Şimdi Ara

The Crow (1994) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
8.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yıllar önce izledim hiç birşey anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epey sağlam filmdir. Birkaç defa izledim. Bunun daha sonradan başka filmleri de çıktı. Tabi kargayı canlandıran eleman hep farklı aktörlerden seçilmiş. O yüzden bakmadım. Zaten puanları da ilk filmden düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Tabi kargayı canlandıran eleman hep farklı aktörlerden seçilmiş.

Çünkü başroldeki Brandon Lee film çekilirken hayatını kaybetmiş

Biliyorum. Ancak Brandon Lee'den sonra diğer filmlerdeki oyuncular da hep değişmiş. Herhalde onlar da setlerde ölmedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

Tabi kargayı canlandıran eleman hep farklı aktörlerden seçilmiş.

Çünkü başroldeki Brandon Lee film çekilirken hayatını kaybetmiş

Biliyorum. Ancak Brandon Lee'den sonra diğer filmlerdeki oyuncular da hep değişmiş. Herhalde onlar da setlerde ölmedi.

Seri olduğunu bilmiyordum. Bundan sonra kaç film yapılmış?

Hikâye olarak birbirinin devamı mı bilmiyorum da 4 tane gördüm ancak bunlardan biri diziymiş. 3 film görünüyor. IMDb'e The Crow yazarak hangi filmler olduğunu görebilirsin.

•  The Crow (1994)
     The Crow (1994)ımdb
    The Crow (2024) | Action, Crime, Fantasy
    https://www.imdb.com/title/tt1340094/

Geçmiş olsun. Içinden geçtikleri bir remake daha. Sanki çok gerekliymiş gibi. Yıllardır diyoruz. Yeni fikirler, sıfırdan hikaye, evren vs oluşturmalar bitti. Konsollarda nasıl tıkandıysa ( remastered, remake vs ) filmlerde de uzun yıllardır bir tıkanma söz konusu.

Hadi Brandon Lee'yi de onurlandıralım vs ayağına remake yaptın. Bu ne lan ? Bu nasıl Eric Draven ? GTA 6 fragmanı çakma jokere döndürmüşsünüz lan adamı. O Shelly Webster'ın hali ne ? Nerden buldunuz bu çirkini. Ulan hadi zenci yaptın bari düzgün tip bul. Ismi bile bağırıyor ben bağcılar kekosuyum diye ( Fka twigs  The Crow (1994) ) Müziklere bak arkadaş. Post Malone bağcılar rap. Ulan hiç mi izlemediniz ilk filmi ? Nerede Nine Inch Nails, The Cure ve Pantera.

Fragmandan tüm filme not vermek tabi olmaz fakat ilk filmdeki diyalogların yanından geçmiyor. Bebe gibi " Hepsini öldürecem her birini hüüü :( " diye zırlıyor. Nerede ilk filmdeki " They're all dead. They just dont know it yet. " Bir de süper kahraman filmiymiş gibi sana tanrısal bir güç bahşedildi diye diyalog eklemişler  The Crow (1994) 

Ilk filmi gerçekten beğenen biri olarak bu filmi izlemeyeceğim. Çakma joker-john wick filmine çevirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 5 Mayıs 2024; 18:24:59 >

• Batman kullanıcısına yanıt

Remake haberiyle film kapağını gördüğüm an kusasım geldi.

• Batman kullanıcısına yanıt

Rezalet

• The Crow tüm zamanlar içinde en sevdiğim 3 filmden biridir

Brandon Lee'yi öldüren oyuncu ölünceye kadar filmi izlenemiştir

The Crow (1994)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.