Şimdi Ara

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
11
Favori
31.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipsit54

@Nuroxy tam olarak ne demek bu değerler? RSSI,rate,snr,rate,level. Ve hangi değerlerde olmalı bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicolai Tesla -- 23 Haziran 2020; 19:27:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam. Bugün itibariyle bu modemi almış bulunuyorum.Bilgi sahibi olan arkadaşlara bir iki sorum olucak. Modem arayüzüne giriş şifremi (WIFI şifresi değil) nasıl değiştiririm ? Diğer sorum ise; hat değerlerimi aşağıya kopyalıyorum. Durum nasıl ?

Downstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin downstream: 36.3 dB
    output power upstream: -2.9 dbm
    attenuation downstream: 4.5 dB

Upstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin upstream: 32.7 dB
    output power downstream: 13.1 dbm
    attenuation upstream: 0.1 dB

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuRkC -- 17 Haziran 2020; 17:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rageofdynax

Çok hevesli bir şekilde modemi ben de edindim.
    Şu anda problem yaşamaktayım ve biraz farklı problemler.
    Acaba benimle alakalı bir problem mi diye düşündüm ancak, herhangi bir ayarı kurcalamadım, zannetmiyorum.
    Probleme gelirsek, evde bulunan iki adet farklı marka laptopun ikisiyle de internet bağlantısı kuramıyorum, modeme bağlanabiliyorum ama internete bağlanamıyorum
    Şöyle de bir durum var, akıllı telefonların ikisiyle de herhangi bir sıkıntı olmadan bağlanabiliyorum.
    Ben de önceleri ADSL-VDSL geçişinden kaynaklı olduğunu düşündüm ancak hatlarda sıkıntı yok, komşularım gayet aktif ve sıkıntısı bir şekilde kullanıyorlar.

Alıntıları Göster
    Aynı sorunu yaşıyorum. Laptoplardan bir tanesi sıkıntısız olarak bağlanırken diğer laptop bağlantı sorunu yaşıyor. Laptop modeme bağlı olduğu halde internet olmuyor. Wifi simgesinin üzerinde ünlem işareti çıkıyor. Sizin yaptığınız gibi resetledim fakat çözüm olmadı. Bir çözüm yolu varsa paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk32

Aynı sorunu yaşıyorum. Laptoplardan bir tanesi sıkıntısız olarak bağlanırken diğer laptop bağlantı sorunu yaşıyor. Laptop modeme bağlı olduğu halde internet olmuyor. Wifi simgesinin üzerinde ünlem işareti çıkıyor. Sizin yaptığınız gibi resetledim fakat çözüm olmadı. Bir çözüm yolu varsa paylaşırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    saçma gelebilir ama wifi ağ adını değiştirin muhtemelen düzelecektir.

Daha önce 2 farklı modemde denenmiştir

telefon tv bağlanıyor ama pc bağlanınca ünlem işareti çıkıyordu

modemin ismini değiştim tüm cihazlar bağlandı

mutlaka deneyin

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım ve sorun çözüldü. Mevlam ne muradınız varsa versin.
  • faruk32 F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek, bazen çözüm basit olabiliyor ama hep en zoru ararız bende bunu bulana kadar baya uğramıştım şimdi en basit çözümden başlamaya çalışıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba cihazdan memnun musunuz öneririsiniz

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Ben cihazdan wifi çekim gücünün biraz beklentimin altında kalması ve yazıcı sunucusu desteği olmaması dışında genel olarak memnunum. Önceki modemimde CS GO oynarken ping çok yüksek oluyordu. Bu modemde hız, qos vs ayar yapmamama rağmen ping sorunum çözüldü. Wifi ağ sınırlama, misafir ağı vs. özellikleri hoşuma gitti. Ama dediğim gibi benim için en önemli şey yazıcı sunucusu desteği olmasıydı. Maalesef hata ederek USB olunca direk bu özellik olur diye aldım.

Hem sizin hem diğer arkadaşların bilgisine, modemi 320 TL'ye satıyorum. Yazıcı sunucu özelliği olan bir modem alacağım. Bu modemi satın almak isteyen arkadaşlara İzmir'den elden teslim edebilirim. Mayıs 2020'de aldım. Aktif olarak kullanıyorum. Herhangi bir sorunu yok. 0'dan farkı yoktur. Kutu, fatura vs. duruyor.
  • Modemin arayüzünü nasıl türkçe yapacağız.Sadece ingilizce dili var.Firmware versiyonu bu V5.30(ABIE.5)G0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskblt -- 21 Temmuz 2020; 0:21:18 >
  • Arkadaşlar VMG3625-T20A yani bu model ile VMG3625-T50B arasındaki fark nedir ? Sitesinden teknik özelliklerine vs bakıp karşılaştırdım fakat bir fark göremedim, ikisi de AC1200 ve gigabit portlara sahip. Model isimlendirmesinden dolayı T50B modeli sanırım biraz daha yeni bir model, aralarında 15-20 TL gibi çok az bir fiyat farkı var. Az da olsa gelişmiş ve iyi özelliklere sahipse T50B modelini alayım diye düşündüm. Bilen varsa ve aydınlatabilirse çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Arkadaşlar VMG3625-T20A yani bu model ile VMG3625-T50B arasındaki fark nedir ? Sitesinden teknik özelliklerine vs bakıp karşılaştırdım fakat bir fark göremedim, ikisi de AC1200 ve gigabit portlara sahip. Model isimlendirmesinden dolayı T50B modeli sanırım biraz daha yeni bir model, aralarında 15-20 TL gibi çok az bir fiyat farkı var. Az da olsa gelişmiş ve iyi özelliklere sahipse T50B modelini alayım diye düşündüm. Bilen varsa ve aydınlatabilirse çok güzel olur.
    T50B vdsl2+ 35b profilini destekliyor

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Önemli bir özellik mi peki hocam performans etkisi ya da kullanım olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeffogu

Önemli bir özellik mi peki hocam performans etkisi ya da kullanım olarak ?
    bağlı olduğun santralde o ozellik varsa önemli.
  • Herkese merhaba. Modemi alarak aranıza katıldım.

Hepsiburada'dan aldım fakat kutu jelatinsiz geldi. Kutu içi çıkmasın diye bantlanmış. Ürün kullanılmış mı şüphelendim. Bazı arkadaşlar kutu jelatinli olduğunu belirtmişler.
    Ürünün alanlar jelantinli mi jelatinsiz mi geldi ? Cevaplarsanız sevinirim

• Kutusu jelatine sarılı olarak geliyor.

• FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadaya iade ettim. Yolum istanbula düştü mediamarktan baktım orda da jelatinsiz satılıyordu. Bende aldim gitti 🙄

• Belki taşıma sırasında jelatini hasar görmüş olup tamamını çıkarmışlardır. Ben vatan'dan jelatinli olarak almıştım.
  • Arkadaşlar 5 Ghz modu stabil çalışmıyor bazen full hızda çalışırken bazen alt seviyelerde. Nasıl bir wireless yapılandırmasıyla kullanıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.