Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (3826. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Clive
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77.018
Cevap
791
Favori
3.795.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yanlış anlama ama arkadaşın düşündüğünü ben de düşünmüştüm 😄 Sizin gibi birkaç üye daha gözüme çarpıyor. Ya diyorum bu adamlar nasıl bu kadar çok oyun oynayabiliyor? Ya öğrenciler,ya emekliler ya da bekârlar. Çalışan veya evli birinin bu denli çok oyun oynamasının mümkünatı yok 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Hocam yanlış anlama ama arkadaşın düşündüğünü ben de düşünmüştüm 😄 Sizin gibi birkaç üye daha gözüme çarpıyor. Ya diyorum bu adamlar nasıl bu kadar çok oyun oynayabiliyor? Ya öğrenciler,ya emekliler ya da bekârlar. Çalışan veya evli birinin bu denli çok oyun oynamasının mümkünatı yok 😄
    Mümkün hocam. Kombinasyonlar önemli. Evde mi çalışıyorsunuz, Mesleğiniz nedir gibi konular önemli, Eşiniz çalışıyor mu vs

Bizim ki yemek içmek gibi artık. Keyif için değil 30 sene de görev oldu oyun oynamak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallahınız var. Diğer arkadaşların dediği gibi ben de çok vakit ayıramıyorum. 1 senedir belki de fazla süredir The Witcher Wild Hunt'ı bitireceğim diye uğraşıyorum. Ana hikaye bitti ama 2 ek paket kaldı geriye. Ona ara verdim Call of Duty World at War'u bitirdim 1 haftadan uzun sürede galiba. Çok oyalanamıyorum oyunlarla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman siz hem iş hem eş konusunda aşırı şanslı olanlardansınız. Maalesef eşim biraz ayarı kaçırsam hemen söylenmeye başlar. İş ise evden çalışmak imkansız. Oyun açısından iki taraftan da pek şanslı sayılmıyoruz galiba 😄

• SamaraMorgan kullanıcısına yanıt
    Valla bende 1 senede anca RDR2 bitirdim. GTA çıkana kadarda Cyberpunk anca bitiririm 🥲

• Starfield şehirlerde kasım kasım yine. Series x'te oynuyorum hele new atlantisde bazen 30 fpsnin altına bile düşüyor. Performans modda target 60 fps oynuyorum. Eskisine göre çok çok daha iyi tabi.

• SamaraMorgan kullanıcısına yanıt
    15 levelda bıraktığım hesabım vardı aralıksız oynayınca tertemiz ettim doğru perk dizilimini yapınca kolaylaşıyor oyun.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt

Hocam eşle alakalı tamamen . Ben 2 sene öncesine kadar ( çocuk olmadan önce ) Fifa Ultimate yi delirmiş derecesinde oynuyordum. Günce 6 7 saat işten gelip bir kaç saat eşimle vakit geçirip sonra oyuna vuruyordum kendimi. Evet bizimki de ağız burun yapıyordu yalan yok Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  sonuçta kadınlar hep benimle ol kafasındalar :) ama allahtan kendinede zaman ayırması lazım zaten akşama kadar iş güç streste adam düşüncesi ile rahat bırakıyordu bir yerde.

Amma velakin çocuk olduktan sonra her şey tamamen değişti tabi kiXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Günde 6 7 saat oyunlardan haftada 2 3 saat max. oynamalara düştük .. Şöyle ki Gears 3 ü bile 1 aydır yarısını bitiremedim daha Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 17 Mayıs 2024; 10:15:36 >

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Dostum çocuk kac yaşında bilmiyorum ama emin ol küçükken daha fazla ilgilenmek gerekiyor büyüsün okula başlasın rahat ederim bir nebze diye düşünme. Emin ol bu kez de okuluyla ödevleriyle uğraşmaktan vakit bulamıyosun. Elbette onların eğitimi daha önemli itirazımız yok. Ancak kendimize ayırdığımız vakit maalesef ilerde de artmıyor 😀

• ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt

O konuda haklısın hocam biliyorum zaten her şeyin farkındayım :D Benim yaş 40 ı geçti ilk çocuk daha yeni oldu işte 20 aylık şükür ama yerinde durmuyor rahat vermiyor 1 sn :) Büyüyünce de daha beter olacağının farkındayım her şeyin vakit olarak . ( Zaten konsolu satmamak için direniyorum orada olması bile çocuk gibi huzur veriyor Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  ) Ama sağlıklı olsunlar yeter diyoruz işte yapacak bir şey yok. Zamanında oynadıklarımıza sayalım diyorum hep kendimi avutma şeklim bu yani Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Xbox Elite Controllerımın LB tuşu bozuldu. Garantiside bitmişti.

Microsoft'un 1862TL karşılığında tamir hizmeti verdiğini görüp servis kaydı oluşturdum.

Müşteri hizmetleri kontrolcünüz sizde kalsın. Bizler size 0 kontrolcüyü kargo ile yollayacağız dediler.

Hakikaten microsoft destek ekibi çok başka bir seviye.

Standart kontrolcüm bozulduğunda garantisi varken de aynısı yapmışlardı.

• hystaspes kullanıcısına yanıt

Vay arkadaş helal olsun vallla . Diğer kolu normal kol tamiri yapan bir yere bile yaptırablirsiniz daha uyguna. Olur size 2 mis gibi kol hocam

Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir? Garantisi biten ürünle ilgili böyle bir hizmet mi varmış? Standart kollar için geçerli değildir sanırım. Piyasa değeri 4-5 bin lira olan kolun sıfırını nasıl 1800 liraya veriyorlar ki?

benim elite controllerimda da sorun var, kayıt açtım iki haftadır daha gelip almadılar. müşteri hizmetleriyle nasıl iletişim kurdunuz?

• Pure Evil kullanıcısına yanıt

0212 375 50 65

Bu numarayı arayıp xbox hizmetine bağlanın.

• blackprague kullanıcısına yanıt

Standart kontrolcüler için garanti sonrası böyle bir hizmet yok. Tamir servis hizmeti Xbox Series X/S ve Elite Controller için var.

Elinizdeki sorunlu kontrolcüyü istememeleri ilginç geldi bana. Acaba benzer deneyimi yaşamış olanlar var mı yoksa size mi denk geldi hocam?

Elite kontrolcülerin LB RB tuşları sanırım çok hassas. Birkaç ay önce ben de garanti dahilinde yollayıp değiştirmişlerdi ama yine sorun çıkartacağa benziyor.

• 
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.