Şimdi Ara

Arçelik AVM Beko AVM Taksit AVM Dolandırıcılığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu arcelikavm.com Arçelik AVM denilen siteden toplamda 23.830 TL dolandırıldım. Adamlar aylardır dur durak demeden devam ediyor ve dur diyen yok şuanda aktif ettikleri siteler var kimse madur olmasın Beko AVM bekoavm.com Taksit AVM taksitavm.com siteleri ile insanları kandıracaklar bu siteler güvenilir mi diye çoğu kişi arattığında görsün. Taksit AVM Arcelik AVM ve Beko AVM Güvenilir değildir şikayetvar sitesinde sahte şikayetler oluşturup markalarına pozitif yaklaşımlarda bulunduruyorlar sakın kanmayın paranızı kaptırmayın. Savcılığa başvurduk ama hiçbir sonuç çıkmayacak eminiz.

• Sakın ama sakın alışveriş yapmayın yanarsınız Ürünü göndermiyorlar. Şikayet ettiğinizde iptal edip 1 ay boyunca paranı almıyorsun. Sürekli adres değiştiriyorlar. Bu adresler de sahte, dikkat edin! 2 İstanbul Bilişim vakası.

iban numaralı bile değiştiriyorlar önce paravan hesap bnb bilişim e ticaretti şimdi vertu bilişim e ticaret yapmışlar sahte şirket adreslerimevcut floryadaki yer sahte kimse yok orada arçeliğe şikayet ettik hukuk birimi devreye girmiş arçelikavm sitesini kapattılar şimdi dolandırmaya taksitavm com diye devam ediyorlar dikkat edin edin arkadaşlar her şeyleri sahte telefon numaraları şirket bilgileri yok bi gece de vurgun yapıp kaçarlar paranız gider ucuz diye kanmayan güvenilir sitelerden alış veriş yapın ben 50 bin tl mi zor kurtardım kavga dövüş

• parayı nasıl geri alabildin hocam bende para kaptırdım

• arcelikavm.com ve bekoavm.com siteleri kapatıldı, muhtemelen arçelik telif üzerinden kapattırdı siteleri ama taksitavm.com halen aktif ve eski sitelerin üye bilgileri ile girilebiliyor...
    12 bin TL yi kaptırmaktan kıl payı kurtardım paçayı... Ürün piyasaya göre 4 bin TL daha ucuzdu ve çok cazipti ama Allahtan çok şüpheci biriyim ve araştırırken site kapandı,

şimdilik taksitavm.com aktif ama yarın öbür gün bu adreste kapanır ve yenileri açılır, yeni açılan adresleri buradan paylaşalım ki herkes faydalansın, ben öğrendikçe yazarım ama herkes duyarlı olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.