Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cks çok iyi fiyatmış hayırlı olsun. Yıllardır kulak içi kullanmıyorum rahatsız ediyor kulak sağlığım da çok yerinde değil zaten uzak kalsın. Kulak içi o kadar moda oldu ki yakında doğru dürüst earbud üretilmeyecek zar zor buluyoruz bişeyler. Ve Monk için o kablo da sağlamdır kullandım o tarz kabloya sahip Diy kulaklık ancak memnun kalmadım. Kablo biraz ağır ve sert yapıda olduğu için kulaklığın kulaktan oynamasına hatta çıkmasına sebebiyet veriyor. 5 dolara sağlam kablo ama öyle bir dezavantajı olacak muhtemelen. 2 dolar fazla verip mikrofonlu modeli alırdım ben olsam, kötü değildir herhalde venture electronics kullanmazdı ses kalitesine etki edecek bir mikrofonlu kabloyu. Lehim yaparken olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz de var tabi elinize alabilirsiniz kulaklığı. Neyse ki 2 adet almışsınız. Kulaklık konusuna çevirdik ama sıkıntı olmaz sanırım, telefon ses odaklı napalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • timurtorun T kullanıcısına yanıt
    Bu CKS1100 orjinal midir yahu? Bu fiyata nasıl satılıyor, hiç orjinal olduğuna inanasım gelmiyor fiyatı görünce.
  • Valla güncelleme var ama şarj olayı bozulmasın diye güncellemeye hiç niyetim yok. Şarj olayı süper. Hele uyku halindeyken hiç düşmüyor yüzdesi. Zte gerçekten pil optimizasyonunu iyi yapmış. Kullanan arkadaşlar ekran süresi detaylarını bulabildiler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Valla güncelleme var ama şarj olayı bozulmasın diye güncellemeye hiç niyetim yok. Şarj olayı süper. Hele uyku halindeyken hiç düşmüyor yüzdesi. Zte gerçekten pil optimizasyonunu iyi yapmış. Kullanan arkadaşlar ekran süresi detaylarını bulabildiler mi?

Ayrı program lazımmış arkadaşım yukarıda arkadaşlar yazmışlardı.
  • Yav arkadaş. Medi Markt'ın Almanya mağazalarında ne güzel "AXon 7 Gri" satıyorsunuz. Şu rengi ülkemize getirsenize Hey Yarabbim !!!

http://www.mediamarkt.de/de/product/_zte-axon-7-64-gb-grau-dual-sim-2155269.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

Yav arkadaş. Medi Markt'ın Almanya mağazalarında ne güzel "AXon 7 Gri" satıyorsunuz. Şu rengi ülkemize getirsenize Hey Yarabbim !!!

http://www.mediamarkt.de/de/product/_zte-axon-7-64-gb-grau-dual-sim-2155269.html

Hocam, stoklarda bekleye bekleye gold rengi kararak o rengi alır zaten. Gri diye satarlar. Siz kafanızı yormayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Yav arkadaş. Medi Markt'ın Almanya mağazalarında ne güzel "AXon 7 Gri" satıyorsunuz. Şu rengi ülkemize getirsenize Hey Yarabbim !!!

Hocam, stoklarda bekleye bekleye gold rengi kararak o rengi alır zaten. Gri diye satarlar. Siz kafanızı yormayın.

İlk gelen stoklar çabuk satıldı ama bunlar daha yavaş satılıyor.

Demekki Altın rengini sevenler almış. Artık Gri getirmeliler. Yav BLADE 7'nin bile renk çeşitleri var. Şu telefonu sadece tek renk getiren ZTE'nin yüzüne tüküreyim !!! Yıl 2016 halen daha saçma salak sorunlarla uğrşıyoruz !!!
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    bende çin versiyonu cihaz var. b11 sürüm kullanıyordum. bugün b13 sürüm (yaklaşık 40 mb) güncelleme geldi.
    avrupa sürümüne güncellemeler sanırım biraz geriden geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

bende çin versiyonu cihaz var. b11 sürüm kullanıyordum. bugün b13 sürüm (yaklaşık 40 mb) güncelleme geldi.
    avrupa sürümüne güncellemeler sanırım biraz geriden geliyor.

Haklısınız internette bakındım az da ABD ve Çin sürümleri almış başını gitmiş Avrupa geride.

• Arkadaşlar. Sahibinden.com'da bir ilan gördüm de; ZTE Axon 7 Gri pasaport kayıtlı 1700 Tl demiş, Resimlerindede telefonda bir problem görünmüyor (çizik , kırık vs...). Sadece 1 ay kullandım diyor. Ben bu tarz ilanlardan anlamıyorum. Sizce güvenilirmidir ??? Yardım edin lütfen
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-zte-axon-7-4gb-ram-64gb-rom-357527608/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaL_KnighT -- 2 Kasım 2016; 14:44:25 >
  • Yalan olduk yalan

• quote:

Benim arkadaşımın kardeşi gidecek almanya ya abisini ziyarete, acaba aldırsam mı bu telefondan ? tax free iadesi ile 1450 tl ye felan gelir, değermi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Benim arkadaşımın kardeşi gidecek almanya ya abisini ziyarete, acaba aldırsam mı bu telefondan ? tax free iadesi ile 1450 tl ye felan gelir, değermi acaba ?

