Şimdi Ara

ZTE NUBIA Z5S MÜKEMMEL TELEFON | MSM8974 | Adreno 330 | 2GB RAM | 13 MP F2.2 | (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
22
Favori
45.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dasfidanya

ilk sayfadaki işlemleri yaparak z5s mini'ye de ROM yükleyebiliyormuyuz yoksa telefon brick olurmu?

Miniye olmaz, dediğin gibi brick olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

ilk sayfadaki işlemleri yaparak z5s mini'ye de ROM yükleyebiliyormuyuz yoksa telefon brick olurmu?

Miniye olmaz, dediğin gibi brick olur

mini için ne yapmamız gerek açıklayıcı bi şekilde anlatacak biri varsa sevinirim teşekkürler
  • @f.aran

Vaktim olursa akşam bakıvereyim

• Şimdi MIUI romda son durum nedir okdukça kafam karıştı ne yapıyoruz
  • Xiaomi Mi3 mü bu telefon mu arkadaşlar?
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    şekil ve kalite açısından (kamre ve donanım) tabiki zte.
    ayrıca amacın telefona sahip olmak kadar miui romun güzelliklerinden de faydalanmak ise nubia'a miui kuruluyor :))

başka arkadaşlarında yorumunu al. hatta özellikle mi3'ün bataryası hakkında bilgi topla.
    bence yine de farklılık için nubia derim.
    mi3'te canlı gördüm ama zte'nin yanında BENCE KALAS kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır bug,11 saat 10 dk sonrasında şu anda şarjım %55 ve ekran süresi 2 saat 15 dakika, edge ve senkronizasyon hep açıktı, wifi, internet,fm radyo ve müzik hepsi ara ara kullanıldı.

aşağıda %75 ken aldığım ekran görüntüleri var.

iç mekanda olduğum için hep min parlaklıkta kullandım, greenify kullanıyorum ve konum bilgisini hiç kullanmıyorum

• quote:

sıfır bug,11 saat 10 dk sonrasında şu anda şarjım %55 ve ekran süresi 2 saat 15 dakika, edge ve senkronizasyon hep açıktı, wifi, internet,fm radyo ve müzik hepsi ara ara kullanıldı.

iç mekanda olduğum için hep min parlaklıkta kullandım, greenify kullanıyorum ve konum bilgisini hiç kullanmıyorum

Xiaomi onun bunun telefonu demiyor affetmiyor valla ne varsa adam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Acar

quote:

sıfır bug,11 saat 10 dk sonrasında şu anda şarjım %55 ve ekran süresi 2 saat 15 dakika, edge ve senkronizasyon hep açıktı, wifi, internet,fm radyo ve müzik hepsi ara ara kullanıldı.

valla ne yalan söyleyeyim, miui yi hiç bukadar sevmemiştim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S.Acar

quote:

valla ne yalan söyleyeyim, miui yi hiç bukadar sevmemiştim

Telefon zarif sistem süper daha ne olsun bildiğin ballı kaymak olmuş

• quote:

Xperia SP alan arkadaşın telefonuna yaklaşık 4-5 ay sonra MIUI yüklemiştim adam hergün bana dua ediyor.

Benim anlamadığım bir nokta var. Mi3 alan adamda o sayfadaki romu yüklemeyecek mi Türkçe kullanmak istese? O zaman Mi3'ün bir ayrıcalığı kalmıyor ki bu telefonlara yüklendiğinde. Ek fonksiyonlar varsa bilemem tabii.

