Şimdi Ara

# ZyXEL VMG3625-T50B MODEM/ROUTER KISA İNCELEME, KARŞILAŞTIRMA, YORUM (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Avengers.90 , aklınyolubir , aklınyolubir Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
2.711
Cevap
56
Favori
154.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız modemin yazılımını burn edip kmasöre açtığımda komut dosyalarını buldum. Lakin herbirini deneyemedim telnette. Çünkü "zcmd" kdmutunu denedim modem uçtu. Fabrika ayarlarına döndü. Wireless de arkadan düğme ile açtım. Bir çok şey gördüm ama benim çokta işime yaramadı. Hepsini denemekten korktum zcmd komutu fabr ayarları yapınca.

# ZyXEL VMG3625-T50B MODEM/ROUTER KISA İNCELEME, KARŞILAŞTIRMA, YORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6CO dosyasını seçmeme rağmen güncellemıyor sorun nedir bilen varmı

# ZyXEL VMG3625-T50B MODEM/ROUTER KISA İNCELEME, KARŞILAŞTIRMA, YORUM
  • Astermeo A kullanıcısına yanıt

TELNET ile bağlanıp admin şifre girdikten sonra, önce " zycli fwidcheck off  "enter sonra

" zycli modelcheck off "yazıp enter deyin

Sonra arayüze girip yazılımı atın

.

• ztalan kullanıcısına yanıt

meraba. bunun aynisini bende yapmam lazım. aynı model modemler var bende de

• alcame00 A kullanıcısına yanıt

3312 genişbant ayarlarının hepsini köprü moduna alın, kablosuz kapatın, ev ağından dhcp sunucusunu kapatın, güvenliği ve diğer aktif olan ne varsa kapatın. herhangi bir ethernet portundan kabloyla mi wifi nin wan portuna bağlantı kurun

mi wi-fi den bağlantı türünü pppoe seçip internet kullancı adı ve şifresini girin, kablosuz ayarlarınızı yapın ve kullanın

• arkadaşlar türknet bu modemden veriyor değil mi? Nasıl memnun musunuz?

• FastegL F kullanıcısına yanıt

Tak unut diyorsan iyi modem sayılır.Ama özellik istiyorum kurcalama vs diyorsan başka.modeklere.bak

• FastegL F kullanıcısına yanıt

altyapın iyiyse tavsiye ederim kötüyse düşük snr ile kararsız çalışabiliyor kararlılık ayarı yok

• merhaba arkadaşlar suan bu modem için ipv6 çalışan en stabil sürüm hangisidir ?

• Abpm.6.CO gayet stabil çalışıyor

• Konu geçtikçe geçmiş mesajları bulmak zor geliyor millete.
    Abpm0.CO ilk global yazılım buradan indirebilirsiniz. Root supervisor şifrelerini öğrenebilmek için ideal.

https://drive.google.com/file/d/1OdCf0PAnHUgRZvi1CvY62YUZJvSq_lWH/view?usp=drivesdk

En son stabil global yazılım Abpm6.C0 bunuda buradan indirebilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/1QqFANFByxU6LtzyOdR36JrnHX5jfgVyJ/view?usp=drivesdk

Yalnız yazılım yükseltme soru sorma amacında olan arkadaşlar için değildir bu yazılımlar. Telnet bağlantı vs bilmesi gerekiyor (Abpm.X)GO TR sürümü olanlar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aklınyolubir -- 18 Eylül 2022; 4:2:5 >

• bu cihazda wds desteği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklınyolubir kullanıcısına yanıt

Hazır konusu gelmişken bende sorayım; Bende şu an yüklü sürüm "V550ABPM7.1G0" Modem Turknet ten alınma.

V550ABPM7.1G0 sürümünde karşılaştığım bir sorunu paylaşayım sizinle. IPv6 açık iken (IPv4-IPv6 aynı anda), özellikle bazı sitelerde yavaşlık farkettim. IPv6 yı kapatınca sorun kalmadı. Halen de kapalı.

En son stabil global yazılım Abpm6.C sürümünü yüklememe gerek var mı sizce? Tabi versiyon düşürülebiliyorsa.

• morische kullanıcısına yanıt

stabillik boş muhabbet. stabillik hakkındaki maksimum yorum üyenini birinin 7 sürümünde wpa3 e dair silinmeyen arayüz hatasını farketmesi. konuda stabillik üzerine konuşanlar net plasebo etkisi yaşıyor.

• agmerhamto kullanıcısına yanıt

Mesaja konu olan arkadaşın verdiği tavsiye üzerine sordum. Yoksa bende IPv6 dışında sorun oluşmadı. IPv6 sorunu da belki sürüm ile alakalı değildir. Bilemiyorum. Normal şartlarda bende en son versiyon ile sorun yok, gayet stabil.

• morische kullanıcısına yanıt

Evet bu sorun vardı. Abpm. 4.co 5.c0 da bile vardı. Hatta Türknetin F01 sürümü gelinceye kadar hepsinde vardı. Çok kişi pek ilgilenmedi görmedi belki ama vardı. Özellikle ben Twitter çok kullandığım için oradaki videoların açılmama sorunu ile uğraştım ve bende 6.CO gelinceye kadar ipv6 yı kapattım. Geçmiy mesajlarımda vardır bu.

• aklınyolubir kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi, ben de özellikle Twitter da sorun yaşadım ve kapattım. 6.CO sürümünde IPv6 sorunu yok diyorsanız ben de o sürüme geçeyim. Tabi sürüm düşümü olabiliyor mu bilmiyorum. Sizin bilginiz var mı (sürüm düşümü konusunda) ?

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.