Şimdi Ara

Dungeon Siege 2 Türkçe yama(Translate)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe yama %100 (Bazı yerleri translate çeviremediği için öyle bıraktım)

Türkçe karakterleri destekler.

Steam sürümüne göre çevrilmiştir.

Yama'yı kurduktan sonra türkçe yamanın çalışması için herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

Dungeon Siege 2 Türkçe yama(Translate) İNDİR

Kurulum dosyanın içinde yazmaktadır oyunda maus gözükmeme sorunu vardır onuda oku dosyasında nasıl düzelticeğinizi ekledim.

Zip dosyası şifresizdir dileyen Klasör'e çıkartıp elle kurabilirler.

Save sorunu:

İlk oyunu oynayanlar bu oyunda save sorunu var gibi anlayacaklar oyunda otomatik save sistemi mevcuttur ve sarı soru işaretli görevi yaptıktan sonra save alırsanız bu sorunu yaşamazsınız oyunu yapan öyle ayarlamış.Dosyanın içerisine de ekledim save sorunu nasıl çözülür diye buna dikkat ederseniz savelerken bir problem yaşamazsınız.

Türkçe yama'da hatalı bulduğunuz yerleri bildirirseniz düzeltilecektir.

Yama test sürümdür buglar bulunabilir.

Elimden geldiğince sorunsuz bir yama çıkartmaya çalıştım

Ekran görüntüleri aşağıda

Resimler geç yükleniyorsa boyutları düşürüp tekrar yükleyebilirim isterseniz

Oynanış Video'su :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownelement -- 17 Mart 2021; 11:43:58 >

• Dungeon Siege 2 Türkçe yama çıktı indirebilirsiniz.

• Eyvallah Teşekkürler Bende Bu Oyuna Girişmek İstiyordum 1.85 TL ve Türkçe Yamada Olduğuna Göre Lez go :D

• yama için test sürümü dediğinizde dolayı final sürüm gelecek mi ? bu yamanın son halimi şimdiden sağolun.

• yama henüz yeni bitti tester siz oluyonuz ve ben hata buldukça hatalı yerleri düzeltmeye çalışıyorum zamanla gözden geçirmeye çalışcam hatasız oynayabilmeniz için

• Mouse fix dosyasında , DungeonSiege2_retail ve DungeonSiege2_steam mevcut. İkisini de belirttiğiniz konuma atıyoruz değil mi? Bu uygulamaları çalıştırmamıza gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfaruk9310 -- 23 Kasım 2020; 20:19:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pencere modda oynamak istersen oku dosyasında verdiğim linktekini indirmene gerek yok öylede maus görünüyo tam ekranda maus görünsün istiyosan kullanıyosun o dosyaları oyunu steam'dan oynuyosan DungeonSiege2_steam olanı kutu sürümse DungeonSiege2_retail olanı çalıştırabilirsin bu iki dosya zaten 30bin kişi indirmiş virüslü olma ihtimalide yok sanırım siz yinede indirdiğiniz dosyaları taratıp sahip olduğunuz oyun ne ise onu çalıştırınız

• Steamden aldım dediğinizi uygulayacağım. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden başlayacağım desene,çok zamanımı çaldın o zaman sen hocam.

• aynen bu oyun öyle 2 günde biten oyunlardan değil zaman alıyo baya bitirmesi boyutu küçük olmasına rağmen içeriği çok geniş bir rpg oyunudur zamanın nasıl geçtiğini anlamıyo insan bu oyunu oynarken çok boş zamanı olmayana önerilmez Dungeon Siege 2 Türkçe yama(Translate)  skill çeşitliliği olsun görev çeşitliliği olsun her türlü içeriği içinde barındıran 2.5d oyundur

• Dungeon Siege 3'e de el atabilir misin?
  • şuan için Dungeon Siege 3'ü çeviremem ilerde çevirmeyi düşünüyorum

• Oyunu Steam'den aldım fakat save problemi mevcut. Oyunu kaydediyor lakin tekrar load yapınca görevin en başına atıyor. Acil kaydedip çıkınca kaldığınız yerden başlamıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

• o sorun ilk oyundada mevcuttu sanırım oyunun bazı alanlarında save sorunu oluyor özelliklede mağara gibi çatışmaların çok olduğu yerlerde bazı verileri okuyamıyor sanırım bazı alanlarda ve o anki durumunu kaydedemiyor.Bu ilk oyunda başıma gelmişti o anki yakın savemden devam etmiştim bu sorunu güvenli alanlarda save alarak çözmüştüm bir dahada başıma gelmemişti

• Çok fazla sorun yaşayan yok galiba, yabancı forumlarda bir iki konu denk geldi o kadar. Oyunun daha ilk bölümünde yapıyor 15 dakika falan ilerledim hop başa sardı. Dikkatli oynamak gerekiyor galiba. Cevap için teşekkürler.

• Çıldıracağım :( itemlerimi büyülerimi ayarlıyorum kaydediyorum ve oyundan çıkıp tekrar giriyorum fakat her şey sanki ben ayarlamamışım gibi başa dönüyor. :( 3.oyuna direkt geçeceğim gibi görünüyor.

• yama biraz sorunlu olabilir senin için bu yamayı tekrar çevircem :) google almanca çeviri iyi yapamadığından ingilizce olarak değitirip tekrar çevirdim okunaklı olsun diye ve orjinal metinlerde bazısında kopyalanmayan bazı karışık yazılar vardı bunlar büyük ihtimal böyle hata vermesine sebep oluyor ilk oyunda bu kadar yapmamıştı 6 chapteremi ne gelmiştim ilkinde tek yerde başıma gelmişti dediğin olay onu almancadan direk çevirmiştim ondan pek problem yoktu o yamada bunuda öyle yapıcam bu yamayı kaldırıyım şimdilik tekrar çevirip atcam şimdilik bu oyun için beklemede kalın :)

• Bu kadar zahmet etmenize gerek yoktu gerçekten. Çok teşekkür ederim. Ben de müsait bir zamanda silip yamasız denemeyi düşünüyordum. Sizi meşgul ettiğim için özür dilerim.

• Az önce Türkçe Yamasız denedim yine aynı hata mevcut. Acaba fare imleci hatasını düzelttiğim için mi bu oluyor?

• İşin saçmalığı yolumun üzerindeki yaratıkları öldürdüğüm için onlar tekrar çıkmıyor fakat yere attığım item tekrar envanterimde bulunuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.