Şimdi Ara

XIAOMI Redmi Note 11 PRO 5G & Note 11 Serisi Cihazlar [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
41
Favori
48.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

HyperOS ile birlikte Android sürümü de 14 oldu mu yoksa halen 13 mü?

• smksahin S kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki sayfaya göre HyperOS güncellemesi bu cihazda (Note 11 Pro+ 5G) Android sürümünü değiştirmiyor, halen Android 13.

Sayfada şimdilik sadece "Global" ve "China" versiyonları için resmi HyperOS yazılımı mevcut. "Turkey Global" versiyonu için HyperOS yayınlanmamış gibi görünüyor (ya da buraya henüz link koymamışlar).

XIAOMI Redmi Note 11 PRO 5G & Note 11 Serisi Cihazlar [ANA KONU]
    XIAOMI Redmi Note 11 PRO 5G & Note 11 Serisi Cihazlar [ANA KONU]download hyperos updates (mıuı)
    Redmi Note 11 Pro+ 5G / Redmi Note 11E Pro / POCO X4 Pro 5G / Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G | HyperOS ROM Updates
    https://hyperosupdates.com/hyperos/veux/
    Ben güncellemeyi almadım. Ancak HyperOS Android 14 tabanlı bir işletim sistemi. Xiaomi artık yeni işletim sistemine Android 14 demiyor.
  • Blur kullanıcısına yanıt

Sanırım daha yeni cihazlarda HyperOS Android 14 ile geliyor ama Redmo Note 11 serisinde HyperOS Android 13 üzerinde veriliyor. Yani üstyapı HyperOS, altyapı Android 13 :)

Çok da önemli değil bence. Yeni adıyla HyperOS 1.0, eski adıyla MIUI 15 kullanıcı deneyimini belirleyen temel etken olmalı. Alt tarafta Android 13 ya da 14 olması ortalama kullanıcıyı çok etkilemez ve ilgilendirmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smksahin -- 19 Nisan 2024; 19:4:41 >
    Güncellemeyi alan bir arkadaş aydınlatır umarım.
  • HyperOS'a güncelledim. Android 13 devam ediyor.
  • Blur kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi gördüm mesajınızı hyperos güncellemesini yaptım herhangi bir sorun şu an için yaşamadım genelde sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum arada animasyonlarda kasma oluyor oda sanırım yeni güncellemeler ile çözülür. Oyun oynamadığım için oyun performansı nasıl tam bilmiyorum. Genel itibari ile cihazda ısınma sorunu yok. Şarjıda normal kullanımda bir fark hissettirmedi eski sürüme nazaran şebeke problemi yaşamadım. Unutmadan android 13 ile geldi hyperos android 14 güncellemesi almadı cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 23 Nisan 2024; 2:50:52 >
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Evet ben de güncelledim, performans adına bir fark hissetmedim, pil ömrü uzadı deniyor ama onu da pek hissettirmedi.
  • HyperOS güncellemesini bugün aldım, deneyimlemelerimi ilerleyen günlerde yazarım, ilk farkettiğim dahili hafıza ile yapılan ek belleği 6GB'a çıkarmışlar önceden bu 5GB idi.
    Alan herkese hayırlı olsun

• Arkadaşlar redmi note 11 64gb için parlak ve nano ekran koruyucu tavsiyesi olan varmı, çok aradım ama piyasadakilerin çoğu kırılmaz cam olanlardan
  • Redmi note 11 pro plus telefonu xiaomi 50w 20000 powerbank 55w olarak şarj ediyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.