Şimdi Ara

Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.915
Cevap
11
Favori
368.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Morsmordre

quote:

Orjinalden alıntı: tarikay93

PlayStation3'e sırf ejderha savaşlarını içeren ve ejderha kullanabildiğimiz bir oyun çıkacak. Keşke bu oyunda da ejderha kullanabilseydik. Ekran görüntülerinde ve videoalarda ejderhadan eser yok. Ayrıca strateji gibi yukardan bakmamız sinir bozucu. Ne güzel arkadan kamera olacaktı, alacaktık kendi karakterimizi, ortaçağ zırhları falan giyecektik, ejderhamıza istediğimiz gibi binebilip gidecektik uzaklara.

Not: Bu oyunda da var o arkadan kamera, grubumuzdaki tüm karakterleri yönetebiliyoruz. Bunlar videolarda gösteriliyor, fakat oyun arkadan kameraya adapte olmadığı için animasyonlar dandik görünüyor.

o oyunun adı tam olarak nedir?

Level'ın DVD'lerinden birinde bir videosunu izlemiştim o oyunun. Fakat adını unuttum. DVD'yi de kaybettim. Yalnız gerçekten dehşet bir oyun gibi gözüküyordu.

DÜZENLEME: Oyunun adını buldum: LAIR. Sadece PlayStation 3 için hazırlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 28 Kasım 2008; 20:17:46 >

• Arkadaşlar acaba piyasada tek tuş ile kolaylıkla FPS/TPS görüntü açısından izometrik görüntü açısına geçiş yapabilen bir oyun var mı? Screenshotlardan anladığım kadarıyla bu oyun bunu başarmış gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chaos7

Arkadaşlar acaba piyasada tek tuş ile kolaylıkla FPS/TPS görüntü açısından izometrik görüntü açısına geçiş yapabilen bir oyun var mı? Screenshotlardan anladığım kadarıyla bu oyun bunu başarmış gibi...

Spellforce serisinde hem izometrik kameradan, hem de TPS kamerasından oynayabilirsin.
  • horrt
    oyundan bi ses yok mu.ilk çeyrekte çıkacak deniliyordu.oyunun adına bakınca ejderhalar falan olacak zannetmiştim ya hiç öyle bi şey yok ortada
  • 3D Olmasına Rağmen Bayağı Güzel..
    Adam Çok Şekil Duruyor
  • Ben de bu oyundan çok umutluyum. İnşallah Baldurs Gate'in verdiği havayı(yarısını verse de yeter) verebilir. Çıkış tarihi ile ilgili olarak benim duyduğum Mart ayının ortası gibi çıkacağıydı.
  • Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU]
    Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU]

• Şu worthplaying'in yayınladığı resimlerden nefret ediyorum.Resimler olduğundan daha kalitesiz görünüyor.
  • 3 kasımda bekleyişimiz sona eriyor. (yani umarım)
    mart ayında çıkacaktı oyun ama yayıncı firma EA konsoldaki satışları etkiler diye kasıma erteledi (ya da ben böyle okudum). artık gelsin be kardeşim, ilk kez 2004 yılında adını duydum bu oyunun (o zaman sadece projeydi sanırım, bioware yetkilileri bir röportajda bahsetmişlerdi) yıl oldu 2009 hala bekliyoruz.
  • Oyunun PC sürümü şu an hazır durumdaymış. Ancak EA'nın baskısı sonucu oyunu konsol versiyonları ile aynı anda piyasaya sürecekler. Ea kopya oyun kullanımından korkuyor. Haksız sayılmaz ama, böyle bir RPG'den de mahrum kalmak berbat birşey. Kesinlikle orjinalini alacağım bir oyun. Bir de yanına Diablo 3.
  • utunulmuş diyarlar & Cennet ve Cehennem 2side farklı dünyalar 2 muhteşem oyun gelicek gibi duruyor xD bir an önce gelmelerini temenni ediyorum
  • Oyunda securom drm koruması olacakmış.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=62271
  • quote:

Orjinalden alıntı: leco

Oyunda securom drm koruması olacakmış.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=62271

Bu gerçekten doğru bir karar. Mass Effect'i çıktığında orjinal olarak almıştım fakat şu DRM saçmalığı yüzünden interneti olmayan oyun bilgisayarımda orjinalini oynayamamıştım. EA'ya bu kararından ötürü + puan benden. Hayır, sanki DRM olayı kopyayı engelleyebiliyor da. Kopya oynamak isteyen yine bulup oynuyor olan yasal kullanıcıya oluyor. Neymiş efendim en fazla 5 kere install edebilirmişim, iki günde bir internete bağlanıp kontrolden geçmeliymişim. Bu ne yaw! Millet de hiç para vermeden istediği kadar install etsin. Ne güzel memleket.

• quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

Bu gerçekten doğru bir karar. Mass Effect'i çıktığında orjinal olarak almıştım fakat şu DRM saçmalığı yüzünden interneti olmayan oyun bilgisayarımda orjinalini oynayamamıştım. EA'ya bu kararından ötürü + puan benden. Hayır, sanki DRM olayı kopyayı engelleyebiliyor da. Kopya oynamak isteyen yine bulup oynuyor olan yasal kullanıcıya oluyor. Neymiş efendim en fazla 5 kere install edebilirmişim, iki günde bir internete bağlanıp kontrolden geçmeliymişim. Bu ne yaw! Millet de hiç para vermeden istediği kadar install etsin. Ne güzel memleket.

Orjinal kullanan insanlara resmen küfür etmek gibi bir şey gerçekten de.
    Orjinal kopya satışlarını düşürmek için iyi bir yöntem, aferim.. Böyle devam etsinler. (Online aktivasyon saçmalığını kullanan firmalar için söylüyorum)

• 9 yeni resim ve video yayımlandı.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=62463
  • quote:

Oyunun PC sürümü şu an hazır durumdaymış. Ancak EA'nın baskısı sonucu oyunu konsol versiyonları ile aynı anda piyasaya sürecekler. Ea kopya oyun kullanımından korkuyor.

Gönderseler de bir beta test yapsak.
    Bug ları ayıklardık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

Oyunun PC sürümü şu an hazır durumdaymış. Ancak EA'nın baskısı sonucu oyunu konsol versiyonları ile aynı anda piyasaya sürecekler. Ea kopya oyun kullanımından korkuyor.

Bug ları ayıklardık.

Beta sürümünü göndersinler. Ben üstüne para vermeye razıyım. İnsanlığa bir hizmetimiz dokunsun.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

Bug ları ayıklardık.

Beta sürümünü göndersinler. Ben üstüne para vermeye razıyım. İnsanlığa bir hizmetimiz dokunsun.

10 dakikalık bir demoya bile razıyım.

• Madem oyunun PC sürümü hazır bari ufak bir demosunu yayınlasalar PC oyuncularını sevindirmek adına. En azından o kadar bekledik bize ödül gibi olur. Teknoloji demosu olsa ona da razıyım.
  • quote:

Madem oyunun PC sürümü hazır bari ufak bir demosunu yayınlasalar PC oyuncularını sevindirmek adına. En azından o kadar bekledik bize ödül gibi olur. Teknoloji demosu olsa ona da razıyım.

ya oyunlarına güvenmiyorlar (ki Bioware yapıyorsa o oyunun kalitesiz, güvenilmeyecek bir oyun olması imkansıza yakın) ya da EA tıpkı Blizzard gibi beklentiyi satın almayı planlıyor bu oyunla.

bir demo be, 5 yıldır bekliyorum, bir demo abicim ya...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.