Şimdi Ara

ZYXEL P-660HN-F1Z

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
27.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    port acimi kolay midir?
    internette oyun kurmaya izin verir mi?
    internette oyunlara baglanmasi kolay midir?
    baglanti hizi nasildir?
    hata verir mi?
    interneti kendi kendine keser mi?

• Bütün dediklerin olurmu bilemem ama, güzel modemdir.
  • aynı modemi sanalmarketim.com adresinden geçen hafta satın aldım.
    Sanalmarketimde fiyatı çok çok ucuz tavsiye ederim. Port açmak çok kolay oyun için hiç denemedim.
    arada internet bağlantısı gidiyordu fakat orjinal splitter ini takınca bu sorun ortadan kalktı.
    Zyxel çok iyi bir marka bu modelinde 2007 chip ödülü var.
    Bu modemi almadan evvel zyxel in web adresine gir. İçeriğinin türkçe olması da güzel.
  • saolasin sorularimin bi kismina cevap oldun
  • Zyxel Prestige 661HW-D1 modelini bir arkadaşım bu modemi kullanıyor bundan önce kullandığı marka Linksys idi.Hem cok ısınıyor hemde wireless gücü ve arada bir bağlantı kopları sorunu vardı.Fakat zyxel aldıktan sonra bu sorunları ortadan kalktı.Hem ürün fazla ısınmıyor hemde modem yoğun kullanımda şişme yapmıyor.(Torrent,download,Ağ bağlantısı)Ürünü alalı 1 sene oldu sorunsuz kurulumu ve stabil çalışmasından dolayı şimdiye kadar bir daha el sürdüğünü görmedim veya bir sorundan dolayı rahatsız olduğunu.Bence zyxel firması güzel ürünler piyasaya sürüyor bence alınabilir bir modem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cod3nam3 -- 11 Şubat 2009; 20:13:15 >
  • AYNI MODEMİ BENDE YENİ ALDIM KULLANIYORUM. TASLAK 802.11N V2 DESTEKLİ GUZEL BİR MODEM.
    HATTA BEN BU MODEMLE ZYXEL 661HW-D1 MODELİNİ KABLOSUZDAN WDS İLE BİRBİRİNE BAĞLADIM BİRBİRLERİNİN KABLOSUZ AĞINI GENİŞLETİYORLAR.

NETWORK URUNU ALACAKSAN ZYXEL DEN ŞAŞMA.
  • Beyler bu modemin sayfasinin adresi ne
    firmware falan var mi

cunku bende bu modem var
    1 gun emule acik olan makina sayfa 1 gun sonra acmiyor ama baglanti var
    ilk actigimda hersey normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 22 Şubat 2009; 21:19:52 >
  • bu ürünü kullanan arkadaşlardan veya ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlardan destek istiyoruz.

---kablosuz çekim alanı nasıl?
    ---kablosuzda kopmalar yaşanıyor mu?
    --- kurulum teknik yapı nasıl?
    --- 300 mps hızın avantajı desteklemeyen donanımlar için geçerli mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wassat

bu urun hakkinda ne dusunuyorsunuz? - Zyxell in bütün modemleri iyidir
    port acimi kolay midir? - Kolaydır tabiki
    internette oyun kurmaya izin verir mi? - Verir
    internette oyunlara baglanmasi kolay midir? - Kolaydır
    baglanti hizi nasildir? - Bağantı hızının modemle alakası yoktur. Var ama çok etki etmez
    hata verir mi? - Ne hatası?
    interneti kendi kendine keser mi? - Kesmez

• quote:

Orjinalden alıntı: mursel134

bu ürünü kullanan arkadaşlardan veya ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlardan destek istiyoruz.

---kablosuz çekim alanı nasıl?
    ---kablosuzda kopmalar yaşanıyor mu?
    --- kurulum teknik yapı nasıl?
    --- 300 mps hızın desteklemeyen donanımlar içinde faydası var mı?

• Çekim alanı kötü...
  • aynı modemden kullanıyorum ayarları biraz karışıktır şahsen o kadar modem kullandım bundaki kadar özellik ve ayar görmedim alacak olanlar yeni firmware yüklesinler kopma olayı çok düşük wireless olayı güzel antenler istenirse değişebiliyor.özet olarak sağlam ve kullanışlı bir ürün.
  • kablolu olarak kullanmasında 10 numara modem bence aynısı hastanede kullanıyorum 4 mbit hattı 80 kullanıcı kullnıyor ht ölmesine ramen modem düşmüyor.
  • kesinlikle önermiyorum. kablosuzda sürekli kopmalar oluyor. çekim alanı rt205 modemden kötü. 100 metre yok.
  • kablosuzda uzak durulmasi gereken bir cihaz...
  • arkadaslar bugün modemi sökup kaldıdım. Bana kablosuzda sorun yaratmayacak çekim alanı çok iyi olan bir cihaz önerirmisiniz. Fiyat önemli deil...
  • linksys WAG325N
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

linksys WAG325N

bahsettiğin modemi inceledim. kullananların hepsi isyanlarda. yok mu adam gibi kullanabileceğim bi modem yaa. p660hn yi kaldırdıktan sonra airties rt205 modemi kurdum ve daha sorun yaşamadım. modem iyi fakat bir tane ethernet portu var. arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. yardım edin lütfenn
  • linksys WAG325N kullanmasini ve configre etmesini bilmessen isyanlarda olurlar tabi..sahsen 8-9 tane sattim bu gune kadar hic birinde de sorun yasamadim...o yuzden kullandigim bir model oldugu icin yazdim zaten netten bakarak degil..o zaman airties in modellerine bak sıkmaz canini...
  • quote:

linksys WAG325N kullanmasini ve configre etmesini bilmessen isyanlarda olurlar tabi..sahsen 8-9 tane sattim bu gune kadar hic birinde de sorun yasamadim...o yuzden kullandigim bir model oldugu icin yazdim zaten netten bakarak degil..o zaman airties in modellerine bak sıkmaz canini...

KATILIYORUM.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.