Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 4. Sezon (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: radyohead , Apexmaster , Apexmaster Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.937
Cevap
415
Favori
709.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu olay sistemle alakalı değil sanırım,

Sezon öncesi ve 1.sezonda bu sorun olmuyordu. Sonradan olmaya başladı.

• Sonunda d3 ün loot'u gibi ayarladılar, yetmez ama evet modundayım, ilk 3 sezon bu saçmalığa çabalayanların da sabrına hayranım doğrusu, bir sonraki sezon iyice düzeltirler kanımca.

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt

Bölge şöhret puanı kazandırıyor. Şöhret puanlarını tamamladıktan sonra çokta yapılmasının bir mantığını göremiyorum mevcut oyunda.

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Hocam bana birde şöyle bi item düştü orduyla geziyorum resmen yanımda 😁😁

Diablo IV [ANA KONU] | 4. Sezon
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
  • Efsanevi eşyaların, efsanevi özelliklerini çıkarma olayı kalkmış sanırım??

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Bende 2 arttıranı var bunun :)

• Silahtarın çukuru diye bi görev açılmış ama işaretli yere gidiyoruz bir şey olmuyor, acaba üstümüzde bişey mi taşımamız lazım bilen var mı?
  • aschil kullanıcısına yanıt
    ben eski sezonda hikaye'yi oynuyorum,yeni sezon gelince büyük ihtimal benim,orda ki zindanlar gitmiş hocam gözükmüyor o görevler malesef
  • Ben bu echo of varshan vs gibi bossları summonlayacağım ama levelları kaç olarak doğuyorlar? W4 deyim. Tek yemek istemiyorum bi anda hc oynuyorum, ama tempest roar için kesmem gerekiyormuş nasıl işliyor bu boss işi kısaca anlatabilecek var mı?

• Ben de Tempest Roar için Pulverize takılıyordum bugün nightmare dungeondan düştü iş arasında 10 dk gireyim dedim.

• yazar11 kullanıcısına yanıt
    Hocam kolyeye takarsan %50 + veriyor dolayısıyla 3 oluyor. Yani her ikinizdeki aspect de aynı aslında.
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt

Kolyeye ne takmış anlamadım? Yıldırım vs arttıran taş var???

• yazar11 kullanıcısına yanıt
    İskelet savaşçı ve büyücülerinin sayısını 3 artıran codex var ya hocam. Bu item takılı halde gelmiştir veya itemi occulistte kendin mühürleyebilirsin iteme. Varsayılan özelliği 2 olarak geliyor. Kolyeye takarsan 3 oluyor.https://www.purediablo.com/diablo4/Aspect_of_Occult_Dominion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 16 Mayıs 2024; 18:22:17 >
  • Dostlar bu fazla tavlama kılavuzlarini napiyoruz ne satiliyor ne kiriliyor garip
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam öyle yapayım.

normal oyun almaya göre bi eksiklik hissetmeyiz değil mi? Gamepass ile hiç alakam olmadı daha önce.

• creep32 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sezonun olayı bu.
    O tarifleri okuyup sonra demircide item craft lıyorsun.
  • necro zaten kolaydı iyice abartmışlar görünüyor.oyun yapısına alışık olmayanlar necro ile rahatça başlayabilir.

• radyohead R kullanıcısına yanıt

Eyvallah dostum okudum sıkıntı yok ama aynısından birtane daha var atacam yere yapacak birsey bulamadim 😅

• Arkadaşlar 4.sezon güncellemesi sonrası kontrolcü tuşlarında garip bir sorun var.

Oyunu pc de xbox kontrolcüyle oynuyorsan konuşmaları hızlıca geçmek için B tuşuna basmak gerekir bildiğiniz gibi ve ekranda B basın hızlıca geçmek için der. Ama ekranda B basın demesine rağmen B basınca konuşmaları geçmiyor. A basınca konuşmaları geçiyor. Umarım güncelleme ile düzeltirken.
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.