Şimdi Ara

ZyXEL VMG3312 ile Torrent Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İl değişikliği sebebiyle taşındığım yerde fibernet altyapısı öğrendiğimde geçiş yapmak istedim. Ancak verdikleri Zyxel VMG3312 model modemle torrente bi gireyim dediğimde hız testlerinde 22Mbit görülen indirme hızı utorrent te 350kb/s den yukarı çıkmamaktadır. Programı sildim, baştan kurdum, ayarlarını değiştirdim ama nafile. Adsl kullanırken de aynı ayarlardaydı fakat 800kb/s görebiliyordum. Benzer sorunu yaşayan veya çözüm önerisin olan arkadaşların yardımlarını / yönlendirmelerini bekliyorum.

Teşekkürler..

Not: Seederi yüksek torrent dosyalarında da durum aynıdır.

• momde torrent portlerını torrent programının yüklü olduğu bilgisayara yönlendirmeni öneririm.
  • Not: Seederi yüksek torrent dosyalarında da durum aynıdır. demişsiniz de bence sorun o modemde olamaz.
    Hocam bunun cevabı çok basit, seed edenlerin gönderme oranlarına göre siz indirenlere eşit olarak dağıtılmaktadır.İnternet hızım mesela bnm 8 mbite kadar 600 ile indirdiğim oldu ama 1 yada 2 kere genelde en fazla 440 civarı.Adil kullanımı geçince 180 civarı oluyor.Yani şöyle söyleyeyim Seed eden kişi veya kişiler gönderimi kısmaz veya indiren az olursa veya gönderen fazla olursa mesela zamunda.net 3dmgame.net torrent dene bunlardan bir oyun indir farkı göreceksin.
    "Turknova-Uploader"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi direkt3d -- 1 Kasım 2013; 14:02:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.