Şimdi Ara

0.3 Mpbs İnternet Hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir bu sorun çözülemiyor. Modeme gelen hıza baktığımda gayet normal görülüyor. Oradaki hızım 12 mbit civarında seyrediyor. Ancak hız testi yaptığımda ekran görüntüsündeki değerleri alıyorum. Acaba bunun sebebi ne olabilir? Özellikle sabah yaptığım ölçünlerde dalgalanmalar olsa da 4 - 12mbit arasında seyrediyor. Ama akşamları 0.3 ile 1mbit arasında değişiyor.

0.3 Mpbs İnternet Hızı

• TTNET de klasik bu bi ara net yavaşlamıştı hatta 4 kbps ye inmişti en sonunda aradık aradıktan 1 2 dk sonra net hepten gitti internetçileri çağrdık düzeldi gayet iyi şu anda fakat bendede aynı şey bazen akşam girince yavaş oluyo sabah girince normal anlamıyorum bu TTNET i neyn kafasını yaşıyo bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hattında sıkıntı var ping'te çok yüksek onlar arızayı giderene kadar kayıt bırak derim
  • Superonline'a geç kurtul dostum. Ben öyle yaptım, çok da mutluyum şu an. Ne hız sorunum var ne de kopma...
  • Sorun hala devam ediyor. İnternet hızım 0.3 mbit.

Superonline'ı aradım telefonda bir görüşme yaptım. Karşıdaki kişi hiç güven vermedi. "Hattınız demek ki 0.3 mbps'yi destekliyor" gibi saçma sapan şeyler söyledi. Superonline'a olan hevesim de kaçtı. Şimdi superonline'a geçsem aynı sorun orada da mı devam edecek anlamadım gitti. Bu sorunun bir çözümü yok mu? Kimse yaşamadı mı bu problemi?
  • ttneti aradın mı ? Aradığın halde sorunun hala devam mı ediyor ?
  • Evet aradım. 1.5 aydır sorun bu şekilde devam ediyor. Ama modeme gelen sinyalde hiçbir problem yok. 12mbit olarak gözüküyor. Ancak sorunun nerede olduğunu çözemiyorum. Ethernet kartını da değiştirdim ancak hala çözülmedi. Cep telefonuyla ölçüm yapıyorum 2 mbit 4mbit olarak değişiyor. Bilgisayardan hız testi yapıyorum 0.3 çıkıyor. Sırf bunun için bilgisayara format attım ancak durum değişmedi.

@muamman1
  • Peki dosya indirirken hızın kaç 30 kb/s ile mi indiriyor ? Ölçümü başka sitelerde de denedin mi speedtest.net gibi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.