Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vaskin 77 size aynen katılıyorum. Ïlla birşeyleri eksik ya da yanlış yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi iki sorum olacak,
    1-mediamarkt ten alınma yurtiçi modeller de son sürüm nedir sizlerde
    2-hızlı şarj özelliği aktif çalışıyor mu sizde, bende yarım saate yüzde 17, 1 Saate yüzde 52 buldu sizlerde de aynı mı?
    3-batarya durumu nasıldır, Kaç saat ekran süresi aldınız, Bende batarya değişkenlik gösteriyor 4-5 saat arası ekran süresi veriyor..ayrıca şarjdan çektikten sonra batarya yüzde 54 mesela 2 saattir elimde hala yüzde 54.. Gösterge de sıkıntı var gibi..
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakres736 -- 10 Kasım 2016; 1:38:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakres736

Arkadaşlar bi iki sorum olacak,
    1-mediamarkt ten alınma yurtiçi modeller de son sürüm nedir sizlerde
    2-hızlı şarj özelliği aktif çalışıyor mu sizde, bende yarım saate yüzde 17, 1 Saate yüzde 52 buldu sizlerde de aynı mı?
    3-batarya durumu nasıldır, Kaç saat ekran süresi aldınız, Bende batarya değişkenlik gösteriyor 4-5 saat arası ekran süresi veriyor..ayrıca şarjdan çektikten sonra batarya yüzde 54 mesela 2 saattir elimde hala yüzde 54.. Gösterge de sıkıntı var gibi..
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Şuan aynı sürüm bende var. Hızlı şarj bende aktif ve 30 dakikada %50 yi kesin görüyor maşallah çok hızlı. Ancak bende pil tüketimi kısmındaki ekran bölümü yok. Siz nereden ulaştınız ekran süresi bilgisine?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Pil uygulaması google play den indirdim;)

• Telefon hoşuma gitti. Değişiklik niyetine aldığım 6S i satıp alabilirim her an Axon 7'yi. Ancak tek renk seçeneği olması hoş olmamış. Huawei P9 ile bu arasında kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz

Değerli Forum Arkadaşları.

Telefonu beğendim fakat rengi hoş değil. Gri veya başka renklerde getirtilecek mi acaba. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Media Markt yetkilileri de bir şey bilmiyor.

Gri rengini Vodafone getirecekmiş diye yazıyordu arkadaşlarımız.

Sorma dostum yav. Telefon eskiyor. Lanet olsun ZTE'ye ucuz telefonlarında bile 2 - 3 çeşit renk var. Ama en aphalı sattığı telefonda 1 renk var oda en beğenilmeyeni. Resmen eziklik, başka hiçbirşey değil. Telefonu almadığımız hergün telegon daha eskiyor

Boşverin hocam. Bir sürü yeni modelle tanışıyoruz bu bekleme sürecinde. İyi oluyor.

Aslında sıkıntı Çinlilerde,
    Asya ülkelerinde gold rengi daha fazla satıyor. :)
    Tüm dünyanın böyle olmadığını düşünmeleri gerekiyor :)

• Bu mediamarkt dan aldığınız axon 7 telefonunuzu önden fotografını çekebilirmisiniz arkadaşlar.
    bir farklılık farmı bakmak için sanırım bir capacitive olanı var birde fiziksel olarak ekranın dışında olanı var ekrandan kırpılmış olarak.

Yani şu yüzden mediamarkttr sitesinde ki gibi ise axon 7 benim için bitmiştir.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axon-7-gold-%C3%A7ift-sim-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-1166735.html?outlet=1259&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=google_pla&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=91&et_lid=99&utm_source=google_pla&utm_medium=pse&utm_campaign=pse&gclid=CPT_w4_UndACFUo6GwodDMcLQw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 10 Kasım 2016; 10:28:34 >

• makiner45 kullanıcısına yanıt
    Onu bende merak ediyorum, alırsam geldiğinde yazarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Bu mediamarkt dan aldığınız axon 7 telefonunuzu önden fotografını çekebilirmisiniz arkadaşlar.
    bir farklılık farmı bakmak için sanırım bir capacitive olanı var birde fiziksel olarak ekranın dışında olanı var ekrandan kırpılmış olarak.

Yani şu yüzden mediamarkttr sitesinde ki gibi ise axon 7 benim için bitmiştir.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axon-7-gold-%C3%A7ift-sim-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-1166735.html?outlet=1259&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=google_pla&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=91&et_lid=99&utm_source=google_pla&utm_medium=pse&utm_campaign=pse&gclid=CPT_w4_UndACFUo6GwodDMcLQw

Evet Avrupa modelleri bu şekilde ve bence sanal tuşa göre böyle olması daha güzel olmuş

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    linkini verdiğiniz sitedeki zaten kapasitif tuşlu.Sanal tuşlu olanlar 128 gb ramli olanlar ve ülkemizde satılmıyor.

• magicboyguccino kullanıcısına yanıt
    Bir Çin Atasözü vardır; "Ticari kârının %90'nını reklama yatır." diye ancak o uygulanmıyor anlaşılan. Şirket dediğin pazar araştırması yapmalı en başta. Sonra reklam vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhat65

Evet elite olan

Nereden aldın kargo sıkıntısı yada gümrükte takılma oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz

Değerli Forum Arkadaşları.

Telefonu beğendim fakat rengi hoş değil. Gri veya başka renklerde getirtilecek mi acaba. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Media Markt yetkilileri de bir şey bilmiyor.

Gri rengini Vodafone getirecekmiş diye yazıyordu arkadaşlarımız.

