Şimdi Ara

0 araç alımı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkese merhaba kafamda 3-4 seçenek var bunlarla ilgili yardım istiyorum.

1)hyundai i20 2014 35 bin
    bu iki araç 0 faiz ile alınacak.
    2)punto 2013 34 bin

3)25 bin civarı bu araçların 2. ellerri

4)seçim sonrasını beklemek??? ne değişir bilmiyorum ama.

ne dersiniz arkadaşlar ne yapmalıyım?

• bu araçlara paranı yazık etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: afutku

bu araçlara paranı yazık etme

corsa fiesta 40 tan başlıyo hocam tavsiyeniz nedir?
  • fıesta corsa dedımız arabalar dah 3 ay once 32 bın cıvarındaydı hatta sıkı bır pazarlıkla pesın bıle alınabılıyordu ,asırı bır sısma mevcut balon buyuyor bakalım ne zaman patlıyacak,ama ılle puntomu fıestamı corsamı dersen ,corsa onde cıkar
  • haklısınız bende corsa istiyordum ama bu fiyatlardan sonra buralara geldik.
    beklemeyi mi tavsiye edersiniz?
  • ikinci ele yönelmeniz daha mantıklı bence boyasız düşük kmli
  • ikinci ele yönelin ha param çok diyorsanız alabilirsiniz tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlkgnc kullanıcısına yanıt
    paramız cok değil tabi ki o yuzden bu arabalara bakıyoruz

25 verinceye kadar 20 ay kredi ile almak mı diye düşünüp duruyorum.
  • Kredi çekmek geçiminizi zorlarsa bilemiyorum gereksiz olur fazla sorun olmaz diyorsanız o zaman olabilir

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    yok hocam allaha şükür zorlamayacak ama işte arabanın ederinden fazlası diye düşününcede rahatsız oluyorum.
  • Haklısınız neden hep hb yazmışsınız sedan düşünmüyor musunuz ?

• düşünmüyorum hocam sedan pek hoşuma gitmiyor bu fiyatlarda.
  • 2. El almalisiniz.

• Polo 1.2 de bakabilirsin %3 indirim var bu aralar.
  • Punto derim. Seçimlerde eğer şu anki iktidar onaylanırsa ekonominin durumu iyiye gider. Bu durum durgun olan piyasanin hareketlenmesine ve dolayisiyla araç fiyatlarıin artmasina sebep olabilir. Eğer sabit bir geliriniz varsa ve kredi kullanacaksanız alimi seçimlerden sonraya birakmanin çok faydalı olacağını düşünmüyorum.

• Sıfır araba almak akıl işi değil bu zamanda. Ayrıca 1.2 falan hiç bulaşma. En kötü 1.4 bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

Punto derim. Seçimlerde eğer şu anki iktidar onaylanırsa ekonominin durumu iyiye gider. Bu durum durgun olan piyasanin hareketlenmesine ve dolayisiyla araç fiyatlarıin artmasina sebep olabilir. Eğer sabit bir geliriniz varsa ve kredi kullanacaksanız alimi seçimlerden sonraya birakmanin çok faydalı olacağını düşünmüyorum.

Hocam araclar zaten artacagi kadar artmadi mi ? Belki indirim olmasada baska markalarda 0 faiz uygulamasi yapar mi diye beklemekte istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chestter

quote:

Orijinalden alıntı: acr

Punto derim. Seçimlerde eğer şu anki iktidar onaylanırsa ekonominin durumu iyiye gider. Bu durum durgun olan piyasanin hareketlenmesine ve dolayisiyla araç fiyatlarıin artmasina sebep olabilir. Eğer sabit bir geliriniz varsa ve kredi kullanacaksanız alimi seçimlerden sonraya birakmanin çok faydalı olacağını düşünmüyorum.

Hocam araclar zaten artacagi kadar artmadi mi ? Belki indirim olmasada baska markalarda 0 faiz uygulamasi yapar mi diye beklemekte istiyorum.

Fazla beklememenizi tavsiye ederim. Seçimler dolayisiyla piyasada ertelenmiş alımlar var. Seçimlerden sonra bu alımlar gerçeklesirse piyasa hareketlenir ki buda pek işinize gelmez. Bu nedenle kısa vadede araç fiyatların da bir düşüş olacağını sanmıyorum. Surasi varki, eğer hükümet onaylanırsa dolar düşüş eğilimine girebilir. Bu durumdada yıl içinde araç fiyatlarında kademeli olarak bir dusus beklenebilir. Sorun su; firmalar bunu fiyatllara yansitirmi, yanlatırsada ne zamana kadar yansitir? Bunları iyi düşünmek gerek. Birde hükümetin onaylanmamasi gibi bir durum varki o zaman seyredin siz gümbürtüyü.

• değerli yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar ülkenin daha da karışacağını düşündüğüm için bu ay içinde almak lazım sanırım.
  • Yerim onlarin Sifir faizli arabalarini yuzde10 zam yapmislar simdide sifir faiz diyorlar akilalcak is degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.