Şimdi Ara

TOZ TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, maksimum 10.000 TL bütçe ile toz torbasız elektrikli süpürge arıyorum. Philips, Siemens gibi markalardan önerisi olan var mı?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Philips fc9919 kullanıyoruz, yaklaşık 9 yıl önce aldığımız için muhtemelen sıfırı yoktur ama süpürgeden memnunum.
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler. Ben de Philips almak istiyorum Yerli üretim ve Çin üretimi arasında 1000-1500 TL gibi farklar var. özellikleri bire bir aynı olan ama üretim yeri farkından fiyatı düşük olan modeller kafamı karıştırıyor. Bir de şikayet varda toz torbası haznesinin tırnakları plastik hemen kırılıyor gibi şikayetler var. siz 9 yıl kullandığınıza göre hemen kırılacak bir parça yoktur. sizin seri yerli üretim mi? bilginiz var mı?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Üretim yerine dikkat etmedim eve geçtiğimde kontrol edip editlerim. 9 yılda makina kısmında bir sorun yaşamadım ama metal boru kısmı kırıldı ve onu yeniledim. Bu kırılma iki yıl sonunda olmuştu, iki yıl içinde olanları da garanti kapsamına almıyorlardı bu konuda şikayetvarda bir sürü şikayet mevcuttu.Bunun dışında triactive başlığın yanında bulunan tekerleklerden biri yerinden çıktı bu süreçte onu da yeniledim. Bu iki arıza dışında filtre değişimi yaparak bu güne geldi cihaz

Edit: Cihaz Türkiye üretimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilengineer23 -- 3 Mayıs 2024; 8:54:29 >
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

merhaba. detaylı bilgiler için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.