Şimdi Ara

TYRANNY Türkçe Yama Çalışması Güncelleme #01 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
12
Favori
22.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen yapabileceğine inanıyorsan şahsım adıma bende sana inanıyorum. Steam dan oyunu istek listesine aldım bile seni bekliyorum :) bu konuda kendıne yardımcı biri veya birilerini bulursan işlerin dahada kolaylasacaktır.Kolay gelsin
  • Teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • İlk güncellemeyi yaptım, haftalık güncellemelerle süreçle ilgili bilgilendirmeye devam edeceğim. Buradan yanımda olduğunu belirten herkese teşekkür ederim.

Bu hafta bazı öneriler geldi ve bazılarını değerlendirdim, başta hedeflediğim gibi birbirimizi geliştirerek ilerliyoruz ki böyle bir ortam hayal etmemiştim. Dostane tavırları ve saygılı eleştirileri ile süreci geliştirmeye çalışan arkadaşlara buradan da ayrıca teşekkür ederim.
  • Emeğinize sağlık, güzel oyun, Türk oyuncular için harika bir deneyim olabilir. Teşekkürler.
  • Kolay gelsin, yavaş yavaş bu oyunda elbet çevrilir. 2 sene falan diyen arkadaşı sallama bile, art niyetli olmasada bazen güzel saçmalayan bir arkadaş
  • Kolay gelsin beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla beklediğim bir çeviri daha, başarılar dilerim

• Kolay gelsin. Beklemeye devam.

• Takip

Kolay gelsin

Başarılar

• Emeğiniz için teşekkürler. Umarım sonunu getirebilirsiniz.

• Güncellemelerin devamı gelmedi ama umarım devam ediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Güncellemelerin devamı gelmedi ama umarım devam ediyordur.

1 Aydır girmemiş. Collodin 2 diyelim geçelim. Yazık gerçekten.
  • Yalan dolan olan bir yama daha.
  • Collodin e laf atmayın lütfen bilip bilmeden.

Bu arkadaşta belki çeviriye devam ediyordur. Bilemeyiz. Beklemeye devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Collodin e laf atmayın lütfen bilip bilmeden.

Niye atmıyalım ? Nerde adam kanıtını bul atmıyalım. Oyunçeviri'ye laf attığımız (bende dahil) kadar bu adama laf atabilirim. Yaptıkları aynı şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShirnkTR

quote:

Niye atmıyalım ? Nerde adam kanıtını bul atmıyalım. Oyunçeviri'ye laf attığımız (bende dahil) kadar bu adama laf atabilirim. Yaptıkları aynı şey.

İstediğini yazabilirsin zaten. Bizim insanımızın tek yaptığı şey bu. Hiçbirşey yapmayıp herkesi eleştirmek. Şaşıracağım bir durum olmaz yani. Günde senin gibi 100 kişiyle uğraşıyoruz. Sonraki mesajına cevap dahi yazmayı düşünmüyorum mesela. Orijinal bir tarafınız kalmadı çünkü. Nereye baksak birlerine laf atan senin gibi tipler.

• quote:

quote:

quote:

İstediğini yazabilirsin zaten. Bizim insanımızın tek yaptığı şey bu. Hiçbirşey yapmayıp herkesi eleştirmek. Şaşıracağım bir durum olmaz yani. Günde senin gibi 100 kişiyle uğraşıyoruz. Sonraki mesajına cevap dahi yazmayı düşünmüyorum mesela. Orijinal bir tarafınız kalmadı çünkü. Nereye baksak birlerine laf atan senin gibi tipler.

Niye laf atmıyalım arkadaşım adam yüzünden oyunun çevirisine geç başladılar. Herkes collodin çevirir diye elleşmediler yama ortalıkta kaldı. Sende bir havalardasın benim gibi tiplermiş. Özgür değil miyim ben bu ülkede ? Adamı eleştirmek en doğal hakkım. Hiçbir şey yapmadığımı nereden çıkardın acaba beni nereden biliyorsun da birşey yapmıyan insan diyorsun. Oyunçevirinin Tomb Raider çevirisi gibi. Herkes güvendi bekledi bekledi en sonunda dayanamadılar çok geç bir şekilde çıktı yama. Fallout 4 yamasınıda Kısaohanyan yapmasa kimse ellemiyecek. Senin taptığın adam da ortalıkta yok nerelerde acaba. Doğru yamayı o yapıyor BELEŞE o yüzden hiçbir sorumluluk sahibi değil kafası eserse günceller güncellemez sorumsuz .

• valla inşallah görürüz bu yamayı, kolay gelsin.
  • Güzel bir oyunudaha sayende anlayarak oynayacağız inşallah. Yama bitince alacağım steamden oyunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Güncellemelerin devamı gelmedi ama umarım devam ediyordur.

1 Aydır girmemiş. Collodin 2 diyelim geçelim. Yazık gerçekten.

Collodin forumdaki fallout 4 yamasına güncelleme yaptı ve bilgilendirdi. Önyargı ile bilip bilmeden konusmayalım sonra kendiniz kücük düsüyorsunuz :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.