Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.767
Cevap
306
Favori
1.790.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha üst seviye cihazlara çıkamam şu anki ekonomik durumlar belli s23 fe 20k altına inebilirse dusunebilirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mi9T den Oneplus 9 Pro ya geçtim. Oxygen OS bugüne kadar kullandığım en iyi android arayüzü. Çok akıcı ve hızlı . Op9pro nun en büyük eksisi çok ısınması. Snapdragon 888 lerin kronik problemi. Batarya performansı 9t den kötü. 9t deji batarya ile android 11 de 7-8 saat ekran süresi veriyordu bana. Op9pro şuan için 5-6 aralığında. Tabi 120 hz değilde 60hz kullanırsak 9 saatleri zorluyor pil performansı olarak. Ama gözünüz 120 ye alışınca 60 kullanmak istemiyorsunuz çok fark var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. IMEI kayıtlı telefonuma 120 gün sonra kapanacağına dair mesaj gelmişti dört ay önce. O süre dolu ve telefon artık çalışmıyor yani şebekesi yok. Bunu yine IMEI kaydı ile düzeltmenin bir yolu var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi 9t pro telefonum var, 2019'da almıştım. Bataryası eskidiği için şarjı az gidiyor. İstanbul'da veya kocaeli'de güvenilir olarak bataryayı nerede değiştirebilirim?

• iamno35 İ kullanıcısına yanıt

İstanbulda, xiaomi yetkili servis;

Kağıthane OFİSPARK İş Merkezi. Bağlar Cad. No:14, 34406 Kâğıthane / İSTANBUL · Pazartesi - Cuma 09:00-18:00; Cumartesi 09:00 - 14:00 · 444 2118.

• Mi 9t'de kablosuz android auto desteği yok sanırım, varsa da ben çalıştıramadım kablosuz olarak (araçta kablosuz android auto desteği var)

Tecrübe eden var mı?

• s0ft kullanıcısına yanıt
    Android auto geliştirici ayarlarına girip kablosuzu etkinleştirmeniz gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt

Geliştirici ayarlarını aktif ettim ama bulamadım öyle bir seçenek. Android auto ayarlarında da yalnızca USB ile bağla var.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Sağ üstteki 3 noktaya basıp gireceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Oraları da kurcaladım. ''Yardım ve geribildirim'' ve ''geribildirim gönder'' seçenekleri var sadece.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Geliştirici seçenekleri açılmamış ki sizde. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

Geliştirici seçenekleri derken android auto'nun içindeki ayarı kastetmiştim. En altta sürüm ve izin bilgileri kısmına 10 kez dokunun sağ üst 3 noktaya geliştirici seçenekleri gelecek.

• Hocam cevapların için teşekkür ederim, bilmediğim şeylerdi bunlar. Lakin geliştirici seçenekleri açılınca gördüm ki kablosuz zaten seçili:)) yarın sabah araçta deneyeceğim ama sanırım yine hüsran olacak.

Edit: Araca bağlan kısmında kablosuz seçeneği çıktı, sanırım hüsran olmayacak :))

Edit 2: Kablosuz bağlamayı başardım yardımlarınız sayesinde. Lakin şimdi de şöyle bir sorun var. Aracın wifi noktasına bağlanarak kablosuz android auto kullanılabiliyor ancak aracın wifi'ına bağlandığında mobil interneti kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0ft -- 20 Kasım 2023; 23:23:38 >

Mi 9t'ye veda ettim kral :) gerçekten halen iyi cihaz.. realme c55 aldım..

Xiaomilerde kablosuz android auto sorun yaşatabilyor ben kullanırken de oluyordu. Samsung telefon bağladım hiçbir sorun olmamıştı aynı araçta.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

Xiaomi son çıkan güncellemerle telefonun canına okumasaydı güzel cihazdı.. Bir önceki sürümlerle hala çok rahat gündelik kullanılabilir hala. hayırlı olsun ben de s20fe ye geçmiştim 2 sene önce hala kullanıyorum :)

Hayırlı olsun iyi cihaz :) pedere verdim benim mi 9t'yi. 12.1.4 kurup verdim kasmıyor iyi dedi kaldı öyle kullanıyor

• Arkadaşlar bluetooth ile araçtan telefon rehberine ulaşamıyorum. Bağlanırken dosya aktarımını seçiyorum. Müzik, telefon bağlanıyor ama rehber senkronizasyonu olmuyor. Miu 12.9.0 kurulu cihazda.

Problem hakkında gelişme varmı? Bazen wifi ile android auto ya bağlandığından wifide internet yok bağlı kalsınmı sorusu çıkıyprdu evet dedikten sonra hem wifi hemde mobil veri çalışıyordu.

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Benim telefonla yapamadım, redmi note 8 e başka bir hat taktım araçta onu kullanıyorum şimdilik. Onda wifi araca bağlıyken mobil internet çalışıyor.

• Selam arkadaslar mi9t cihazımin sol ust koseden dusme sonucu ust doktunmatik ekran kirildi alt ekran saglam ,ust ekrani tufan iletisim Kadıköy İstanbul diye bir yerde 500 tl ye degistiriyor.fakat emin olamadim daha once ust ekran degisimi yaoan varmi? Bi sorun oluyor mu ? dokunmatik veya parmak izi okumada sorun yasarmiyim? Daha once doktunmatik ekran degisimi yapan arkadaslar cevap verirse sevinirim herkeze iyi günler

• 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.