Şimdi Ara

Kapalı havalardan nefret ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olmayan depresif hayatım var zaten üstüne birde hava kapalı olunca ne hayal kalıyor ne umut insanın canına kıyası geliyor

• Hayattan neden mutsuzsunuz
  • Xxdrap X kullanıcısına yanıt
    hep aynı şeyler düzgün giden HicBirşey yok. Keşke doğmasaydim da doğmadan önce neysem o olsaydım.
  • Bu dünyada rahatlık yoktur ki... Burası imtihan yeri olarak yaratıldığı için burda her türlü sıkıntı, dert mevcuttur ve olmaya da devam edecektir ama sonsuza kadar değil. Asıl keyif çatılıp zevkinin tadılacağı yer ahırette ve sonsuz.. Bu şekilde düşünürsen daha şimdiden mental olarak zihnini rahatlatırsın...

• arda4552_ A kullanıcısına yanıt
    Kendini 10 yıl sonra nerede görüyorsun
    Kendimi 10 yıl sonra kanserli bir birey olarak görüyorum, hastane köşelerinde eriyip gidicegim
    Sizin gibi negatif düşünen insan çok fazla peki onlar nasıl yaşamına devam edebiliyorlar
    yaşamaya mecburlar.. yoksa gelen giden tekmeyi vururlar , herkes çıkarları için birilerinin yere düşmesini ister
    Yaşamaya mecbursun bir şekilde hayatın ilerliyor. Onlardan farkın düşüncelerin fazla olması.
    Keşke bu kadar düşünmesem lanet olası beyin düşünüyor düşünüyor ortada sonuç yok aynı tas aynı kürek..
  • Allah bir çıkar kapısını gösterir insallah çok canım yanıyor çok
  • kapali havalar da bazen bazi insanlara guzel gozukur bazen de bazi insanlara kotu gozukur. bazen se bazi insanlara guzel gozukur bazen de bazi insanlara kotu gozukur. bazen de insan bu yazilari neden okurum diye sorar . bazen biliyor musun bunu ben de soruyorum. peki o durumlarda ne mi yapiyorum ? anlatacagim...
  • kumandanlogar K kullanıcısına yanıt
    Doğrudur katılıyorum
  • arda bey imza kelimesinin anlami nedir ?
  • kumandanlogar K kullanıcısına yanıt
    Metni onaylamaktır kumandanım
  • Kapalı havalar bence daha iyi yani sonuçta hava kapalı olunca mutlu insanlarda bir şey yapamıyor kasvetleniyor ve asosyal olanları anlamaya başlıyorlar bence kapalı havalar en iyisi mesela pandemide asosyal adamlar hiçbir şey hissetmezken sosyal olanlar ne halt yiyeceğini bilememişti. Sonra ezikledikleri asosyallerin hayatına paşa paşa uymak zorunda kalmışlardı yani pandemi olsun kapalı havalar olsun bunlar bence insanları eşitliyor ve onlara hor gördükleri zayıf gördükleri diğer insanların yaşam stiline uymaya ve onları zorla da olsa anlamaya itiyor. Bence bu çok iyi. Adaletsiz dünyada kısa süreliğine de olsa adaleti sağlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.