Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
45
Favori
337.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sirkecideki navimex teknik servisine uğradım. Usta iyi ama biraz yaşlı.
    Bu konuyu xda daki gibi MTCD cihazlar adı altında genel bir başlıkta toplamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 15 Mart 2023; 16:22:46 >
  • hguresci kullanıcısına yanıt
    Bunu tavsiye ederim
    https://forum.xda-developers.com/t/rom-px5-px6-px30-q-10-hal9k-mod-v5-for-mtcx-hctx-head-units-with-android-10-9-8-6.4314163/
    Önceden Mcu güncellersen daha iyi olur
  • NaviMex NAV-7721 HD(2GB Ram 16GB Flash) cihaz için yeni bir Launcher buldum. Kullanmak isteyenler olur diye paylaşıyorum. Launcher görüntüsü ekledim. Türkçe dil mevcut.(Günler vs.)

Link: Userscloud

NaviMex Navigasyon Klübü

• Android 8.0 ile gelen eski seri px5 işlemcili 7715 modeline sd kart girişi ile android 10 kurdum efsane oldu. 7715 in ses çıkışlarıda çok iyi gümbür gümbür çok kaliteli ses dinliyorsunuz.

Hem gece hemde gündüz teması var.

Android 6.0 veya 7.0 ile gelen cihaza android 10
    kurarsanız bluetooth çalışmaz bilginiz olsun.

Cihaz 8.0 ve üstü ise bluetooth sorunsuz çalışır güncelledikten sonra..

NaviMex Navigasyon Klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 6 Eylül 2022; 23:39:15 >

• Merhaba

Ford Fiesta 2010 aracım için navimex 9971 hd modeli monte edildi. Telefonum iphone X telefonumun kişisel erişim noktası ile multimedya cihaza bağlanamıyorum. Kablosuz ağlar arasında görünmüyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Ayrıca montajını yapan yer direksiyon kumandasını aktif edemedi.

• Merhaba, UIS7862 işlemcili Navimex ya da Fimex ürünü var mı 2017 Honda Civic için? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• aliveli90 kullanıcısına yanıt

Hocam cihazının tam adını ve yüklediğiniz yazılımı buradan da paylaşırsanız aynı cihazı kullanmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

• sezgin2 S kullanıcısına yanıt

Bu iş biraz kpmpleks sorumluluk almak istemedim. Millet cihazını bozar diye. Ama yinede Dosyaları paylaşayım.

Xda sitesinde mtcd kısmında nasıl yükleneceği bilgileri var. Sd kart girişi gerekiyor yok ise yapamazsınız.

İşlemci rockchip olmalı. Px30 ,px5 veya px6 vs vs

Yazılım Sd karta yüklenirken otomatik olarak sd kart ntfs oluyor. Cihaza takmadan önce sd kartı dosya kaybına uğratmadan fat32ye çevirmeniz gerek. Bunun için programlar var

Android 8.0 ve üstü olanları güncellemenizi tavsiye ederim. 6.0 ve 7.0 olanların bluetooth modülü eski android 10da çalışmaz.

Birde mcu olayı var. Mcü sizin cihazın anakartını üreten şirketin yazılımıdır. Hangi şirket üretmişse sadece o yazılımı kurabilirsiniz. Örneğin sizin mcu mx şirketinin ise sadece mx olan yazılımın güncel versiyonunu atabilirsiniz. Başka bir yazılım atarsanız cihaz tuğla olur. Ayarlardan mcu türünü görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 9 Eylül 2022; 7:33:15 >

• Değerli abilerim kardeşlerim hepinize iyi forumlar. Bu cihaza yeni bir sürüm yüklenebilir mi? Eğer yüklenebilirse yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.
     NaviMex Navigasyon Klübü
  • Ekran parlaklığınıda otomatik ayarlamak için bu programı kullanıyorum. Gündüz ekran parlaklığı artarken , gece otomatik kısıyor.

apkfun.com
    Backlight autolevel (for chinese car MCU PX3-PX5) APK - Download for Android | APKfun.com
    https://apkfun.com/Backlight-autolevel-for-chinese-car-MCU-PX3-PX5.html

Tekrar paylaşır mısınız? link boş. Teşekkürler.

•  NaviMex Navigasyon Klübü
     NaviMex Navigasyon Klübü

Yazilim güncellemesi nasıl yapcaz arkdslar baya baktım bulamadım yandeks indirim yapılmıyor

• Navimex 9954 4/64 android 10 cihazda fabrika ayar şifresi nedir acaba? Birde dreksiyon kumandası bir türlü aktif olmuyor. Aracı kilitleyip açınca sıfırlanıyor ayar. Bu nasıl düzelir?
  • aliveli90 kullanıcısına yanıt

hocam herhangi bir ayarı varmı kendi yoksa otomatikmi yapıyor ayarları

• Merhaba arkadaşlar navimex 9975 4 64 aldım fakat daha bir hafta olmadı donuyor dokunmatik tepki vermiyor yandex navigasyon uygulamadan atıyor sorun nerede acaba android 10
  • Selamlar. 207 aracıma Navimex ve Fimex önerdiler fakat markayı hiç bilmediğimde, kalite konusunda tereddütlerim var. Cihazlarınızdan memnun musunuz, önerir misiniz ?

Link aktif değil tekrar paylaşabilir misiniz acaba

• turusan kullanıcısına yanıt

şifre 126

• merhaba arkadaşlar benim 2017 model toyota corolla arabamda Navimex 10 inc lik android mevcut. 2 sıkıntım bulunuyor ilk olarak intermete bağlandığı zaman -10-15 sn içinde kendiliğinden kapanıp açılıyor. ikinci olarak arka vitese aldığımda kamera ekranı ile android ekranın o anki görüntüsü arasında git gel yapıyor. reset attım sorun çözülmedi. bu sıkıntıyı daha önce yapmıştı servisinde halletmiştim ama beni çok beklettiler 15-20 gün en az bekledim .servisine göndermişlerdi.

Bu sistemi kulanan arkadaşalar güncelleme yada fabrika ayarları için şifreleri bilen var mı ?

NaviMex Navigasyon Klübü
     NaviMex Navigasyon Klübüwww.n11.com
    Toyota Corolla 2017 Multimedya Navigasyon Navimex 7721 Android 10 Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/toyota-corolla-2017-multimedya-navigasyon-navimex-7721-android-10-8219571

Mevcut ekran yukardaki linkte olan ekranın aynısı . Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caf116 -- 13 Nisan 2023; 8:56:48 >

• Respect2929 R kullanıcısına yanıt

hocam merhaba senin cihazın aynısından bende var, bana dump dosyasını gönderebilir misin ? teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.