Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki de bir kaç ay önce, ortadan ikiye bölünmüş ama diger taraf tamamen kararmıştı. Garantiye gönderdim, degıstirmediler büyük bir ihtimal yerinden çıkan soketi taktılar.. Sizinki de sadece soket problemi olabilir, bir de böyle değerlendirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım internetteki bütün Axon 7 bataryaları tükendi. İnternetten batarya bulamadım. Sadece Axon 7 mini bataryası bulabiliyorum. Daha önceden Axon 7 bataryası almış olan arkadaşlar yol gösterirse sevinirim. Sorularım;
    - İnternetten batarya bulup değişimini herhangi bir telefoncudan yaptırsam sağlıklı olur mu? Eğer sorun yok diyorsanız Ankara'da bildiğiniz bir yer var mı?
    - Serviste batarya değişimi yapmış olan arkadaşlar kaça yaptırdılar ve değişimden memnunlar mı?(Memnun arkadaşları gördüm bir kaç ay daha geçti. Eğer buralardalarsa tekrar yorumlarını alabilirsem sevinirim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Batarya satıyorlar da ekran neden satmıyorlar

Alıntıları Göster
    Merhaba dostum, ekran bulabildin mi?

• fb li kullanıcısına yanıt
    N11 den almıştım bitmiş orada da, keşke 2 tane alsaydım :) Ben değişimden çok memnunum. Telefonun performansının bu denli artacağını bilseydim, çok önce alırdım. Yapabilirim diyen mahalle telefoncusuna 30 TL ye taktırdım, hiç bir sıkıntı yok…

• quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Merhaba dostum, ekran bulabildin mi?

Alıntıları Göster
    Maalesef bulamadım. Ekran sadece serviste var ve çok pahalı. Yaptıramadım kaldı öylece.

• baraka77 kullanıcısına yanıt
    Yapabilirim diyeni bende buldum fakat batarya bulamıyorum :D Telefonu şarjdan çektiğimde kapanıyor. Umarım sinirlenip kırmadan önce bataryayı bulabilirim :D
  • fb li kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den siparis ver bence…

• Bilemem ne yazık ki..

• telefonu hurda olup anakartı satmak isteyen varsa mesaj atabilir. (global model olmak zorunda)
  • tüm sitelere baktım zte axon 7 dağıtıcı servisi 160 lira fiyat biçiyor diğerleri yoktur diyor bu telefonun parçası bulunmaz hint kumaşı olmuş

• Bu telefonu ben de servise götüreceğim hoparlör ve batarya için umarım ücret falan istemezler, garantisi devam ediyor. Bir buçuk yıllık Axon 7'mi cok sevdim, en sevdiğim telefon oldu. Şimdi ise Meizu 16th aldım artık Axon 7 kullanmıyorum. Bu cihazı özleyeceğim çünkü hoparlörleri ve kulaklık çıkışı kalitesi efsaneydi.

• 190 tl dedi batarya değişimine hoparlör sormadım arka kapak için ise 600 tl istedi bu kadarını biliyorum servis fiyatlarının

• Yakın zamanda telefonumun ekranını servisten yaptırmayı düşünüyorum.

1 senedir Axon 7 kullanamıyorum. Bu yüzden son sürüm nedir ve nereden indiriyoruz bilgi alabilir miyim?
  • Son sürümü en son buradan indirmiştim, sanırım hala son sürüm bu
    https://www.ztedevices.com/en/support/detail?id=018CA84820E74A69B04A3D2BFCF6AC7E
  • Ekran fiyatı hala aşırı uçuk. 930 lira istiyorlar. Maalesef yaptırtamıyorum

• sadelipoğaça S kullanıcısına yanıt
    selamlar dostum hangi ülke için çıkan rom bu oreoya??
  • Arkadaşlar N11' e batarya geldi haberiniz olsun.

Yapıştırdım hemen :)
  • Bugün cihazımı yaptırıyorum çok şükür. Ekran ve batarya 1100 tuttu. Bu fiyata bu özellikte sıfır cihaz satsalar yaptırmazdım.

• Cihazımı satıyorum arkadaşlar,bataryası dışında hiçbir problem yok.
    Almak isteyen benimle iletişime geçebilir.

(Cihaz satıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdispowerr -- 18 Mayıs 2020; 9:31:9 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.