Sorma dostum yav. Telefon eskiyor. Lanet olsun ZTE'ye ucuz telefonlarında bile 2 - 3 çeşit renk var. Ama en aphalı sattığı telefonda 1 renk var oda en beğenilmeyeni. Resmen eziklik, başka hiçbirşey değil. Telefonu almadığımız hergün telegon daha eskiyor

Boşverin hocam. Bir sürü yeni modelle tanışıyoruz bu bekleme sürecinde. İyi oluyor.

Aslında sıkıntı Çinlilerde,
    Asya ülkelerinde gold rengi daha fazla satıyor. :)
    Tüm dünyanın böyle olmadığını düşünmeleri gerekiyor :)

Sorma dostum yav. Hadi Tamam bu Çinliler Biz Türkler tanımıyorlar. Ama Bu Türkiye distribütör Müdür'ü hangi işle uğraşıyor ??? Sonuçta Biz Müşteriler Gri istiyorsak. Paşa paşa getirtebilmeli Gri rengi ( Gümüş renkte olabilir).

Hey Allah'ım sen bana sabır ver. Uygun telefon var ama rengi berbat. Telefon çıkalı ne kadar oldu halen getirmiyorlar. EŞŞEK İNADI VAR BU ZTE'DE. almıyoruz lan Altın rengini almıyoruz. Satamazsınızda elinizde patlar inşallah diyorum ZTE Türkiye bürosuna

• timurtorun T kullanıcısına yanıt
    Burdan bi arkadaşımız getirmişti ana konuda bulabilirsin biraz Rica ettim 2 ay ugrastm sattı bana arkadaş ta vivo store den almıştı dış piyasada elite yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhat65

Burdan bi arkadaşımız getirmişti ana konuda bulabilirsin biraz Rica ettim 2 ay ugrastm sattı bana arkadaş ta vivo store den almıştı dış piyasada elite yok zaten

Teşekkür ederim. Cihazdan memnunsun heralde. Axon 7 den daha iyi diyordun galiba.
  • Az önce yine Mediamarkt ta aynı kulaklık ve müzikle Axon 7 yi ve HTC 10 u test ettim.Kulaklik çıkışında HTC 10 açık ara daha iyi
    Axon 7 kesinlikle kötü değil o da gayet iyi ama açık konuşmak gerekirse Note 4 ve 5 ten çokta bi farkı yoktu kulaklık sesinin HTC 10 da ki o doygunluk yoktu.

Hoparlör çıkışında Htc 10 u beğenmedim önceki One serilerinin altında kalmış. Axon 7 çok daha başarılı ayrıca iPhone 7 nin hoparlörleri bile HTC 10 dan daha iyiydi Ama HTC kulaklık sesiyle kendini afettirdi her an Axon 7 almaktan vazgeçip HTC 10 alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasersonmez -- 10 Kasım 2016; 21:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasersonmez

Az önce yine Mediamarkt ta aynı kulaklık ve müzikle Axon 7 yi ve HTC 10 u test ettim.Kulaklik çıkışında HTC 10 açık ara daha iyi
    Axon 7 kesinlikle kötü değil o da gayet iyi ama açık konuşmak gerekirse Note 4 ve 5 ten çokta bi farkı yoktu kulaklık sesinin HTC 10 da ki o doygunluk yoktu.

Hoparlör çıkışında Htc 10 u beğenmedim önceki One serilerinin altında kalmış. Axon 7 çok daha başarılı ayrıca iPhone 7 nin hoparlörleri bile HTC 10 dan daha iyiydi Ama HTC kulaklık sesiyle kendini afettirdi her an Axon 7 almaktan vazgeçip HTC 10 alabilirim

Merhaba. sorum olacak.
    1. Aynı parçalarımı denedin yoksa cihaz içinde gelen parçalarımı denedin.
    2. Axon 7 Dolby Atmon açık mı kapalımı.
    3. Axon 7 nin kendi player ı mı yoksa google play music mi?
    Çünkü ben de axon 7 mi yoksa yurtdışı cihaz mı diye kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: timurtorun

quote:

Orijinalden alıntı: ulasersonmez

Az önce yine Mediamarkt ta aynı kulaklık ve müzikle Axon 7 yi ve HTC 10 u test ettim.Kulaklik çıkışında HTC 10 açık ara daha iyi

Merhaba. sorum olacak.
    1. Aynı parçalarımı denedin yoksa cihaz içinde gelen parçalarımı denedin.
    2. Axon 7 Dolby Atmon açık mı kapalımı.
    3. Axon 7 nin kendi player ı mı yoksa google play music mi?
    Çünkü ben de axon 7 mi yoksa yurtdışı cihaz mı diye kararsızım.

Mediamarktta iki cihazda da aynı parça yüklüydü yabancı hareketli bir parçaydı test için iyi oldu
    Axon 7 nin kendi playerindan hem Atmos açık hem de kapalı şekilde denedim. Açıkken ses daha az geliyor kapatınca artıyor ama dediğim gibi o sekilde de bir HTC 10 daki doygunluk yok
    Bu dediklerim tamamen kulaklık performansları için geçerli Axon 7 nin hoparlör sesini beğendim

• Arkadaşlar dolby de ayarları şu şekilde ayarladım kulaklık ses çıkışı daha yüksek oldu, kalitede değişiklik yok,sizde bi deneyip yorumlarınızı paylaşırmısınız.. HTC 10 kulaklık çıkış sesini verdi bu sefer ..
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakres736

Arkadaşlar dolby de ayarları şu şekilde ayarladım kulaklık ses çıkışı daha yüksek oldu, kalitede değişiklik yok,sizde bi deneyip yorumlarınızı paylaşırmısınız.. HTC 10 kulaklık çıkış sesini verdi bu sefer ..
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Ftoğrafın yüklenmesini bekleyip paylaşım yaparsan sıkıntı olmaz. Resim yok kardeşim.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.