1) Pasaport kaydı lazım 2) Türkçe menü seçeneği varmıyımış ? 3) Güncellemelerde herhangibir sıkıntı oluyormu onuda araştır bence. Bu üçünde problem yoksa başka bir sorunla karşılaşacağını düşünmüyorum. Ama bunların dışında dikkat edilmesi gereken hususlar olabilri. Tecrübesi olan arkadaşlar söyler zaten sana
  • lenovo p2,axon 7 mate 9 arasında karar vereceğim.diğer iki model çıkınca daha net belli olacak herşey ama axon 7 kamera orta şeker diyorlar sadece işlemci ve kasası içinde cok cazip baska alternatifler yok değil.
    kamera,batarya ve kasası önemli benim için 820 yerine 625 de işimi görür deyip kendimi beklemeye aldım başka önerileriniz varsa düşünebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Bu CKS1100 orjinal midir yahu? Bu fiyata nasıl satılıyor, hiç orjinal olduğuna inanasım gelmiyor fiyatı görünce.

AXON 7 alacağım kesinleşti. Lg iadesini bekliyorum. Bu arada CKS1100 kulaklığı aldım. Fiyatı 79.79 dolar. Şaka gibi fiyat. Gece aldım sabah baktığımda kargoya verildiyazıyordu. Ben orjinallik hakkında şunları söyleyeceğim. 3 adet cks1100 satıcısı var ve hepsi aynı ürün. Satıcı kafasına göre istediği kar oranını belirliyor. Benim aldığım ürünü daha sonra alacaktım çünkü 92 dolar olan satıcıda ve ZTE Axon 7 alınca sipariş verecektim ama 79.79 dolar fiyat ve ücretsiz kargo görünce atladım hemen. Ürün geri bildirimlerine baktım birisini japonyadan alan olmuş ve kullananlar mükemmel diyor. Ayrıca satıcı ile görüştüm ürün kesinlikle orjinal dedi. Ürün kutusuz fakat orjinal deri kılıf ile geliyoruş. Kutu olmamasının nedenini gümrükte problem çıkmasıymış. Belki de kargo fiyatını etkiliyordur. Çin de üretilen ürünleri shure dahil sitede marka açıklamasını boş geçerek fakat model numarasını aynen yazarak satıyorlar. Çünkü marka kendilerine sıkıntı çıkarabilir. Adamlar üretici olunca ve dünyayı kafasına fazla takmayınca ürünleri satıyorlar. Türkiye 'ye gelen ürünler gümrük, distribütör, ana toptancı, ara toptancı ve perakende aşamaları ile zamlanarak giriyorsa ve fiyat artıyorsa burada da durum aynı. Bir de kocaman kutu ambalaj teknik servis ve kullanım klavuzu ve onların çevirisi işe katılıyor. Eğer ürün sahte ise Çin bu tür markalarda üzerine marka logosu koymuyorlar. Yada klon yazıyorlar. Bazen de benzer isim kullanıyorlar. Değişik ürünler ve yöntemler var. Ama mesela sony nin japonyada üretilen ürünleri Çin de yok yada Çin de üretilmeyen markalar da Aliexpress de yok. Ayrıca aliexpress ciddi anlamda tüketiciyi koruyacak sisteme sahip.
  • quote:

quote:

quote:

Demekki Altın rengini sevenler almış. Artık Gri getirmeliler. Yav BLADE 7'nin bile renk çeşitleri var. Şu telefonu sadece tek renk getiren ZTE'nin yüzüne tüküreyim !!! Yıl 2016 halen daha saçma salak sorunlarla uğrşıyoruz !!!

Gelir hocam. Sıkmayın canınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Htc 10 almayı düşünürken bu cihazı gördüm kullan arkadaşlara sorum olacak düşük ışık performansı nasıl ve makro çekimleri iyimi
    kronik problemi varmı

Aynı durumdayız. ZTE Axon 7 nin kalite DAC kullandığını görünce ben de HTC 10 dan döndüm. HTC snapsragona ait olan dac ı kullanıyor. Bir ara LG v20 yi beklesem mi dedim. Ama g4 mağduru olunca ve biraz araştırma yapınca G5 de bile ghost screen ve bootlap olduğunu görünce ZTE axon 7 ana durağım oldu. LG servis bize bukadar çektirdikten sonra ZTE AXON için olan VIP servis ilaç gibi olacak. Bu arada LG G4 için THH ile tplam beklediğim süre Tam 3 ay 2 ün oldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben gri rengi görünce acaba altın rengi mi alsam modundayım fakat daha çok fiyat için bekleyeceğim. 1800 e düşer bu cihaz. Biraz sabretmek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timurtorun

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben gri rengi görünce acaba altın rengi mi alsam modundayım fakat daha çok fiyat için bekleyeceğim. 1800 e düşer bu cihaz. Biraz sabretmek gerekir.

Cihaz satılmaz hocam. Maalesef tanınmış firma olmak gerekiyor çok satmak için. O yüzden düşer fiyatı.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.