Şimdi Ara

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shadow22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.202
Cevap
434
Favori
483.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç derece kaç dakikada oldu hocam? Afiyet olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 180 derede 12 dakika. Daha önce 200 derece de 15 dakika denemiştim kurumaya başlamıştı. Dereceyi ve dakikayı düşürünce daha güzel oldu
    @Sahap08

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Ön ısıtma yaptınız sanırım. Ben de 200 derece 15 dakika yaptım fena olmadı sizin derece ve dakikanızı da deneyeceğim. Teşekkürler.

• Tüm ürünlerde Kullanmadan önce ön ısıtma yapıyorum

• Bugün tavuk but yaptık süper oldu hanım yaptı nasıl yaptı bilmiyorum 10 üzerinden 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 16 Ocak 2022; 20:11:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, fiyat 2700 civarı, herkea uyguna aldı sanırım, fiyat düşermi acaba,philips yerine bunu almayı düşünüyorum.

5 dakika ön ısıtma

12 dakika 200 derece doğru mudur hocam?

Patates kızartması için de bir şey söylerseniz çok makbule geçecek.

• Kestane için 180 derede 12 dakika

• Dondurulmış patates için buz çözücü yapmadan direk atıp 200 derece 15 dakika da çıtır çıtır oluyor. Düz patates ile hiç denemedim. Makinedeki patates kızartma tuşunda süre 25 dakika uzun diye düşünüyorum hiç denemedim.

Bu arada migros uzman kasap tekirdağ köfte denedim. 200 derede 6 dakika da güzel oldu

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI

• Ben bu cihazla doğru dürüst kızartma yapamadım. Preheat sonrası 15 dk 195 derece. Püskürtücü ile yağlıyorum eşit olsun diye. Pişme sırasında iki kere karıştırıyorum. Ama yine resimdeki gibi kısmi yaniklar, kısmi neredeyse hiç pişmemiş patatesler oluyor. Çıtır çıtır ve homojen bir şekilde patates pişirebilen yöntemini paylaşabilir mi?
    COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI

5 dakika ön ısıtma + 180 derece 12 dakika yaptım geçen annem özellikle bayıldı, tadının damağında kaldığını söyledi.

Patates kızartmasını pek başaramadık.

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Dondurulmuş patates harici iyi sonuç alınması güç.

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt

Tşkkrler hocam bir de dondurulmuş deneyeceğim

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Biz normal patates kızartmasını 25-30 dakika pişiriyoruz. 3-4 kere karıştırıyoruz. Patateslerin üzeri sizin fotoğrafta göründüğü gibi kızarıyor epey. Belki yağı bir miktar arttırmayı deneyebilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _Kvothe_ kullanıcısına yanıt

Bugün kullanma kılavuzunu okudum, bir çorba kaşığı yağ diyor. Ben bugüne kadar bir çay kaşığı kadar yağ atıyordum, yağ miktarını arttırarak deneyeceğim bir de.

• Biz aleti aldık alalı hergün patates kızarır olduk donuk patates bazen yağsız bazen fısfısla 2 3 fıs yağ atıyoruz ama olmassa olmazı toz sarıksak ve toz tatlı biber atıyoruz müthiş bişey oluyor kendi patates programında pişiyor.

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt

aldınız mı? 3 gün önce kargo dahil 2450 ye aldım şimdi kargoyla 3 bine geliyor

• arkadaşlar ben böyle patates yemedim bizim bu cihaz esas elma dilim patatesi güzel yapıyormuş dondurulmuş almayız bir daha.
    şöyle 1. 5 parmak kalınlığında patatesi elma dilimi kesip güzelce toz biber sarımsak kabuğunu soymadık bu arada patatesin güzelce yıkayıp kabuğuyla elma dilim yapıp patates modunda attık lokum gibi köfte gibi patates yaptı. Artık her sabah favorim.

• glumerna G kullanıcısına yanıt

böyle yorumları okudukça daha da sabırsızlanıyorum gelmesi için COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI . Kötü hava koşulları nedeniyle almanya da bekliyor. alowww gönderin fritözümü yeter COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI 

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt

2500 aldım fiyat bekledim düşsün ancak düşmedi,ürün kargoda kar yağışından dolayı geç teslimat olacak bilgisi geldi bakalım artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.