Şimdi Ara

# ZyXEL VMG3625-T50B MODEM/ROUTER KISA İNCELEME, KARŞILAŞTIRMA, YORUM (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.719
Cevap
56
Favori
154.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #55
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam iki modemde donanım olarak gayet güzel. Extra DSL yazılım olarak daha iyi ve kötü hat değerlerine karşı daha dirençli gibi duruyor.

İkisinide tavsiye ederim. Fakat Keenetic Hero DSL çok çok daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hknerdr kullanıcısına yanıt

Hocam bu yazılım en son çıkan. Fakat 4-5 ay önce çıkmıştı. Ben o zaman güncellemiştim, değişen pek bir şey yok. Bazı menüleri gizlemişler. Bunun dışında modemin açılış süresi veya çalışma karakteristiğine herhangi bir etkisi olmadı.

Ben şahsen fabrika ayarlarına resetledim çünkü sitede değişikliklerin geçerli olması için fabrika ayarlarına dönmeyi tavsiye etmişler.

• tcebeci1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginize teşekkür ederim Zyxel Tercih ettim açıkçası donanım kısmında zxyel daha başarılı duruyor keenetic çok beğendiğim bir modem ama uzun sürelerde stabil kalmadığı yönünde çok şikayet okudum :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • optik48 kullanıcısına yanıt

Zyxel de çok güzel modem. Hayırlı olsun.

• arkadaşlar wifi kaybolma sorununu bir türlü çözemedim , turknetten aldım bozuk diye değişim yaptırdım kabul ettiler yenisi geldi ondada wifi kaybolma sorunu var , yukarıda ki ayarları vs yaptım isim değiştirdim ama yok olmadı, elektrik gittiğinde veya modem kapanıp açıldığında wifi kayboluyor cihazlar bağlanamıyor

• inceprivate1 İ kullanıcısına yanıt

Eğer 5 Ghz tüm bölgelerde çekiyorsa cihazlarınızı bu wifi ye bağlayın. 2,4 açık kalsın fakat ismi ve şifresi farklı olduğu için kullanmayın.

• inceprivate1 İ kullanıcısına yanıt

5GHz bandını; 36, 40, 44, 48 kanallarından birine sabitleyip deneyin.

• Ofem kullanıcısına yanıt

Hocam ben kutudan bildiğin Cat6 çektim daireye ve onun modeme giren ucuna standart rj11 çaktım öyle kullanıyorum. Daha önceden Telekom modemi vardı onda da bu şekilde kullandım ve hiç sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Laztronot

Hocam ben kutudan bildiğin Cat6 çektim daireye ve onun modeme giren ucuna standart rj11 çaktım öyle kullanıyorum. Daha önceden Telekom modemi vardı onda da bu şekilde kullandım ve hiç sorun yaşamadım.

En iyi bağlantıyı böyle sağlarsınız çok iyi yapmışsınız hocam.

@Ofem yanlış çakıyor olmanız dışında kabloyla ilgili bir sorun olması mümkün değil; sağlayıcı-dslam kaynaklı bir problem olabilir.

• agmerhamto kullanıcısına yanıt

3 ayrı yerden rj11 ile farklı ağ penseleriyle çakıp denedim hepsi aynı. Farklı bir kablo denedim yine aynı. İlla o modem kutusunun içinden çıkan kabloyla ek yapmam gerekiyor. Çok saçma bir olay.

Hocam bence orda farklı bir şey var, dedim ya ben Cat6 nın ucuna jak çakıp kullanıyordum hem eski modemimde hem bunda.

• Laztronot kullanıcısına yanıt

Eski modemimde her ikisi de sorunsuz çalışıyorken bu modemde kendi çaktığım rj11'i kısa devre olarak görmesi çok tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofem -- 30 Eylül 2021; 11:26:1 >

Bilmediğimiz özel bir seri mi sizinki nedir :)

• Laztronot kullanıcısına yanıt

VMG3625-T50B türknetin verdiği modem :)

Ben direk vatandan almıştım üretim hattında farklılık olduğunu düşünmüyorum ama bence sizin kablo konusunda basiretiniz bağlanmış :)

• Güncelleme sitesi hata veriyor, yeniler misin?

• Benizakura kullanıcısına yanıt

Evet dünden beri sayfa kapalı. Modemlerin yazılım listesinde VMG3625-T50B de kaldırılmış.

https://support.zyxel.eu/hc/tr/sections/360005541220-Yaz%C4%B1l%C4%B1m

• zyxel.com sitesindeki global yükleme sayfasından da kaldırmışlar.

Geçen hafta ABPM 5C ve ABPM 0C yazılımları vardı.

• En son güncelleme dosyası elinde olan varsa bana atabilir mi?

• ZYXEL WMG3625-T50B modemin RAM, Flash RAM v.s. bilgileri ilk sayfaya eklense güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 2 Ekim 2021; 22:14:46 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.