Şimdi Ara

Zubizu Kampanya ve Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
60
Favori
43.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabadan insek olmuyor mu ya illa koltukta oturmamız mi lazim ? Baya vurgulamislar da orayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartım kaydolmuyor birtürlğ sonra tekrar deneyn diyor 2 kartla denedim bilgisi olan var mı

• momenty kullanıcısına yanıt

Kredi Kartı istiyor mutlaka. Banka kartını kabul etmiyor. Belki dikkatinden kaçmıştır.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Hadi ya visa olup da kredi kartı yok elimdekilerin hepsi mastercard. Yalan mı oldu kampanya o zaman?

• cnkakb kullanıcısına yanıt
    Sende bendensin ;) nasip değilmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Evet hocam banka kartı bendekiler teşekkür ederim :(

• momenty kullanıcısına yanıt
    Bu arada benimki tahmin. Açıklamada kredi kartı yazdığı için öyle düşündüm. Belki alakası yoktur :)

• EllerYukarı kullanıcısına yanıt

Konya Merkezde tren garına yakın demiryolu caddesindeki shell de mevcut ve sorunsuz yapıldı, bilginize...

• Otogaz dahil mi tek seferde mi 500 olacak parça parça mı

• balci1987 kullanıcısına yanıt

tek seferde

• shellde zubizu ile ödeme nasıl oluyor?

• "6 ay boyunca ZUBIZU uygulamasına giriş yapmayanlar yararlanamaz" diye şart koşmuşlar. nerden bilicez şimdi en son zaman giriş yapmışız?

• o ben O kullanıcısına yanıt

hocam şu şekilde mi oluyor?

1- shell uygulamasında "aracından inmeden öde" kısmına plaka bilgimizi giriyoruz. (orada paycell ödeme şekli olarak gözüküyor)

2- paycellde akaryakıt ödeme ayarlarına plaka kaydı yapıp ödeme yöntemi zubizu seçilecek.

3- istasyonda mobil ödeme yapmak istediğimizde zubizuya bildirim gelecek

doğru mu?

• Shell kartımı bulamıyorum ama uygulamada ekli görünüyor kullanım sırasında plaka yeterli oluyor mu? Yeni kart mi çıkartayım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • shell kart plakaya gore mi oluyor, yoksa farkli uygulamalardan 3-4 kez alsak yansir mi hepsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi şu ödemeyi yapan kim varsa detaylıca anlatabilir mi lütfen! Zubizu uygulamasında doğru düzgün bir şey yazmıyor.

Shell'e gittim pompacıya zubizu ile ödemek istiyorum dedim

Mobil ödeme var dedi kampanyayı içeriye sor dedi girdim gösterdim. Kampanya geçerli mi dedim evet dedi kart nfc destekliyo mu dedi evet dedim sonra qr okutalım dedik extra limit için giriş yap sayfası çıkıyor ordan da beceremedik. Kart kayıtlı değil dedi kayıtlı göstereyim dedim lanet uygulama yükleniyor da kalıyor onu da gösteremedik. 150 attık çıktık arabada yakıt yoktu zaten.

Ayrıca Shell'in mobil uygulamasına da giremiyorum üyelik oluştur diyorum Zubizudaki Shell Club Smart Kart numarasını giriyorum böyle bir kart numarası yok yanlış diyo ne saçma sapan bir sistem. Sözde Shell mail de atacaktı zubizuda öyle yazıyordu mail de gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko64 -- 11 Mayıs 2022; 23:52:22 >
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt

Karta gerek yok plaka girilmesi yeterli

• beko64 kullanıcısına yanıt

Kasayla filan işiniz yok.

1- Aracı benzinlikteki akaryakıt pompasının yanına yanaştırıyoruz.

2- Pompacıya mobil ödeme yapacağınızı belirtiyorunuz. (Tabi istasyonda mobil ödeme sistemi olmalı, yoksa zaten olmaz)

3- Eğer işi bilen bir pompacı ise 500 lira yakıt koyup , plakanızı girip mobil ödeme işlemini başlatır (Mobil ödeme işlemini önce de giriyor olabilir)

4- Yakıt alımı bitince, pmpacı onay verince, Telefonunuzda Zubizu uygulamasında direk ödeme bildirimi gelir. Ödeme onayı verince bankadan 3D şifre gelir ve yakıt alımı tamamlanır.

Tabi bu işlem için

*Telefonda Zubizu uygulaması olması

*Shell smart kartınız ve üyeliğinizin olması

*Zubizu uygulamasında plakanızın ekli olması

*En önemlisi zubizu uygulamasında Visa kredi kartınızın ekli olması gerekiyor

NOT: Herhangi bir olumsuz durumda yani sizden kaynaklı olmayan başarısız işlemde telefonunuzdan ekran görüntüsü alın(Banka hatası vs), yakıt fişinizi atmayın. Zubizu MH'ye mail atın hemen ilgileniyorlar, incceleyip puanı zamanı gelince yüklüyorlar

• shell çalışanlarının bundan haberi var mı?

Bugüne kadar hiçbir kampanyayı kullanamadım bu Shellde

• İlk 250 kişi diyor :) çok az değil mi . Boşuna gidip 500 tl benzin almayalım durduk yere

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.