Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Cihazımı satıyorum arkadaşlar,bataryası dışında hiçbir problem yok.
    Almak isteyen benimle iletişime geçebilir.

(Cihaz satıldı)
    Kaç tl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugrulbora kullanıcısına yanıt
    Uyardığınız için teşekkürler. Ben de aldım hemen. Telefonu yaklaşık 3,5 yıldır kullanıyorum. Batarya alarm vermeye başladı artık. Gelen batarya 2017 üretimi,umarım sorun çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz

Uyardığınız için teşekkürler. Ben de aldım hemen. Telefonu yaklaşık 3,5 yıldır kullanıyorum. Batarya alarm vermeye başladı artık. Gelen batarya 2017 üretimi,umarım sorun çıkarmaz.
    2017 olması biraz kötü olmuş

• Destek Bilişime güvendim. Ekran batarya var dediler. Ödemeyi de yaptım. Şimdi yedek parça bekleniyor diye yazıyor. Aradım. Ellerinde ne ekran ne de batarya varmış. Sipariş geçtik. Birkaç gün beklemeniz lazım diyorlar. Korona virüsü sorunu var nasıl gelecek beni neden kandırıp ödemeyi parça olmadığı halde alıyorsunuz dedim. Sizin işlem başlayana kadar parça kullanılmıştır diyor. Hem batarya hem ekran aynı anda bitmesi tesadüf mü dedim. Burası servis diyor.

Garantisiz cihazlarda servis bekleme süresi var mı yasal yol için?

• Hala yedek parça bekleniyor diyor. Corona virüsü yüzünden yaptırtamayacağım cihazı sanırım

• Yedek parça gelemeyeceği için sıfır cihaz gönderiyorlar. Helal olsun Destek Bilişime. Kargoda şuan cihazım.

• Sıfır cihaz elime ulaştı. 7.1.1 yüklü. Cihaz aşırı hantal. Kullandığınız sorunu minimum düzeyde olan sürüm hangisi ve nerden indirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Sıfır cihaz elime ulaştı. 7.1.1 yüklü. Cihaz aşırı hantal. Kullandığınız sorunu minimum düzeyde olan sürüm hangisi ve nerden indirebilirim?
    Rusyanın Android 8 Oreo olanını kullanıyorum, daha hızlı ama tam ekrana geçişler daha keskin, dolayısıyla küçük hareketlerle bile bazen tam ekrana geçiyor youtube da falan ve kişiler'e kişi eklemeye çalıştığınız da hata veriyor ama bunu google kişileri yükleyerek düzelttim onu kullanıyorum ve düzgün çalışıyor. Ama tam ekrana geçiş hızlanmasını düzeltemedim. Bu iki sorun dışında bir sorun görmedim.https://www.ztedevices.com/en/supports/a2017gopen-market/

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Rusyanın Android 8 Oreo olanını kullanıyorum, daha hızlı ama tam ekrana geçişler daha keskin, dolayısıyla küçük hareketlerle bile bazen tam ekrana geçiyor youtube da falan ve kişiler'e kişi eklemeye çalıştığınız da hata veriyor ama bunu google kişileri yükleyerek düzelttim onu kullanıyorum ve düzgün çalışıyor. Ama tam ekrana geçiş hızlanmasını düzeltemedim. Bu iki sorun dışında bir sorun görmedim.https://www.ztedevices.com/en/supports/a2017gopen-market/

Alıntıları Göster
    Android 9 a geçmediler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Android 9 a geçmediler mi?

Alıntıları Göster
    Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Hayır.

Alıntıları Göster
    Android 8 V1.3.0 B03 e geçmek için sanırım Nougat V1.2.0 B12 ye geçmem lazımdı?

