Şimdi Ara

Zyxel vmg8924-B10a modemi nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle herkese şimdiden iyi bayramlar dilerim.... Bayramdan sonra modem-router almak istiyorum konu başlığındaki Zyxel vmg8924-B10a modemi nasıl bilirsiniz? wireless çekim gücü benim için çok önemli... O kadar para verip çekimi zayıfsa olmaz yani, nette kopmalar yaşamak istemiyorum bu kadar para verdikten sonra, kısacası artıları ve eksileri nelerdir... Tavsiye edermisiniz...Şimdiden Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Evet arkadaşlar öncelikle herkese şimdiden iyi bayramlar dilerim.... Bayramdan sonra modem-router almak istiyorum konu başlığındaki Zyxel vmg8924-B10a modemi nasıl bilirsiniz? wireless çekim gücü benim için çok önemli... O kadar para verip çekimi zayıfsa olmaz yani, nette kopmalar yaşamak istemiyorum bu kadar para verdikten sonra, kısacası artıları ve eksileri nelerdir... Tavsiye edermisiniz...Şimdiden Teşekkürler...

konu baslıgındakı modemde vmg8924 b10a 64 kullanıcıyı destekler vpn ozellıgı adsl vdsl ozellılıgı mevcut 2,4 ve 5 ghz bant genıslıgı mevcut 802.11ac teknolojı mevcuttur 3g destegıde vardır ayrıca 802.11 ac teknolojını tam olarak kullanabılmen ıcın pcnınde destegı mevcut olması gerekır ama suan oyle wlan kartı destekleyen bır pc yok bılıyorum onun yerıne ac teknolojısı destekleyen yın zyxelın usb adaptor var bunun kullandıgın zaman verı aktarım hızı tahmının 800 lu cıvarda goruyorsun yeterlı olur sanırsam bu ceval vmg8924 için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.