Şimdi Ara

strawberrynet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belki strawberrynet i bileniniz vardır.daha önce bu siteden alışveriş yapmadım acaba güvenilir midir.parfümler kaç günde geliyor.rochas man ve 1 million almayı düşünüyorumda.daha önce bu siteden alışveriş yapmış olanlar fikirlerini yazarlarsa sevinirim

Saygılar...

• up
  • forumda böyle bir konu görmüştüm biraz arştır istersen
  • abim parfümlerini hep ordan alır.
    fiyatları çok uygun diye hatırlıyordum.
    120ytl'lik parfümü 80'e falan alıyor.
  • Bende ordan alıyorum.Güvenilir bir site.15 gün civarı geliyor ve istediğin zaman ürünün nerede olduğunu görebiliyorsun.
  • peki parfümleri orjinal midir(fiyat farkı yüksek olduğu için soruyorumda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi summit1903 -- 27 Mart 2010; 19:15:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: summit1903

peki parfümleri orjinal midir(fiyat farkı yüksek olduğu için soruyorumda)

evet orjinal.
  • sağolun bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

evet orjinal.

orjinal değil, ya boynerdekiler ya da strawberry dekiler sahte.. karşılaştırma yaptım aynı markalar ancak kokular farklı
  • Ben geçen ay getirtmiştim bi arkadaşın hesabıyla Rochas Man halen kullanıyorum 60lıktı sanırım.Hatta arkadaşım sürekli bişeyler alıyo henüz kötü bi olayla karşılaşmadı.

Bu arada parfüm yaklaşık 2 haftada gelmşiti sanırım.Zaten ordan adım adım takip ediyosun ürün nerede diye Türkiyeye geldikten sonrada sana siteden verilen bi kod olur o kodlada PTT kargosundan takip ediyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B4hr1 -- 27 Mart 2010; 19:52:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

evet orjinal.

orjinal değil, ya boynerdekiler ya da strawberry dekiler sahte.. karşılaştırma yaptım aynı markalar ancak kokular farklı

yani sahteler mi

edit:cheapmells diye bir site varmış orayı bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 27 Mart 2010; 20:18:54 >

• arkadaşlar strawberry nin usa sayfasından sipariş verirsek yüzde 10 ekstra indirim oluyor .

hiç bu şekilde sipariş veren oldu mu acaba?

yani türkiye için yapılan sayfadan değil de ingilizce (usa) olan sayfadan bahsediyorum.

saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.