Şimdi Ara

ZTK Son 16 Turu | Trabzonspor - sivasspor | 10.02.2015 - 20:30 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkæn

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Yazıktır bee..Hakemin anasına küfür edilir mi ? Ts taraftarı çok çirkin..Hakemin hatası olsa bile anaya küfür etmek nedir be Ts takımını ve taraftarını oldu bitti sevmiyorım..
    Takım tutmuyorum!!

Türk futbolunu yeni mi takip etmeye başladınız. Aaaa çok ayıp Trabzonspor taraftarına hiç yakışmadı ilk kez duyduğumuz şeyler dimi bunlar (!)

İlk kez değil..Böyle yapan tüm takım ve taraftarları kınıyorum..Ama ts farklı bir tarz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her Fb maçında Reklam yapan Başkanımız Hakem hatası olursa Takımı sahadan çekerim demişti.Hadi sivasspor maçında yap bunu bakayım.Daha aleni Hakem hatasımı olur?
  • Trabzon taraftarı terör estiriyor,ertuğrulun kafasını yardılar.
  • Ciddi söylüyorum bu taraftarın bir sorunu var. Bu kaçıncı.
  • Kendimi bildim bileli aynı bu taraftarlar. Özellikle Ts

• Yemin ederim Dunyada ornegi yok bu trabzon taraftarinin. Genlerde mi problem var anlamiyorum ne yapti ulan kaleci size haysiyetsiz herifler gozune gelse gozu cikacak adamin

• yazık valla adamın kafasını yardılar.

• ayıp be ayıp insan olun bu nası taraftarlıktır öldürün adamı bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Yazıktır bee..Hakemin anasına küfür edilir mi ? Ts taraftarı çok çirkin..Hakemin hatası olsa bile anaya küfür etmek nedir be Ts takımını ve taraftarını oldu bitti sevmiyorım..
    Takım tutmuyorum!!

Edit..
    Adamın kafayı yardılar..

ZTK Son 16 Turu | Trabzonspor - sivasspor | 10.02.2015 - 20:30

ZTK Son 16 Turu | Trabzonspor - sivasspor | 10.02.2015 - 20:30

Yazık..

• Sivas attı
  • İyi attik

• Bu gol çakmak atana gelsin adamın teki kundura ayakkabıyı atmış yazık valla

• Tebrikler Sivas...
    Osmanoğlu hakeme verir veriştirir

• Fb karşısındaki rezalet Futbolumuzun ve Sivasspor karşısındaki Maglubiyetin tek sorumlusu Ersun yanal dır.Kadro kurarken ne düşünüyor diye çok merak ediyorum.Yenebilecegin bir Takımı yanlış seçimi yüzünden yenemedik.Mehmet ekiciyi bu kadar Defansif oynatmak nedir?Adam bir ara Ön libero oynadı.Oyunu yönlendirebilecek birisini bu kadar geri oynatmak rakibe yarar ancak.
  • Hakemin art niyeti kimsenin aklına gelmez. Yazıklar olsun böyle hakemlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Bu gol çakmak atana gelsin adamın teki kundura ayakkabıyı atmış yazık valla

passolig bunları engelleyecek dediler olmadı,sporda şiddet yasası uygulanacak dediler yine boş.Cisim atanlara Agır ceza verilmedikçe bunlar atmaya devam eder malesef.
  • Maçı ilk yarıda koparacakken nerelere gitti yine. Trabzon'un sistemsel bir sorunu var. Kadro yapıyor,teknik direktör olmuyor. T d değişiyor,başkan olayın içine giriyor. Kötü gidişata taraftar da karışıncı yine elde var 0.

Her sene aynı sorunlar yaşanıyor bu takımda. Avrupa da başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Yemin ederim Dunyada ornegi yok bu trabzon taraftarinin. Genlerde mi problem var anlamiyorum ne yapti ulan kaleci size haysiyetsiz herifler gozune gelse gozu cikacak adamin

Malesef gına geldi artık herkesi düşman görüyoruz artık.
    Hacıosmanoğlu sağlam ceza aldı daha hakemde arayamıyor.
    Bu gidişle herkes bizden nefret edicek ama biz böyle ayakta duracağız.Yeter artık!

• başgan bir telefon açamamış demek ki kusura bakmasın kimse ama ts bu ligteki vizyonu belli fb maçlarından önce gündem oluşturmak ligi 4-5 sırada tamamlamak yıllardır aynı tas aynı hamam 2 gün önce böyle başganın canını yerim yazanlar şimdi bu maçta neden takımı çekmedi sahadan diyor ts işte ne eksik ne fazla ts ts dur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.