Şimdi Ara

ZTE GRAND X TELEFON 1.2 GHZ 4GB 349 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
4.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

4.1.1 diyor dahada güncelleme almaz.

piyasa romları var
  • ilk önce huawei g301 aldım. Gelen iki telefonda kullanılmış iade edilmiş telefon belli idi gönderdim geri. hızlıal dan almıştım . iade istedim tamam dediler sorun çıkmaz inş. Ayın 11 inde verdim siparişi. 7 iş günü teslimat diyor herhalde yurt dışından geliyor teller ama telefondaki müş. temsilcisi tuzla depo dan gelicek dedi. neyse telefon gelsin ama yine KVK telefonu kullanılmış çıkıcaktır eminim. Son şansımı deniyorum. Bu da kullanılmış çıkarsa KVK dan bir daha telefon almıcam. Gönder yenisi gelsi bir hafta geçer yine ... Müşteri temsilcisi bunlardan satılanlardan böyle bir şikayetle dönen olmadı demişti ama güvenemiyorum ki... Kaç gündür kvk yüzünden dandik telefon kullanıorum . İnş bu güzel çıkar.
    edit: şimdi baktım kargoda gözüküyor. gelsin söylerim nasıl bişeydir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 16 Aralık 2013; 13:03:36 >
  • Telefonu mcj den aldım yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum ilk başta android sürümü 4.0.3 Ram miktarı bırakın 512 mb yi 340 mb. Oyun amacı ile almadığım için beni idare ediyor lakin paranız kısıtlı ise alın yoksa tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

yorumlara bakın derim:

http://reviews.cnet.co.uk/mobile-phones/zte-grand-x-review-50007061/user-reviews/

aman aman.

Burdaki yorumlar telefonun performansi ile ilgili hicbir istatistiki veri sunmaz. Zira satin alan herkesi icermemekte, veya satin alan herkesten bir ornek kume degil. hatta tam tersine gorunen o ki sadece sorun yasayanlar ve satin almayi dusunenler gelip birseyler yazmis.
  • 4.4 cyanogen-slimbean yükseltme imkanı olursa kaydadeğer performans alınabilir. dün benim eski dost galaxy s'e kitkat yükledim, telefon uçuyor :)
  • Gpu ney bu telde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kordsa

hızlial da 399 tl kargo hariç kargo dahil enparayla 325 tl gibi olur
    mcj de enpara geçiyor mu bilen varmı eğer geçiyorsa 279 tl ye gelir

mcj de enpara geçmiyor, sormuştum. Ayrıca bu telefonun 2 ayrı versiyonu var, işlemci ve ram farklı her iki modelde de . Türkiyede satılan düşük modeli, Huawei Vision ya da G301 yerine alınabilir. O ayarda bir telefon. Fiyatına göre iş yapar. Ama bütçe kısıtlı değilse biraz daha ekleyip enpara worldpuan avantajix gibi bişeyler yapıp GM discovery almakta yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin10

quote:

Orijinalden alıntı: kordsa

hızlial da 399 tl kargo hariç kargo dahil enparayla 325 tl gibi olur
    mcj de enpara geçiyor mu bilen varmı eğer geçiyorsa 279 tl ye gelir

mcj de enpara geçmiyor, sormuştum. Ayrıca bu telefonun 2 ayrı versiyonu var, işlemci ve ram farklı her iki modelde de . Türkiyede satılan düşük modeli, Huawei Vision ya da G301 yerine alınabilir. O ayarda bir telefon. Fiyatına göre iş yapar. Ama bütçe kısıtlı değilse biraz daha ekleyip enpara worldpuan avantajix gibi bişeyler yapıp GM discovery almakta yarar var.

Huawei G301 ve Vision ile aynı ayarda mı?? El insaf diyorum sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galaxy trend plus daha mantikli bi secenek bu fiyat araliginda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

4.4 cyanogen-slimbean yükseltme imkanı olursa kaydadeğer performans alınabilir. dün benim eski dost galaxy s'e kitkat yükledim, telefon uçuyor :)

Nasıl yüklediniz, ben de mümkün olursa eğer Motorola Motoluxe'ye yüklemek istiyorum.

Bu arada ZTE 1 gb mı 512 mb mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 17 Aralık 2013; 1:59:16 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    ZTE ile ilgili bilgim yok hocam, Kit kat'ı ilk çıkan galaxy s'e yükledim, bilgi verebilirim onunla ilgili.

ZTE'ye yükleniyorsa bu fiyata 4.4 kitkat keyfi makul fiyata gelir demek istemiştim.
  • ben huawei g301 kullanıyorum bu telefon ona göre çok daha iyi donanım olarak ki bu fiyata rakipsiz şu anda ve 512mb ramli telefonlar için 4.4 kitkat'ı unutun en stabiller 2.3.6 veya 2.3.7'dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Galaxy trend plus daha mantikli bi secenek bu fiyat araliginda..

Bu fiyat aralıgı neresi? S3 mininin cakması,Trend Plus 500 den baslıyor..O fiyata da GM Discovery var..

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    hocam samsung galaxy s'i 4.4 kitkat 11.cyanogenmod nightly stabil olmayan modla kullanıyorum 2 gündür, telefona hayat geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

hocam samsung galaxy s'i 4.4 kitkat 11.cyanogenmod nightly stabil olmayan modla kullanıyorum 2 gündür, telefona hayat geldi.

demek ki sen daha önce telefonunu çok kötü bir romla kullanıyormuşsun ben hala cyanogenmod 7 kullanıyorum çünkü bende ki huawei g301 bu romla çok stabil rom çok az ram kullanıyor real racing 3 oyununu takılmadan oynadığım 2 romdan biri cm7 diğeride slim v7 rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Galaxy trend plus daha mantikli bi secenek bu fiyat araliginda..

Bu fiyat aralıgı neresi? S3 mininin cakması,Trend Plus 500 den baslıyor..O fiyata da GM Discovery var..

verilen link te enpara vs yok. n11 den çekle 400 liranın altında mal edilir. o yüzden söyledim.
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Olabilir, Turkcell rom'lu halinden geçiş yaptım, benim hanımın telefonuydu direk 4.4'e geçirdim. Takılma yok şimdilik, olursa downgrade düşünebilirim.
  • Hızlıalda indirim yaptı ve ücretsiz kargo verdi 379 TL den enparayla 303 TL ye kaptım bir tane

http://www.hizlial.com/zte-grand-x/02.044.0568.0004
  • Arkadaşlar bu telefonu mcj.com dan aldım ve aldığım ilk gün 3-4 kere telefon kilitlendi; dokunmatiğinde de sorunlar var; ekranın her yerinde aynı hassasiyet yok. bazı yerde dokunurken bazı bölgelerde bastırmak gerekiyor ve tek seferde algılamıyor. Karşı tarafa ses çok kötü gidiyor ne dediğiniz anlaşılmıyor. Günde en az 3 sefer telefon donuyor ve pilini çıkarmadan düzelmiyor. Telefonu mcj ye geri gönderdim ve şimdi iade için uğraşıyorum; mcj ile ilk konuşmamızda iade alacaklarını söyleyip kargoya vermemi söylemelerine rağmen 1 hafta sonra servis raporu istiyorlar. Güvensiz bir firma sakın mcj.com dan bir şey almayın. Çok uğraşırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.