Şimdi Ara

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
11
Favori
31.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şikayete bak :)
    5ghz frekansını kanallarını bazı cihazlar görmeye bilir. bunun için kanalı değiştirin yani yüz üzeri kanalları değilde iki rakamlı kanalları kullanmalı.
  • Börü76 B kullanıcısına yanıt
    Anten dediğiniz şey 2cm birşey, çubuklar sadece modemden uzaklaştırıyor, çok da kafaya takmayın. Etkisi çok az

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazı epey uzun araştırmalarım sonucu aldım. İlk günüm. Gayet memnunum. Bir önceki modemimle aynı pingi göstermesine rağmen oyunlardaki takılmalar bitti. Wifi kapsama alanı gayet iyi. 5g nin bile 3 duvar öteden çektiğini görünce şaşırdım.(iade ettiğim bir tplink modemle kıyaslayınca)
    Yalnız bir soru işaretim var: dsl ışığım turuncu yanıyor.
    Araştırınca, vdsl hattında turuncu yanar deniyor ama beni tatmin etmedi. Işığıyla aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Zyxel online destek tarafından aydınlatıldım:
    Hattım adsl olduğu için turuncu yanıyormuş.
    Şu an yaygın olan hat vdsl. Işıklardaki yeşil renk uyumunu bozmamak için, ürünlerde yaygın olmayan hattın rengini turuncu yapıyorlarmış.
    Yani bu modemi aldığınızda hattınız
    vdsl ise: dsl ışığı yeşil
    adsl ise: dsl ışığı turuncu yanacak (yazılımsal bir fark yok ise)
  • Hala kullanıyorum gayet sorunsuz kibar bi modem memnunum. Gelişmeleri aktarırım arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozcanc

Zyxel online destek tarafından aydınlatıldım:
    Hattım adsl olduğu için turuncu yanıyormuş.
    Şu an yaygın olan hat vdsl. Işıklardaki yeşil renk uyumunu bozmamak için, ürünlerde yaygın olmayan hattın rengini turuncu yapıyorlarmış.
    Yani bu modemi aldığınızda hattınız
    vdsl ise: dsl ışığı yeşil
    adsl ise: dsl ışığı turuncu yanacak (yazılımsal bir fark yok ise)
    aynen öyle adsl kullanırken turuncu
    şimdi vdsl kullanıyorum yeşil oldu.
  • Arkadaşlar modemi bende aldım, kablosuz bağlantıda upload sorunu yaşıyorum. Download da sıkıntı yok am upload 0, upload olmayınca internette leş, tam bir rezalet. Hız testlerinden birinin ekran görüntüsünü ekliyorum, gördüğüüz gibi ilk saniye 0.01 ile başladı ve hemen 0' a indi (kırmızı çizgi ile belirttim). Bir önerisi olan var mı? Kanal değişimi vs yaptım dendim sonuç aynı. Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

• Herkese Merhaba arkadaşlar 15.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar daki indirimle bende Zyxel VMG3625-T20A modemini sipariş ettim. Modem bugün elime ulaştı ( 18.05.2020) ama malesef modemi kurmak nasip olmadı :(
    Çünkü modemi kutusundan açtığımda kırık çizik bir şekilde çıktı birde ayağı kırılmış ve yapıştırılmış. Hemen vatanı aradım ( 39 kişi hatta varken onları 25 dakika bekledikten sonra tabii) gönderin dediler kargoya teslim ettim bakalım sonuç inşallah hüsran olmaz. Bu arada Vatan Konya mağazasından gönderilmiş bu ürün bana...

Gerçekten şaşkınım Vatanın böyle bir şey yapmasına muhtemelen Teşhir ürünü gönderilmiş bana :( yazıklar olsun.

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumuZyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SJess -- 18 Mayıs 2020; 17:44:41 >

• SJess kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, ürün kapalı kutu değil miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SJess

Herkese Merhaba arkadaşlar 15.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar daki indirimle bende Zyxel VMG3625-T20A modemini sipariş ettim. Modem bugün elime ulaştı ( 18.05.2020) ama malesef modemi kurmak nasip olmadı :(
    Çünkü modemi kutusundan açtığımda kırık çizik bir şekilde çıktı birde ayağı kırılmış ve yapıştırılmış. Hemen vatanı aradım ( 39 kişi hatta varken onları 25 dakika bekledikten sonra tabii) gönderin dediler kargoya teslim ettim bakalım sonuç inşallah hüsran olmaz. Bu arada Vatan Konya mağazasından gönderilmiş bu ürün bana...

Gerçekten şaşkınım Vatanın böyle bir şey yapmasına muhtemelen Teşhir ürünü gönderilmiş bana :( yazıklar olsun.

Geçmiş olsun vatan bilgisayar ayıp etmiş. ürün kullanılmış belli. ürün kutusundan çıkınca ışık bölümlerinde ve çerçevesinde koruyucu jelatinli olmalı.

• Teşekkürler arkadaşlar ürün kapalı kutuydu kutu jelatinliydi ben açtım. Modemin üzerinde jelatin yoktu jelatinli olması gereken yerlerde elime aldığımda gerçekten inanamadım. Vatan dan ürün almak artık benim için soru işareti :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SJess -- 19 Mayıs 2020; 18:41:8 >
  • bu modemde iptv desteği var mı?
  • mozcanc M kullanıcısına yanıt
    turuncu yanan ışık adsl baglantısı yesil olunca vdsl baglantısı yanlış anlamadım dimi tesekkurZyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu
  • beuchat kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Merhaba. Bu modemde kablosuz ağa özel hız sınırlamasını direk yapabileceğim şekilde bir arayüz var mı? QoS ayarı yapmadan. Örneğin misafirler için bir ağ oluşturup bu ağa bağlananlara 8mb download 1 mb upload sınırlaması koyabilir miyim? İkinci sorum da ağa özel değil cihaza özel QoS ayarı yapmadan direk hız sınırlaması yapabileceğim bir arayüz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

Merhaba. Bu modemde kablosuz ağa özel hız sınırlamasını direk yapabileceğim şekilde bir arayüz var mı? QoS ayarı yapmadan. Örneğin misafirler için bir ağ oluşturup bu ağa bağlananlara 8mb download 1 mb upload sınırlaması koyabilir miyim? İkinci sorum da ağa özel değil cihaza özel QoS ayarı yapmadan direk hız sınırlaması yapabileceğim bir arayüz var mı?
    merhabalar misafir ağı oluştururken alt kısımda down ve up bandwith yazıyor bu kısımdan yapabilirsiniz. mac filtreleme tarafından ise cihaza özel sınırlama yapabilirsiniz.
  • Xdsl istatiğinde alınabilir max indirme / yükleme hızı gösterilmiyor. Zyxel tr yi aradım bu modemde durum buymuş. Üretimden gelen bir durummuş sadece modem aldığı değeri gösteriyormuş. Böyle saçmalık görmedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipsit54

merhabalar misafir ağı oluştururken alt kısımda down ve up bandwith yazıyor bu kısımdan yapabilirsiniz. mac filtreleme tarafından ise cihaza özel sınırlama yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ben yaptım sınırlanmadi bende

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. En son bu modemi almaya karar vermiştim hem gigabit portu hem de 5ghz ağ olmasından dolayı. Ama sınırlama yapabilmem şart benim için. Hala olmuyor mu hız sınırlaması? Keenetic extra'yı alacağım olmadı. Onda fiyat 50lira fazla ve gigabit port yok ama arayüz de çok önemli benim için.
  • anthuan kullanıcısına yanıt
    Hız sınırlaması ilk günden beri yapılabiliyor kullaniyorum ben

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.