Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.463
Cevap
124
Favori
358.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tv ler mi farklı acaba 55pus8508 benimki, sizinki ne acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Kendi konusu olmadığından buraya yazmak istedim. Uzun süredir 55pml9008 takip ediyorum kafam çok karışık nasıldır acaba
    Mini led olsun istiyorum lakin Android değil. Size nasıldır?

• ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Konu başlığındaki tv bizimkiler. 8505 serisi.
    Sizinki 3 yaş genç bizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 15 Nisan 2024; 0:47:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

reklam özelliği gelmiş kumandadaki + tuşuna uydu yayınında basılı tutunca reklam ayarları çıkıyor alayına reddet dedim :D

• Selamlar arkadaslar,

Philips PUS8505 The One (2020) serisi televizyonlar icin Android Tv 11 resmi guncellemesi OTA (over-the-air) olarak yayinlandi. 2024 yili en guncel surum olan TPM191E: 201.0.248.217 ‘ye yukseltebilirsiniz. (Wireless olarak, USB gerekmeksizin)

2 yil aradan sonra yayinlanan bu buyuk guncelleme hata giderme/guvenlik yamasi degil, aslinda OS versiyonu yukseltme oldu, fabrika cikisi Android Tv surum 9’dan Android Tv 11’e gecilmis oldu.

Google Play Store’daki uygulamalarin Android surumu yukseltmesi ile uyumluluklari ve kullanim sureleri / gelecek guncellemeleri alma suresi uzamis oldu.

Kullanici arayuzunde hicbir grafiksel degisiklik yok ancak kesinlikle daha akici oldugunu gozlemliyorum. Guncelleme kurulumu sonrasi indeksleme ve acilislar esnasinda ilk acilisa mahsus takilmalar yapiyor, endiselenmeyin, kısa sure sonra normale donuyor.

Prime Video’daki kasilmalar azalmis, Netflix acilisi suresinde de iyilesme var, genel deneyim pozitif gorunuyor.

Neredeyse 4 yillik cihazlara Philips’in guncelleme vermesi bence takdire sayan, sektorde nadir gorulen bir durum. Normalde 2. yilin sonunda yazilimsal destek duruyor (guvenlik yamalari harici)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tv logoda kalıyordu philips sitesinden bi kurtarma denedim artık düğmeden açılmıyor kumandadan da açılmıyor çözümü var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cumartesi günü Teknosa extra panoradan anneme binbir sevinçle aldım

bugün teslim oldu açtık ekran paneli hasarlı 20000 tl çöp olmuş durumda servis cumartesi rapor tutarız dedi aldığıma mı yanayım giden çöp olan parama mı yanayım bilemiyorum

sonuç olarak kendimi dolandırılmış hissediyorum

• daschund kullanıcısına yanıt
    Niye öyle diyordunuz ki ayıplı mal bu şimdi servis raporu yazar ürün değişimi veya para iadesi yapılır

• inexo kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Fat32 formatlanmış 4gb lik USB, aşağıdaki linkten upgrade loader yazanlardan yakın tarihli bir dosya indirip, USB ye çıkarıyorsun, USB TV ye takıyorsun, TV fişini sök tak yapıyorsun, kendisi gerisini hallediyor Android 9 olarak açılıyor, sonra da ota dan Android 11 yaparsın..Kolay gelsin..

toengels philips blog
    Philips TV Firmware Archiv / Previous Firmware Versions - Toengels Philips Blog
    https://toengel.net/philipsblog/firmware-archiv/#2020

• :://riDDler kullanıcısına yanıt
    Bende aksine yavaşlama oldu.

• :://riDDler kullanıcısına yanıt

Evet 2020 yılına ait bir cihazın güncelleme alması çok önemli fakat (kişisel deneyimim) cihaz android 11'i akıcı çalıştırabilecek donanıma sahip değil. Özellikle ram ve grafik yönünden TV güncellemeden sonra can çekişmeye başladı. Yeniden 9' a döneceğim.

• İyi forumlar 2025 yılında önümüzdeki yaz evleneceğim şimdiden pus8508 modelini almak istiyorum, 1 yıl önceden alıp kutusunda saklamak mantıklı mı evime geçtiğimde servis çağırıp kurulacak zaten bir problem yaşar mıyım

• Ekocabas E kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayır olur insallah . tv de benim bildiğim garanti, ürünü aldığınız gün fatura tarihi itibari ile başlıyormuş . birde bunu yeni öğrendim tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir tv lerin içinde bir companent varmış bu ürün çalıştıkça bunu dolduruyormus uzun süre kullanılmadığı zaman bu companentin sarji bitince tv çöp oluyormuş . bi arkadaşın başına geldi bu şekilde bilginiz olsun . daha iyi bilenler yanitlarsa daha açıklayıcı olur

• cagdas_f1 kullanıcısına yanıt

Sizin yorumu gördükten sonra bende yükseltmeden vazgeçtim açıkçası.

• Android 11 de bende yavaşlama ve kasma yaptı ve kumanda arada işlev yapmıyor tvnin fişini çıkarıp takınca düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalion -- 24 Mayıs 2024; 12:31:36 >
  • 11 in faydası güvenlik yaması ve güncel programları kullanabiliyor olmak.

• Güncellemeyi yaptım. Yavaşlık hissetmedim aksine belki hayal gücümdür ama sanki daha hızlanmış gibi geldi. Tek rahatsız olduğum artık ana sayfayı televizyonun orjinal haline downgrade edemiyorum ve google movies mecburi olarak ana sayfamı gasp etmiş durumda. Eski versiyonları yüklemek işe yaramadı sanırım tek çözümü custom launcher yüklemek.

https://www.youtube.com/watch?v=StdDbf2RFk8

• En iyisi fabrika ayarlarına geri dönmek sanırım. Yoksa TV kağnı gibi oldu.

• Gentlemenc G kullanıcısına yanıt
    İşe yaradı çok teşekkür ediyorum keşke 15 gün önce görseydim mesajı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Philips 58pus8505/62 TV Ses var görüntü yok. 2 yıl dordurmadan 2 defa LED panel değişimi yapıldı. Şimdi Garantisi bitti. Ve yine ses var görüntü yok. Ya kronik bir sıkıntı var. Ya da yetkili serviste bir sıkıntı var.
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    Alalali 2.5 yıl oldu. aynı yerden 8 ayda bir arıza verdi.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.