Şimdi Ara

Formula 1 - 2024 Sezonu - 9 Haziran - Montreal (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
20
Favori
9.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sainz yarış sonuna kadar Piastri’yi ya geçer ya biçer  

Norris’in ilk yarış galibiyeti geliyor mu  

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

İnşallah...

• Abi şaka gibi adamlar scyi norris'in önünde değil max'ın önünde çıkardı lider o sandılar. Ama lider norristi. Max'ı yavaşlattılar ve norris pit yaptı. İnanılmaz

• Lando - Max farkı 4 saniyeyi geçti. Piastri’ye de yazık oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lando kariyer zaferine doğru gidiyor...

Edit: Kazandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Mayıs 2024; 0:40:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Harbiden çok garipti. Ben de bir süre ne olduğunu anlamadım öyle boş boş baktım ekrana. İlginç şekilde spikerler de başta ne olduğunu anlamadılar, Norris fırsatı tepti, piti mi kaçırdı falan konuşuyorlardı. Sonradan bahsetmediler bile.

Max ve RB duvarından da bir tepki yok gibi. Acaba bilmediğimiz bir kural ya da kaçırdığımız bir şey mi var  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Mayıs 2024; 0:30:29 >
  • Yanlış duymadıysam eğer Piastri'ye "Lando lider gidiyor, güvenlik aracını sokacak birşey yapma" gibi birşey dediler.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Hocam şöyle oldu sc piste çıkmadan önce norris ile max arasında 11 saniye vardı. Daha sonra sc max'ın önüne geçti norris yerine. Norris ile max arasındaki fark 30 saniyeye çıktı. Norris de hem pit yaptı hem de önde kalmış oldu. Resmen max'ın yarışı çalındı yani.

• Lando kazandı.

Nası yani ya?... dedim ilk görünce.

Norris 30-35 sn önde ama öte yandan SC arkasında Max'i tutuyor, sıralamada ise Lando 1. görünüyordu falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Mayıs 2024; 0:42:18 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

yarış kontrol'ün kulaklarını bayağı bir şişirdim bugün cidden max'a haksızlık yapıldı bugün

• Sonunda keyifli bir yarış aferim Norris hakettin ve kazandın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 6 Mayıs 2024; 0:46:46 >
  • Sergeant-Magnussen kazasını ekranda izlerken Verstappen:

”Bunların yedek şasisi kaldı mı?”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Mayıs 2024; 1:11:43 >
  • L A N D O N O R R I S

Teşekkürler sargent - magussen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 6 Mayıs 2024; 1:34:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tebrikler Norris ve Mclaren, hak edilmiş bir zafer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2001 yılından beri F1 seyrederim .
    ilk defa görüyorum ..
    SC aracı lider norisin arkasında piste girdi ve lider norris pite girene kadar SC norrisin arkasında kaldı ..
    verstappenin yarışını katlettiler ..
    verstappen başka türlü geçilmezdi ..
    verstappen ve redbulldan da itiraz , boykot gelmedi ..
    F1 yönetimi takımları , pilotları ve hakemleri ingiliz ve birazda almanların elinde , böyle olunca ingiliz takımı ve pilotunu hakemlerle kazandırdılar ..

verstappenin şampiyonluğunu engellemek için herşeyi yapacak bu ingiliz ve alman yönetimindeki F1 ciler ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 6 Mayıs 2024; 9:41:24 >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt

Alakası yok. Serhan Acar sc kuralını YouTube Sokrates kanalında açıkladı. Alınan karar ve yapılan işlem kurallar dahilinde ve doğru.

Ortada bir kayirma veya yanlışlık yok.

2001 den beri seyrediyorsanız 2021 Abu Dabi yarisindaki sc olayını konuşun. Orda hatalı kararla Verstappen'e şampiyonluk verdiler.

• Öner kullanıcısına yanıt

yarışı serhan acardan izliyorsan yanlış izliyorsun. Serhan acarıın bir şey bildiği yok. 2021 yılındaki kurallarda sc kuralında any car vardı. Bu kuralı 2022 yılında değiştirdiler all car oldu. Verstappen’e şampiyonluk verilmedi adam kendi bileğiyle geçti. Ağlamayı kes istersen.

1. Okuduğunu anlamıyorsun, belli... Yarışı Serhan Acar'dan izlemek ile alakalı birşey yazmadım bile.
    2. Serhan Acar'ın bilgisi yok ama senin var.. Adam yıllarca İstanbul Park pistinde yarış kontrolde görev yapmış ama senin kadar bilmiyor bu işi. Bravo sana.
    3. Ben senin gibi çocuk muyum da ağlayacağım. Geçen de geçilen de benim desteklediğim pilot değil ki, bana ne yesinler birbirini.
    4. Sana bi tavsiye, bu kafayla F1 izlemeyi bırak.

Buradan izleyebilirsiniz SC kuralını.

İlgili zaman 20:20

https://www.youtube.com/watch?t=1220&v=pdCgwa4lk_M&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 6 Mayıs 2024; 17:53:33 >

• Öner kullanıcısına yanıt

Yarış kontrolde görev yapmak başka sc kurallarını bilmek başka adam kuralları bile bilmiyor. Onu dinleyip kurallar doğru diyorsan baştan hatalısın. Git skysports’tan izle f1’i david croft bile hatalı diyor sen ne diyorsun?

verstappene şampiyonlığu verdiler demen bile çocuk olduğunu gösteriyor.

birde link atmış trde serhan acar’ı ciddiye alan bile yok  

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.