Şimdi Ara

LG 65CS3VA - LG 65C34LA - SAMSUNG 95C - SAMSUNG 90C Hangisini Tercih Ederdiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat performans olarak hangi oled tv'yi tercih etmek gerekiyor?

Araştırmalara göre lg kumanda kullanımı ve yazılım konusunda çok iyi görünüyor. Görüntü kalitesi vs olarak bilemiyorum.

LG 65CS3VA - 65.000TL

LG 65C34LA - 80.000TL

SAMSUNG S90C -70.000TL

SAMSUNG 95C - 92.000TL

• Samsung kullanıyorum. Bundan sonra LG dışında bir televizyon almam. Samsungda beğendiğim tek şey kumandadır. Sade ve kullanışlı benim hoşuma gidiyor. LG'de sayısal tuşlar vb. Çok tuş var. Sevmiyorum. Kalite olarak kesinlikle LG öneririm. LG reflektör kalitesi olsun, ekran kalitesi olsun, işlemcisi olsun, arayüzü olsun her şeyiyle daha iyi.
  • Hic birini. Kampanyadan tcl 75c845 kovalardim. Bazı geceler süper indirimler oluyor
  • Merhaba hocam,
    LG 65C34LA - 80.000TL

Bu ürün başarılı tercih 77.500 düşüyor yanında 5.000 yakıt kampanyası var 72.500 geliyor gayet başarılı ürün tavsiye ederim.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Bunların dışında bir tavsiyeniz var mı ? Yoksa fiyat performans bakımından LG ve bu modeli yeterli midir ?

• mesutbaba12 kullanıcısına yanıt
    Hocam alım yapmanız için zamanınız var mı yok mu?
    1 hafta içinde 2024 modelleri gelmiş olacak o açıdan soruyorum,

LG OLED65C46LA.APDZ Bu model
    Burası benim kendi sayfam link bırakayım oradan takip edebilirsiniz fiyat stok bilgisi biz LG SAMSUNG bayisiyiz .

https://forum.donanimhaber.com/lg-2020-2021-tv-tavsiyesi-oled-tv-nanocell-tv-uhd-tv--139217274-1081#158675393
  • adam oled modelleri soruyor biride çıkmış reflektör diyor...forum tam komedi ya bahsedilen samsung modelleri lg modelleri ezme ezer o samsungların dengi g serisi onlar bile dengi değil şuan piyasada oled konusunda samsungun rakibi yok sadece sony var oda samsungun panelleir kullanıyor kasa soğutma görüntü işleme konularında bi tık iyidir lg yi karşılaştırmaya değmez lg ilk önce woledden vazgeçsin sonra karşılaştırma yapılır...

• Dördü arasında QD-OLED olanlar alınır. Onda da en F/P olanı S90C. Özellikle, yeni üretim S90C'lerin hepsinin, S95C'deki 2. gen paneli (hyper-efficient deuterium blue) kullandığını düşünürsek, S95C'ye fark ödemeye gerek yok.

S90C - S95C arasındaki farklar parlaklık, One Connect Box ve kasa kalınlığından ibaret. S90C'nin de parlaklığı iyi olduğu için, 2024 yılında fark vermeye gerek yok.

Zaten S95C fiyatının biraz üstüne S90D bulunur. Fark verecekseniz ona yönelin. D serisinde işlemciye ciddi upgrade yaptılar. Ton haritalama, upscaling, oyun modundaki görüntü doğruluğu geliştirildi. Ayrıca, S90D'nin parlaklığı en az S95C kadar iyi.

Mat ekranı dert etmezseniz S95D de olur. Parlaklığı S90D'den yüksek. Fiyatı da, yanında Galaxy S24 hediyesi olduğu için ucuza geliyor.

LG'de ise, bu saatten sonra G3 ve G4'ün altına inmemek lazım. Tabi G serisi de kusursuz değil. MLA, WOLED'in QD karşısındaki kusurlarını gidermiyor. Ama yeni kusurlar yaratmadan, WOLED'in sınırlarını zorlamadan geliştirmeler sağlıyor. LG'nin iyi yaptığı şeyleri sevenler için, G serisi Samsung'lara karşı güzel bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 16 Mayıs 2024; 5:15:56 >

• Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Evet bir kaç haftalık vaktim var teşekkür ederim.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt

Çok detaylı güzel anlatmışsınız yazdıklarınızı göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim:)

• Tabiki LG OLED 11 Yıldır OLED üreten bir marka ve siyah kalitesi samsungtan çok daha iyi samsung siyahları füme veriyor ve ekran kenarlarında gölgelenme gibi bir ışk hüzmesi oluyor.

menü, kumanda işlemci onlardan bahsetmityorum bile samsung UHD 4K Tv'lerinde kullandığı işlemcilerin aynısını OLED TV'lerinde kullanıyor, LG A11 işlemci ile geliyor bu sene..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayrakk084 -- 16 Mayıs 2024; 10:31:44 >
  • Benzer modelleri ben de araştırıyordum. Konunun takipçisiyim, önerileri dikkate alarak bir seçim yapacağım. Şimdilik 2024 modellerini beklemek mantıklı görünüyor.
  • Erdem kullanıcısına yanıt

LG C4'ü bekliyorum şuan. O gelince onu alacağım muhtemelen

• Samsung'da S95C veya D serisi almanızı tavsiye ederim, fiyat farkına bence her türlü değer çünkü bükülmeye daha dayanıklı kasası var, panelden ayrı one connect box

kullanması sayesinde de panel çok daha az ısınıyor. Bu uzun vadede ömür avantajı sunabilir. Oledlerde soğutma ve az ısınma önemli.

Samsung'un QD-Oled'i de her türlü daha fazla renk doygunluğu veriyor.

Hocam LG OLED 65C4 geldi düşünürseniz yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam LG OLED 65C4 geldi düşünürseniz yardımcı olurum

77C4 de geldi mi ? ve c3 modeli ile fiyat farkları nedir acaba :)

• Dün akşam ve önceki akşam OLED65C46LA modeli vatanda 79900 gibi bir fiyattan satıldı. Bugün liste fiyatından 3bin ₺ gibi bir indirim yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem -- 27 Mayıs 2024; 21:2:45 >
  • Erdem kullanıcısına yanıt

Web sitesinde 94 bin tl görünüyor ama yanlış mı bakıyorum acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.