Şimdi Ara

# ZyXEL (PLA4231 & PLA4201) 500MBPS KABLOSUZ POWERLINE KİT İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
12.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4. fotoğrafta da göründüğü gibi 2 adet ethernet çıkışı var.
  • FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

daha önce resimler açılmadığı için görememişim.

ben de verdim siparişi bakalım.
  • benim de almaya niyetim vardı ve bu inceleme ve açıklamalardan sonra aldım. kesinlikle çok güzel bir ürün. eğer wi-fi değilde sadece eternet üzerinden internet almak istiyorsan (mesela sadece tivibu için) iki adet PLA-4201'de işini görecektir hem de daha uygun fiyata olacaktır FatalERROR!'unda dediği gibi
  • Slm.arkadaşlar,zyxel 500 mbps kiti ben 1 senedir kullanıyorum,çok memnunum,herkese tavsiye ederim,hızı çok ileri seviyede...yalnız dikkat etmeniz gereken hususlar var.
    1- üçlü priz kullanmayın,cihazı mutlaka direk prize bağlayın.
    2- wireless router ile neti genişletiyorsanız modemi telsiz telefonlardan uzak tutun,sinyal karışabiliyor.
    3- buzdolabı ,çamaşır makinesi ve aşırı güç çeken cihazların prizleri yakınına konuşlanmayın,parazit olur.
    4- bunun dışında sıfır sorun.mükemmel hız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kullanalı 5 ayı geçti. Verdiğim paraya acımadığım ender ürünlerden.
  • FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    hocam ben de siparişi geçiyorum. İnceleme için teşekkür ederim
  • solidfrost kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yardım lazım olursa yazabilirsiniz
  • Üstad telefonunu yazar misin bana birşey soracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serci77 S kullanıcısına yanıt
    Buradan sorabilirsiniz.
  • arkadaşlar bende TPLİNK powerline iki tane adaptör var...Bu ikiside kablolu evin bir ucundan modeme bağlıyorum diğer ucundan da yine piriz ile kablolu şekilde interneti alabiliyorum...Şimdi sorum şu; bana bir tane bu interneti kabollu veren değil de wife ye dönüştüren bir tane kit arıyorum...ama bunlar da tek satılmıyor. Satılan var mı??? var ise herhangi bir marka ile bendeki TPLİNK ler uyumlu olur mu...SAYGILAR....
  • EROLFB kullanıcısına yanıt
    Kablosuz ve tek model olarak "Zyxel pla-4231" var, mantık dahilinde elektrik faz'ı üzerinden datayı taşıyabildiğine göre marka farketmeyecektir, ama siz yinede almadan önce iyice araştırın.
  • ZyXel nasıl kalıte olarak, yani diğer markaların neresındedır. Daha önce hiç bu marka bır ürün kullanmadım. tp link mı alınmalı yoksa ZyXel mi...

• EROLFB kullanıcısına yanıt
    ZyXEL, "Networking" alanında eski ve uzman firmalardan biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

ZyXEL, "Networking" alanında eski ve uzman firmalardan biridir.

teşekkurler FatalERROR!
  • Bu tip cihazların 3 lü priz ile kullanılmaması önerilmiş....
    Modemimin oldugu odada 2 Pc kullanıyorum... Dolayısıyla tek priz (6 lı) hatta onda da yer yok tekrar çoklamam gerekecek...
    Salonda plazma altındaki pc için kullanmayı düşünüyorum ... E oradada 6-7 li priz var ...(Pc amfi,plazma,digi....)
    Dolayısıyla hem vericiyi hem alıcıyı çoklu prize takmak zorundayım....

Bu şekilde kullanım tecrübesi/fikri/görüşü olan varmı??

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linekerr -- 13 Ocak 2015; 23:14:15 >
  • Linekerr kullanıcısına yanıt
    Üçüncü fotoğrafta dikkat ederseniz ben de ikili priz ile kullanmaktayım. Bir seneyi aşkın süredir bu şekilde kullanıyorum problem yaşamadım. Siz de aynı şekilde ikili priz alıp bir tarafına adaptör diğer tarafına da altılı priz ile kullanabilirsiniz.
  • ev dublex bir tane aldım

100 mbit internet üst katta 35 mbit civari cıkıyordu .kaybı cok oluyordu bu ürünü alsam acaba buda o kadar kayıp yasatırmı bana ( TP-LINK TL-PA4010P AV500 AC) kullanmakta oldugum.
  • milyondabir kullanıcısına yanıt
    Kayıp oluyor maalesef. Değiştirdiğinizde sizi memnun etmeyebilir

• arkadaşlar bende bu üründen aldım yorumlarına bakayım dedim de baya hızlıymış.salonda bulunan modemde kendi odamdaki pc ile 15 mb ile internete bağlanıyorum gerçekten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim sizede.bu arada binadaki elektrik hattı falan da yeni buda çok etkiliyormuş ona göre temin edin.
  • by_mami28 B kullanıcısına yanıt
    Ürünü aldığınızdan itibaren dört ay geçmiş. Nasıl memnun musunuz?

Ayrıca PLA4231 cihazın yeni firmware versiyonu çıkmış. Özellikle bir önce sürümlerde hatalı olan wifi bağlanma sıkıntısını gidermişler. Eğer sorunu olanlar varsa buradan V1.00(AAGV.4)C0 versiyonunu indirmelerini tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.