Şimdi Ara

ZTE H267A Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
564
Cevap
32
Favori
79.949
Tıklama
Giriş
    559 Mesaj
    Arkadaşlar benim bir sorunum var. Ev taşıdık ve değişen tek şey bu ve modemle PS4 arasındaki bağlantıyı sağladığım LAN kablosu oldu. Çevrimiçi oyun oynadığımda saniyelik atamalar ve yavaş bağlantı sorunu yaşıyorum. CAT7 LAN kablosu aldım sorunun bundan olacağını düşünüp ama sorun çözülmedi. Turkcell'e arıza kaydı bıraktım, gelip bu modemi verdiler ama sorun aynı. Speedtest yaptığımda 10 MBPS download, 1 MBPS upload alıyorum ancak PS4 kendi bağlantı testini yaptığı zaman upload hızım (7 MBPS) download HIZIMDAN (6 MBPS) ve Speedtest sonuçlarından daha yüksek çıkıyor. Sorunun bununla bağlantılı olabileceğini düşünüyorum ama çözümüne dair en ufak fikrim yok. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3226 Mesaj
    Dün modemi gelip ZTE H267A ile değiştirdiler HG253s'dan daha iyi bir modem mi merak ettim ? eskiden 5mbit upload ile en fazla 3mbit alıyordum bu modem'de direk 5mbit üstü gösteriyor testler'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 30 Ekim 2019; 4:39:57 >
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |

NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Arkadaşlar modemi yeniden başlatınca dış ip adresim değişmiyor. Sabit ip de kullanmıyorum. Neden dış ip adresim değişmiyor, yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |

Root şifresi alabilen ya da alabilmem için yardımcı olabilecek yok mu?
    |
    |
    Bahsedilenler: zaq999
    Arayüzden baktım ama böyle bir ayar bulamadım. Malum PS4'de indirme limitleme seçeneği yok. Tüm hızı çekiyor bir şey indirdiğimde. Modem arayüzünden limit koyabilirsem çok iyi olacak.
    |
    |
    Beyler superonline fiber üyesiyim ve bu modemi verdiler. Xbox one üzerinden online oyun oynarken verdiği performanstan hiç memnun değilim. Benim gibi böyle bir sorun yaşayan var mı? Kablolu bağlıyorum ama kablolu bağlantıda huawei modem daha akıcıydı sanki. Acaba routere'ı değiştirsem olumlu yönde bir iyileşme olur mu? Yada bu konuda belirtildiği şekilde firmware upgrade yapsam bir iyileşme sağlayabilir miyim?
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Modem arayüz şifremi unuttum resetlesem ayarlar bozulur mu ? reset sonrası tekrar internete bağlanılabilir mi ?

Teşekkürler

Orijinalden alıntı: arastir

Modem arayüz şifremi unuttum resetlesem ayarlar bozulur mu ? reset sonrası tekrar internete bağlanılabilir mi ?

Teşekkürler
    ayarların bozulur. (wifi, dmz, port vs...) her şey sıfırlanır.

fakat internete bağlanmada sıkıntı olmaz. resetten sonra 3-5 dakika bekle, modem bilgileri çeker tekrar. açıp kapatma da olduğu gibi internet hemen gelmeye bilir sadece.
    quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

ayarların bozulur. (wifi, dmz, port vs...) her şey sıfırlanır.

fakat internete bağlanmada sıkıntı olmaz. resetten sonra 3-5 dakika bekle, modem bilgileri çeker tekrar. açıp kapatma da olduğu gibi internet hemen gelmeye bilir sadece.

Alıntıları Göster
    Ben reset attım, tekrar bilgileri girdim internet ışığı kırmızı yanıyor, vdsl olarak yaptım ayarları ama nafile, sanırım ıss den kaynaklı bir sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5907 Mesaj

vdsl'deki senaryoyu bilmiyorum, onda bilgilerinizi elle girmeniz gerekebilir.

ben fiber kullanıcısıyım, fiberde otomatik çekiyordu bilgileri.
    |
    |
    ykk07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu modem kablosuz router olarak kullanılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwe01 -- 27 Kasım 2019; 20:25:51 >

Superonline ı arayın telefonda onlar hallederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    arastir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    70 Mesaj

Modemin arkasındaki reset tuşana 1 dk basılı tutarsanız modeminiz kendini sıfırlar kullanıcı adı admin şifre superonline olur.
    |
    |
    arastir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enorton -- 1 Aralık 2019; 15:49:45 >
    |
    enorton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

Teşekkürler

Internet ayarları otomatik olarak güncellenir mi ?

Wi-fi ayarları modemin arkasında yazanlara mi döner?

|
    |
    Selim010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: enorton

5g sorununa çözüm bulan var mı? Sanırım yeni dect desteği olmayanlar sorunsuzmuş. Talep edicem bakalım verirler mi. Kesinlikle 5G de sorun var bu modemlerde. sürekli kopuyor kayboluyor
    Bildiğim kadarıyla yeni modellerde dect özelliği yok. Eski modellerinde var. Eski model bulmanız lazım.
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.