Şurdan indirdim B12 yi:

İspanya Nougat B12
    https://archive.ztedevices.com/en/support/detail?id=1170789A90BA42E18B3364B80C7F5A26

• Nougat B12 ye geri döneceğim. Telefon çok yavaş geliyor bana 8 de

• Telefonda bir sorun olmasın? 1 yıldır kullanıyorum 8 sürümünü takılma vs yok, bir ara oldu forumdan araştırdığım kadarıyla pil sebepli dediler ve pilini değiştirdim düzeldi. Yani 8 sürümünde yavaşlık olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadelipoğaça

Telefonda bir sorun olmasın? 1 yıldır kullanıyorum 8 sürümünü takılma vs yok, bir ara oldu forumdan araştırdığım kadarıyla pil sebepli dediler ve pilini değiştirdim düzeldi. Yani 8 sürümünde yavaşlık olmaması lazım.
    Telefonda pil sorunum yok cihaz sıfır çünkü. B12 ye dönüp kıyaslama yapacağım. Duruma göre tekrar 8 e dönebilirim. Fakat 8 de rehbere numara eklemeye çalıştığımda uygulama sonlanıyor. Hatalı sürüm belli.
  • Enteresan bir durum oldu.

B12 den 8 sürümüne geçtikten sonra cihazı sıfırlamış öyle kullanmaya başlamıştım. Ekran görüntüsü alırken menülerde dolaşırken cihaz yavaştı ve takılmalar vardı. Nougat B12 ye geri dönecekken cihazı yeniden sıfırladım. Cihazdaki rehber uygulaması çökmesi dışındaki tüm sorunlar düzeldi.

B12 ye dönmeme gerek kalmadı.

• 8 çok sıkıntılı cihazı yeniden başlatınca sapıtmaya başladı yine. Nougat a dönmek istiyorum güncelle kısmında 8 i 7 ye döndürme B12 var görüyor güncelle diyorum hiçbir şey yapmıyor
  • Rehber sorununu "google kişiler" yükleyerek çözebilirsin. 2-3 gün müsade et sorun çıkarsa bile düzeliyor. Bunun yanında tek sorun ekranı yatay düşey olarak kafasına göre yapması genelde herkeste problem var, otomatik rotate i kapatarak çözüyorum bunu. Bu ikili haricinde uzun zamandır problem yaşamıyorum.
  • Greenfy uygulaması çalışması için yönetici izni istiyor. Fakat izin verme kısmında şöyle bir hata alıyorum:

Bir uygulama izin isteğinin anlaşmasısını engellediğinden, Ayarlar, yanıtınızı doğrulamıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • telefon yaklaşık bir senedir mobil verideyken 4.5G de sürekli internet kesiliyordu ayrıca sinyal problemi yapmaya başladı.Sinyali full gösterip internete bağlanmıyor kimi zaman, kimi zaman birden bağlantı yok diyor birsüre gelmiyor.Ben bu sorunlar için 2 defa servise yollamıştım ama servis parça değişimi de yapmadı.Soruma gelecek olursak .Öncelikle benzer sorun yaşayan varsa çözebildi mi veya nasıl çözdü?Bendeki sürüm B06, bunu B12 yapsam sorun düzelir mi sizce?Bağlantı sorununu yabancı forumlarda da araştırdım benzer sorun yaşayanlar varmış ama çözümünü bulamadım.Yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: slkingzzse

telefon yaklaşık bir senedir mobil verideyken 4.5G de sürekli internet kesiliyordu ayrıca sinyal problemi yapmaya başladı.Sinyali full gösterip internete bağlanmıyor kimi zaman, kimi zaman birden bağlantı yok diyor birsüre gelmiyor.Ben bu sorunlar için 2 defa servise yollamıştım ama servis parça değişimi de yapmadı.Soruma gelecek olursak .Öncelikle benzer sorun yaşayan varsa çözebildi mi veya nasıl çözdü?Bendeki sürüm B06, bunu B12 yapsam sorun düzelir mi sizce?Bağlantı sorununu yabancı forumlarda da araştırdım benzer sorun yaşayanlar varmış ama çözümünü bulamadım.Yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim
    B12 tavsiye etmem. Cihaz 45 derecelere kadar anormal şekilde ısınıyor. Malezya B09 tavsiyemdir. Isınma yok.

Malezya B09 u buradan indirebilirsin:
    https://archive.ztedevices.com/en/support/detail?id=98CEB24F9FFD433EA99EC424163149A6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 29 Nisan 2020; 21:48:12 >

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.