• merhaba arkadaşlar bugün sipariş geçtim, satıcıya çok israr ettim 3.5" hdd kutusunda gönder diye ama hdd kutusu satmadıklarını, türkiyeye audio ürünü olarak gösterip gönderdiklerini, fiyatı az gösterdiklerini ve müşterilerden olumlu geridönüş aldıklarını söyledi güvenimi kazandı açıkçası ückagıtcı çok güvenemedim diğerlerine. ama inanmıyorum gümrüktek geçeceğine, olmadı zaten 2 ay sonra fln paramı alıcam :)
    yani demem o ki benide yaz tahtaya kardeşim :) olmadı kıbrısa isticem gidip alcam oranın postanesinden günübirlik inatlıyım yani o derece :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 15 Nisan 2014; 23:57:44 >
  • arkadaşlar bende "mehmet1453"ün telefonuna kitkat kurdum :))
    öncesinde full orjinal tr'li miui rom kurdum. android 4.4 tabanını kullanan.
    o kadar çok türkçe ki ekran kilidi bile türkçe.
    kumanda ve kamera sorunsuz çalışıyor.
    amam "mehmet1453" abi kitkat istediği için kitkat kurdum.
    morelocale ile tr yaptım. ilk görünüm güzeldi.
    tavsiye ederim.

kitkat ise eğlenceli bir sisteme benziyor.
    yeniden klasik androide dönmek değişik bir duygu :)))
    ingilizce kullanılırsa daha stabil olacağını düşünüyorum.
    o yüzden ingilizce kullanmayacak arkadaşlar kullanmasın kanaatindeyim.
    bu sadece benim düşüncem.

"rasimerdem" abiye de miui rom kurdum. ama android 4.2 tabanına işlenmiş.
    çıkan ufaktefen sorunları dün yazmıştım.
    "rasimerdem" abi bir sonraki buluşmamızda istersen güncel miui'ya geçeriz.

arkadaşlar ben sizin kadar bug'dan gug'dan anlamıyorum.
    dediklerinizi anlıyorum ama tespiti konusunda tecrübesizim.
    o yüzden yazdıklarımda akla zarar birşey varsa lütfen düzeltiniz.

son bir not. güzel bir klavye tavsiye edebilecek arkadaşımız var mı? kitkat için...

@cavit , @ukkaşe , @s.acar , @mehmet1453 , @rasimerdem , @sirreddot ,

• MIUI için olur mu bilemem deneyin derim, bence en iyi klavye Sony'nin.

edit: Yanlış link atmışım, biraz araştırayım dönerim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxSpecter -- 15 Nisan 2014; 23:16:39 >
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    ilgileneceğim...

geçici olarak jelly bean keyboard kurdum :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -1907fb-

teşekkür ederim.
    ilgileneceğim...

Swiftkey akar abi azıcık güveniyorsan şu kardeşine beni dinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: -1907fb-

teşekkür ederim.
    ilgileneceğim...

Yanlış link atmışım. Araştırayım dönerim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delidolu5

merhaba arkadaşlar bugün sipariş geçtim, satıcıya çok israr ettim 3.5" hdd kutusunda gönder diye ama hdd kutusu satmadıklarını, türkiyeye audio ürünü olarak gösterip gönderdiklerini, fiyatı az gösterdiklerini ve müşterilerden olumlu geridönüş aldıklarını söyledi güvenimi kazandı açıkçası ückagıtcı çok güvenemedim diğerlerine. ama inanmıyorum gümrüktek geçeceğine, olmadı zaten 2 ay sonra fln paramı alıcam :)
    yani demem o ki benide yaz tahtaya kardeşim :) olmadı kıbrısa isticem gidip alcam oranın postanesinden günübirlik inatlıyım yani o derece :D

Aliexpressten mi aldın hocam. Hangi satıcıdan link atar misin?

• enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-Nubia-Z5s-Snapdragon-800-Quad-Core-phone-5-0-Gorilla-Glass-1920x1080p-2GB-RAM/1686529821.html
    link budur arkadaşım, dediğim gibi keşke hdd kutusunda gönderseydi %99 takılacak gümrüğe ama olsun içimde kalmasın en azindan.
  • keşke hocam geri dönüş yapılan olumlu puan almış kişiden alışveriş yapsaydınız. Daha iyi olurdu. inşallah gümrüğe takılmaz. Gelişmlerden haberdar edin
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.