Şimdi Ara

ZTE NUBIA Z5S MÜKEMMEL TELEFON | MSM8974 | Adreno 330 | 2GB RAM | 13 MP F2.2 | (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
22
Favori
45.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elinize sağlık hocam halloldu, bu arada cihazda ing orjinal rom yüklü siz hangisini önerirsiniz?
  • 1052. Mesajda bahsttiğim rom çok iyi, yedeğini aldım. Kitkat için birşey söylemek için erken ama seriliği çok iyi

@delidolu5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cavit hocam miuiandroid_multi_NX503A_4.4.25_jb-4.2(miuinin sitesindeki z5s romu) yükleyemedim nedendir aceba?
    telefon rootlu son paylaştıgın tcwm yüklü(ingilizce şuan)
    CMW v6.0.3.7 Recovery ile yükledim hocam.
    miui yüklendi ama dokunmatik ekran çalışmıyor, telefon ne kapanıyor ne başka birşey ne yapabilirim arkadaşlar?
    CMW v6.0.3.7 Recovery içerisine girebiliyorum şuan nasıl bir müidahalede bulunabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 1 Mayıs 2014; 13:17:51 >
  • Recoveryleri deneyeceksin teker teker, başka çare yok. System ve boot formatıda yap

• cavit kullanıcısına yanıt
    recovery içerisindeyim, recovery içerisinde iken telefon hafızasına dosya atamam değil mi?
  • Cwm da daha çözemediler ama trwp de oluyor. Mounts sekmesinin altında ki en alttaki seçenekle.
    Birde şöyle bir yol var, teli kapat, usb ile şarja bağla, pil simgesi göründükten sonra ekran kararana kadar bekle. Şimdi ses açma ve kapama ile power tuşuna, üçüne aynı anda basılı tut, bilgisayar ekranında pencereler çıkınca parmaklarını kaldır. bilgisayarım a bakarsan tel, sd kart olarak eklenmiş olacak

@delidolu5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit -- 1 Mayıs 2014; 12:00:08 >
    touch yüklü değil hocam, CMW v6.0.3.7 ise telefonu kapatamadım bür türlü, pover kısmındaki ilk 2 birimde root ibaresi var root istiyor galiba.
    bu arada telefona haşin davrandım herhalde, telefonu sallayınca kamera tuşu cızırdıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 1 Mayıs 2014; 14:09:42 >
  • arkadaşlar yardım edin recovery modda wipe data factory reset yaptım ekran siyah oldu gitti nedir sıkıntısı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin8401

arkadaşlar yardım edin recovery modda wipe data factory reset yaptım ekran siyah oldu gitti nedir sıkıntısı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

Biraz daha bilgi gerek, hangi recovery? Hangi rom vardı?

usta android recovery var ordan stok rom yükleyeyim dedim talimatlara göre wipe data factory reset yapmam gerekiyordu yaptım ekran gittti....
  • Bu cihazın fiyatı nedir?

• quote:

usta android recovery var ordan stok rom yükleyeyim dedim talimatlara göre wipe data factory reset yapmam gerekiyordu yaptım ekran gittti....

Stok romu yüklemek için öncelikle stok recoverye ihtiyacınız var, stok romu da update.zip olarak isimlendirip hafızaya atmalısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Bu cihazın fiyatı nedir?

Çinden alırsan 16 gb lığı 750 civarı, 32 gb lığı 850 civarı. Kargosu kaydı falan 150 daha ekle

Onu nasıl yükleyebiliriz anlatımı felan varmı hocam ekran hiç yok simsiyah cmw recovery felan girmiyor çünkü logodan sonra ekran simsiyah oluyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

Bu cihazın fiyatı nedir?

Çinden alırsan 16 gb lığı 750 civarı, 32 gb lığı 850 civarı. Kargosu kaydı falan 150 daha ekle

Garantisiz cihaz için 1000 fazla yahu. 1000 liraya ikinci el Note 3 bulunuyor

• quote:

quote:

quote:

Bu cihazın fiyatı nedir?

Note 3 e çakıyor bu, ikincisi uluslararası garantisi var zaten

• quote:

Onu nasıl yükleyebiliriz anlatımı felan varmı hocam ekran hiç yok simsiyah cmw recovery felan girmiyor çünkü logodan sonra ekran simsiyah oluyor ...

Senin tel soft brick olmuş gibi görünüyor, eğer dediğin gibi cwm a girmiyorsa. Düzeltme yöntemleri var ama, rom yükleme cwm ayarlarında zorluk yaşadığın için bu yöntemleri sen uygulayamazsın, çok karışık

• quote:

quote:

Senin tel soft brick olmuş gibi görünüyor, eğer dediğin gibi cwm a girmiyorsa. Düzeltme yöntemleri var ama, rom yükleme cwm ayarlarında zorluk yaşadığın için bu yöntemleri sen uygulayamazsın, çok karışık

Alıntıları Göster
    Cavit abi hangi rom'da karar kıldın. Son verdiğin rom'un linklerinde sorun var sanırım açmadı tarayıcı

• quote:

quote:

quote:

Bu cihazın fiyatı nedir?

Kafan guzel galiba 1000 liraya note 3 bul ben 10 tane alayim almayan donektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Cwm da daha çözemediler ama trwp de oluyor. Mounts sekmesinin altında ki en alttaki seçenekle.
    Birde şöyle bir yol var, teli kapat, usb ile şarja bağla, pil simgesi göründükten sonra ekran kararana kadar bekle. Şimdi ses açma ve kapama ile power tuşuna, üçüne aynı anda basılı tut, bilgisayar ekranında pencereler çıkınca parmaklarını kaldır. bilgisayarım a bakarsan tel, sd kart olarak eklenmiş olacak

@delidolu5

s.a, hocam son bir şey daha soracagım, telefonumuz v6.0.3.7 cwm yüklü iken otg desteği varmıdır? birde otg kablo içerisine rom cwm fln atıp denemek istiyorum. yine olmassa satın aldığım satıcıyla görüşüp çine göndermeye çalışacagım, servis vs tarzı şeyler için.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.