Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
789
Cevap
36
Favori
58.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş

Vestel 65U9730 65'' yeni almış olduğum televizyona İp Tv uygulamasını nasıl kurabilirim , şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vestel Destek

Merhaba, evet farklı paneller kullanılmakta, ürün geldiğinde seri numarasını özel mesaj üzerinden iletmeniz halinde detaylı bilgi verebiliriz.

Forumda en son 4-5 sene önce gördüğüm bir arkadaş vardı adaydı galiba Nike Vestel televizyonlarla alakalı panel bilgisine kadar detaylı bilgi veriyordu bu arkadaşı tanıyor musunuz

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Tavsiye forumu ve inceleriz forum sitelerinde aradığın cevapları bulursun hocam burası aktif değil artık.
  • Vestel çalışanı konuyu bırakmış. İyi oluyordu aslında

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Komple vesteli bırakmış :)
  • Slm vestel TV 42 fa 7500 TV sürümü Thorium v.3.76F (189523) (0009df) 6622 dcf D8v MB96. ilk defa 4275 yapıp sistem ayarlarına girdim. Video settings nedir ne işi yarıyor diye baktım ekran kötüleşti düzeltemiyorum. İlk kurulum yaptım düzelmedi resetledim düzelmedi. Yazılım istemiyorum Video settings orijinal ayarlarının ekran görüntüsü lazım Allah rızası için yardım edin bana
  • Poyrazkarayel78 P kullanıcısına yanıt

sorun yoksa çok kurcalamamak lazım, şuradaki konudan yazılıma ulaşıp yükleyebilirsin yada oraya konu açıp destek alabilirsin

inceleriz forum
    Vestel Üretimi Tüm Televizyon Markalari İçin Core Yazılım Ana Başlığı
    https://inceleriz.com/forum/konular/vestel-uretimi-tum-televizyon-markalari-icin-core-yazilim-ana-basligi.310/#post-2213
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.