Şimdi Ara

Zyxel NBG6617 OpenWRT Kurulumu ve Reklam Engelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 16 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HeiLi (10 mesaj) cimbom38 (8 mesaj) Ahmetyıldırım95 (2 mesaj) micro77 (1 mesaj) 0ldskool (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> Zyxel NBG6617 OpenWRT Kurulumu ve Reklam Engelleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • ssh root@192.168.1.1 kısmında ne cmd ne de putty şifre yazmama izin vermiyor. şifre girmeye çalıştığım zaman hiçbir şekilde tuşlar işlemiyor, sadece enter çalışıyor ona da basınca şifre kabul edilmedi diyor. bunu nasıl çözebilirim ?
  • ayrıca adblockun dışında samba ve bittorrenti routere nasıl kurabilirim acaba ? elimdeki cihaz zyxel nbg 6817 yardımcı olabilir misin ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyıldırım95

ssh root@192.168.1.1 kısmında ne cmd ne de putty şifre yazmama izin vermiyor. şifre girmeye çalıştığım zaman hiçbir şekilde tuşlar işlemiyor, sadece enter çalışıyor ona da basınca şifre kabul edilmedi diyor. bunu nasıl çözebilirim ?
    Iki sorunuza birden cevap vereyim, ilk olarak linux isletim sistemlerinde terminale sifre yazarken sifre gozukmez. Yani siz sifreyi girip enter tusuna basmaniz yeterlidir. Sifre yanlis ise zaten uyari verecektir.

Ikinci soruya gelecek olursak, elinizdeki cihaz nbg6817 de olsa isletim sistemi openwrt oldugu surece desteklenen yazilimlari kurabilirsiniz. Yazilim yuklemeyi anlattigim kisimda, arama kismi var orada istediginiz yazilimlari arayabilirsiniz.
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Bridge modu yok.H300 S modemin wifisini kapattım, routeri bağladım.Wifi çekimi biraz daha arttı.Router satılana kadar bu şekilde kullanacağım.

Alıntıları Göster

VodAdmin

Voda556Net12

Bu şifre ve kullanıcı adıyla modem arayüzüne giriş yapıp wan ayarlarından nat ve yönlendirilmiş modu devre dışı bırakınca modem köprü modunda çalışıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4e/5b/cb/4e5bcb46fd75bab10e8f6bd69b6028a3.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.