Şimdi Ara

Zubizu ile Shellde 80 liraya varan yakıt puan.. 2*250=40 kayıtlı Visa kart ile +40=80 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
9
Favori
18.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yol yaptığım için zubizuya kayıtlı word card ile 2 kere 250 tl lik alım yaptım sorunsuz bir şekilde ama word card kampanyasında sayaç işlemedi bilginize.

• Ben de İzmir Dikili de buldum zubizu uygulamasi ndan bakarak. Ankara'ya dönecem başka banka kampanya da yok. Mecburen buna katılacağım. Ama gitmeden arayacağım oluyor mu sorunsuz diye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün Ünye'den İzmir'e geldim. Yol üzerinde Zubizu'dan kontrol edip kampanyaya katılan 6 tane shell istasyonuna uğradım, her istasyonda aldığım cevap mobil ödeme yapamıyoruz, arıza var, sonrasında sorun çıkıyor vsvs. İllallah getirtti.Şu anda izmir Buca' dayım bu çevrede mobil ödeme alan istasyon var mı bildiginiz arkadaşlar ?

• Bayi bayi gezmenize gerek yok.Eğer listedeki herhangi bir istasyona gittiğinizde otomasyon vb sorunlar varsa da akaryakıtınız alın visa kartınızla ödeyin.Sonra zubizu müşteri hizmetlerini arayın size mail atmanızı isteyecekler puan yine yükleniyor.Sürekli ben böyle yapıyorum.Simdiye kadar gördüğüm en iyi müşteri hizmetleri zubizu da diyebilirim.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Zubizu ya yüklediğimiz visa ile almak lazım dimi pompa da sorun olması halinde

• Ulan ilk 250 için Shell’den 500’ü de almayı planlıyodum depoda yer yok 8’ine kadar hayatta bitmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • En hızlı visa kredi kartı nasıl alabilirim, digital olarak da kullanılabilecek?

• tommy16 T kullanıcısına yanıt
    Mastercard kresi kartiniz varsa, sanal kart olusturun. Genellikle visa olarak sanal kart olustururlar. Ben teb bonus ve maximumda oyle kullaniyorum.

• Sume kullanıcısına yanıt
    Ziraat var o da master yapıyor yine maalesef.

• 2x250 'ye 40 için plakadan giriş yeterli değil miydi? Shell clubsmart ta işlemler görünmüyor da ?

• LPG ve benzin alıp birleştirip odeyebiliyormuyuz ?

• muhammeterdal1 M kullanıcısına yanıt
    Öyle olmuyor

• Fiziki kart kaybolmuş. Plaka kayıtlı karta mobil uygulama da var. Puanları kullanmak isterken sorun yaşar mıyım arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazseytanahmet B kullanıcısına yanıt

Telefon numaranız güncel ise pompa görevlisi puan harcarken sms gönderiyor kartsız puan harcayabiliyorsunuz

• ecay kullanıcısına yanıt

Plaka ve shell kart bilgileri, ZUBİZU’da kayıtlıysa; shell’deki görevliye mobil ödeme ZUBİZU deyince ekstra bir şey yapmadan direk uygulamaya onay düşüyor. Yakıt alım işlemi ve normal puanlar Shell uygulamasına ertesi gün yansıyor fakat bu kampanyadaki puanlar ağustos 5 de yansıyacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Plaka ve shell kart bilgileri, ZUBİZU’da kayıtlıysa; shell’deki görevliye mobil ödeme ZUBİZU deyince ekstra bir şey yapmadan direk uygulamaya onay düşüyor. Yakıt alım işlemi ve normal puanlar Shell uygulamasına ertesi gün yansıyor fakat bu kampanyadaki puanlar ağustos 5 de yansıyacak.

Teşekkürler hocam ama mobil ödeme için sormuyorum aslında mobil ödeme istasyonu yok bu civarda.Sadece plaka girilerek 2x250 almışım kampanyaya da katılmıştım puan gelir mi acaba bu şekilde? Shell clubsmartta hareket görünmemekte nedense yakıt alımları için.

• dün dikili salihler shell de sorunsz halletim. ordaki pompacı artkadaşlar da mevzuya bayağı hakimdi. 2 3 dakkada halletik. onaydı şfre girmeydi derken katılmış olduk bakalım ilkine

sayaç falan yok galiba sayılıp sayılmadığın teyit etmek için

• 2. Denememde de mobil odeme baglantisi gerceklesmedi. Yine fiziken odeyip maili zubizuya gonderdik. Umarim 5 agustosta puanlar yatar

• Kartal shell de her zaman sorunsuz kullanılıyor. 2 sini de yaptım.

• mercilless kullanıcısına yanıt
    Direk fişleri mailmi attın hocam, kampanyaya katın beni diye.
    Yoksa arayıp öncesinde talep mi etmek lazım

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.