Şimdi Ara

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
11
Favori
31.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.4 GHz ve 5ghz band genisliklerini herkes toplayıp söylediği için 1200mbps denmekte onun dışında bazı firmalarda 2.4 ve 5ghz i ayrı ayrı söylediği için o zaman da 2.4 GHz 300mbps 5ghz 867mbps olarak belirtmekte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen Keenetic kulanıordun bir aydır yazmıştın, daha dün gördüm o bu ayar nasıl? o bu yok diye yazdın, ayar gösterdi , var dedi herkes sana cevap yazdı. , nereden biliyosun bunda iyi olduğunu? 3625 i alıp iade mi ettin? neyini beğenmedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythBuster34 -- 14 Nisan 2020; 21:35:53 >
  • dipsit54 kullanıcısına yanıt
    Gigabit şuan benim için öenmli değil. internetim 50Mb, evdeki tün iptv tiviu , apple rv vs hepsi 100mvps fazlasıyla yeter. cihaz henüz gelmedi ama test edince ayrıca buralarda paylaşacağım.
  • Arkadaşlar bu modemin anten dbi değerini bulamadım Zyxel in sitesinde de belirtmemişler.

Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi bu konuda...
  • Bu modemden kimsede yok mu ya 3 4 kisiden başka? Internette hiç yorum göremiyorum bu modem hakkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar böyle sorun yaşayan var mı linkteki gibi bu modem sorunlu bi modem mi?
    https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3625-t20a-sorunlar--141680293
  • Başka bir sitede de böyle bir şikayet gördüm. Sürekli kopma sorunu yaşıyorlar...
    https://www.sikayetvar.com/zyxel/zyxel-wifi-baglantisi-surekli-gidip-geliyor
  • erdem777 E kullanıcısına yanıt
    Ürünü beş gündür kullanıyorum, bir kopma sorunu vs yaşamadım. online oyunları rahatça oynatacak seviyede internet sağlıyor wifi ile.
  • X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:27:43 >
  • X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:27:49 >
  • quote:

@yecnac
    ürünü beş gündür kullanıyorum, bir kopma sorunu vs yaşamadım. online oyunları rahatça oynatacak seviyede internet sağlıyor wifi ile.

Yecnac cevap için teşekkürler.
    Ürünü nerden aldınız. Bir de paketleme durumu nasıldı. Kutu direkt açılıyor mu, yoksa kutudan önce sigara paketlerinde olduğu gibi şeffaf bir ambalaj var mı?
  • erdem777 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Siparişim an itibariyle elime ulaştı ancak modemin kurulumunu henüz yapmadım. Kutunun dışında koruyucu jelatin bulunuyor.
  • Bende bu modemi sipariş verdim sonra iptal ettim çünkü modemin anten dbi değerleri yazmıyor. Keenetic Ultra DSL 1200 AC için 450 TL vermeye razı olamıyorum çünkü alacağımız internet maks 50 mbps bilemedim 100 mbps. Kararsızım, 370 TL Zyxel mi yoksa 80 lira daha koyup keneetic ultra dsl 1200 ac mi alsam. Modemin anten değerleri olmayınca güven olmuyor. Kaç anten ve kaç dbi yazması lazım.
  • quote:

@Börü76
    Bende bu modemi sipariş verdim sonra iptal ettim çünkü modemin anten dbi değerleri yazmıyor.

Anten dbi değeri
    2 adet anten ikisi de 3dbi değerinde servisinden öğrendim.
  • Modemin kurulumunu biraz önce tamamladım. WI-FI kapsama alanı ve performans, Türk Telekom'un hediye ettiği Zyxel VMG3312-B10'dan daha iyi görünüyor. Speedtest.net sonuçlarına göre indirme hızım 1-1.5 Mbps kadar arttı. Aldığım ping değerleri ise 8 milisaniyeden 6 milisaniyeye kadar düştü. (İnternet hızım: 24 Mbps) 2.4 GHz'de de 5 GHz'de de herhangi bir kopma problemine rastlamadım. Bilgisayarla 5 GHz'den bağlanıyorum.

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Modemin kurulumunu biraz önce tamamladım. WI-FI kapsama alanı ve performans, Türk Telekom'un hediye ettiği Zyxel VMG3312-B10'dan daha iyi görünüyor. Speedtest.net sonuçlarına göre indirme hızım 1-1.5 Mbps kadar arttı. Aldığım ping değerleri ise 8 milisaniyeden 6 milisaniyeye kadar düştü. (İnternet hızım: 24 Mbps) 2.4 GHz'de de 5 GHz'de de herhangi bir kopma problemine rastlamadım. Bilgisayarla 5 GHz'den bağlanıyorum.

X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:39:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Belirttiğiniz özellikler, kullanmadığım özellikler olduğu için maalesef yardımcı olamıyorum. Araştırmak lazım.
  • Kullanıcı bazlı hız sınırlandırma gerçekten yok mu? Kullananlar kontrol edebilir mi lütfen. Eğer yoksa gerçekten vazgeçebilirim çünkü...
  • Arkadaşlar merhaba.Ben de bu modemden almış bulunmaktayım.Zaman içinde kullandıkça yorumlarımı sizinle paylaşacağım Yalnız, satın aldığım bir modem ilk defa ilk anda bozuk çıkmadan çalıştı çok şükür Önceki Air ties modemimi 5 kere değiştirmiştik en sonunda bozuk olmayan bir cihaz denk gelmişti

Zyxel VMG3625-T20A Kullanıcı yorumu

EDIT:Bugün internetim 2-3 kez koptu.Adsl'den Vdsl'e yeni geçtiğim için bir ihtimal apartmanın altyapısı kaldırmadı diye düşünüyorum.Arıza kaydı oluşturdum.İnşallah modem kaynaklı bir problem değildir
    EDIT II :3.günümde kopmalar halen devam ediyor.Turknet arıza kaydından cevap bekliyorum.(Şuan bu yazdığımı 2.kez yazıyorum.Çünkü ilk seferinde internet gitti... )
    EDIT III Arkadaşlar arıza kaydı sonuçlandı.Hatlarda bir problem olmadığını ve sorunun Müşteri Kaynaklı olduğunu yazmışlar.Sanırım modem arızalı.İade edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 29 Nisan 2020; 0:22:56 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.