Şimdi Ara

Zu Online(Heronun çizgi filmsi versiyonu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
8.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 66 level oldum, malesef sadece hafta sonları açabiliyorum
  • Tamam çarın hakkında bilgi werirsen iyi olur
  • Şuan 76 Levelim.
    Nick: Tokageroh
    Clan: Swordsman
    Talent: Vanish di galiba (en sonda olan)
    Pet'im Ursus ama FC lerle Senior Pet Egg almayı düşünüyorum.
  • Tai de oynuyorum aLakasIz nickim Summoner 51 LvL şimdiLik oyun zorLamıyor ya 1-2 yaratık hariç qittiqim yerLerde kesemediqim yok LvL atLaması çok koLay qeLdi bana. Her karakterden açtım skiLLerini denemek için Swordsman ve Summoner hoşuma qitti. Summoner biLhassa çünkü yormuyor qönder muppet ı qörsün işini :)

LvL 51 (Uzun sürmez)
    Nick aLakasIz
    CLan Summoner
    TaLent RastqeLe acemiyim bu konuda
    Pet Ursus (Ayıcık) ve Nar WhaLe (Koca Kafa)
  • sımdı indirmeye basladım umarım bundada sıkılmam :) herkese iyi oyunlar
  • Az önce RappeLz oynadım rezaLet qörüntüLer. Zu bin çeker bir çok oyuna qrafik açısından hatta sayabiLirim de yani. 12sky Last Chaos Shaiya bu saydıqım oyunLardan daha iyi qrafikLeri
  • Rappelz felaket bişe açmayın daha iyi hoehoehoe zuda ise level atlaması 60dan sonra zorlaşıyor o yüzden tadını çıkarın bu anlarınızın xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: alastiss

Rappelz felaket bişe açmayın daha iyi hoehoehoe zuda ise level atlaması 60dan sonra zorlaşıyor o yüzden tadını çıkarın bu anlarınızın xD

Görevleri eksiksiz yaptigin ve event'larin tümüne katildigin taktirde lvl60'dan sonra da kolay level atlamasi. Asil lvl100-110'lardan sonra zor gelmeye baslamisti bana.
  • Ben 60a kadar event falan bilmiyodumki xD sonradan ögrendim ama zu harbiden oynadıgım en iyi online oyun kesinlikle tavsiye ediyorum
  • mevzu LvL deqiL ya qrafik çok tuhaf qeLdi bana yani açıkçası kötü yani.. maksimum qrafikLerde oynadım mario qibi qeLdi qözüme..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Envanter

mevzu LvL deqiL ya qrafik çok tuhaf qeLdi bana yani açıkçası kötü yani.. maksimum qrafikLerde oynadım mario qibi qeLdi qözüme..

Tabi kisisel zevkler dogrultusunda iyi ya da kötü diye nitelendirmek bir tercihtir. Acikcasi benim de özellikle grafikleri cok hosuma gidiyor Zu Online'in. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthun Maurits

quote:

Orjinalden alıntı: Envanter

mevzu LvL deqiL ya qrafik çok tuhaf qeLdi bana yani açıkçası kötü yani.. maksimum qrafikLerde oynadım mario qibi qeLdi qözüme..

Tabi kisisel zevkler dogrultusunda iyi ya da kötü diye nitelendirmek bir tercihtir. Acikcasi benim de özellikle grafikleri cok hosuma gidiyor Zu Online'in. :)

ben rappeLz i kastettim Zu qerçekten fena deqiL ben daha ziyada kombo efektLeri qeLişmiş oyunLarı seviyorum.
  • Bende oynamayı düşünüyorum.Fakat bu hafta diğer hafta yazılılarım var o yüzden öteki haftasonu çekip oynamayı düşünüyorum.Oyunu daha önce de oynadım o zamanlar pairy gibi bir karakter kasıyordum
  • Arkadaşlar oyunu bu sıralar oynıyamıyorum pcim bozuldu düzeldigi anda geri döncem bekleyin xD
    Oyunda Drinkers diye bi clan açtım ve yeni bi summoner kasmaya başladım gene niki aynı fakat sadece levelı baya bi düşük 81 level eger isteyen olursa clanıma gelebilir muhabbet olur.
  • oyun kalabalık mı ?
  • Oyunu İndirmeye Başladım İnşallah Güzel Çıkar Her Oyunda Summoner Clasını Seçerim Canavar Çıkarmalarını Yardım Etmeerini Seviom Summoner Açıcam
  • arkadaslar 30lwlda werilen peti aldim ama eski peti cikarmam lzm onu takmam icin eski peti nasi cikarcam tikladigimda "you need take out the item in your pet's bag" diyor
  • slm beyler hala zu oynayan varsa benim
    nick: The_Power
    lewel:243 lwlim
    clan:summoner
    ırk:Tai
    biraz oyun hakkında bilgi vereyim çünkü arkadaşlarımız biraz yanlış bilgi vermişler summoner in en iyi talenti ellifre dir.yada msn imi ekleyin sorcağınız sorular varsa sorarsınız oyunu mahllece oynuyoruz bizim grup vVbenVv Critikal , AloŞeytan, The_Power dır hepimizde 200 lwl üstüyüz.
    msn im bugra_gkmn67@hotmail.com beklğiyorum arkadaşlar ama biz herzaman online olamıyoruz okul vakti ama yaz tatilinde 20saat zu 4saat uyku oluoxD
  • oyunu denemek istedim birden tabi yardımlarınız olursa ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonshet

arkadaslar 30lwlda werilen peti aldim ama eski peti cikarmam lzm onu takmam icin eski peti nasi cikarcam tikladigimda "you need take out the item in your pet's bag" diyor

pete eşya koyuluyor mu tam bir bilgim yok fakat anladığım kadarıyla " Peti çıkarmak için pete koyduğunuz eşyayı petten çıkarmalısınız" diyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.