Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.553
Cevap
53
Favori
216.051
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> ZTE >> ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      598 Mesaj
      15 Kasım 2018 02:22:35

Biraz daha öneri de bulunayım. 8.0 ile gelen SMS uygulaması da android SMS uygulaması gibi fakat kullanışsız. Çift hat kullanımında SMS yazdığımız kutucuk o kadar daralıyor ki yazı yazmak çile oluyor. Onu da textra SMS kullanarak çözdüm. Ayrıca çalışan programları güç yönetici pil kullanımını grafiği içerisinde listedeki uygulamanın yanında çalışıyor ibaresi bulunan uygulama yanındaki x işareti ile kapatabiliyoruz. Eldiven modu kaldırılmış gözüküyor henüz bulamadım. Kamera da güzel ekstra olarak one camera yükledim Qhd Plus video çekebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 15 Kasım 2018; 2:37:16 >
      |
      |
      gokayozyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2367 Mesaj
      15 Kasım 2018 09:23:59
      quote:

Orijinalden alıntı: szr1907 Biraz daha öneri de bulunayım. 8.0 ile gelen SMS uygulaması da android SMS uygulaması gibi fakat kullanışsız. Çift hat kullanımında SMS yazdığımız kutucuk o kadar daralıyor ki yazı yazmak çile oluyor. Onu da textra SMS kullanarak çözdüm. Ayrıca çalışan programları güç yönetici pil kullanımını grafiği içerisinde listedeki uygulamanın yanında çalışıyor ibaresi bulunan uygulama yanındaki x işareti ile kapatabiliyoruz. Eldiven modu kaldırılmış gözüküyor henüz bulamadım. Kamera da güzel ekstra olarak one camera yükledim Qhd Plus video çekebiliyor.

Alıntıları Göster
      Hocam siz güncellemeden sonra factory reset yaptınız mı ? Pil için faydası olur mu acaba, eskiden ana rom değişimlerinde hep yapardık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      15 Kasım 2018 11:06:30
      quote:

Orijinalden alıntı: szr1907 Biraz daha öneri de bulunayım. 8.0 ile gelen SMS uygulaması da android SMS uygulaması gibi fakat kullanışsız. Çift hat kullanımında SMS yazdığımız kutucuk o kadar daralıyor ki yazı yazmak çile oluyor. Onu da textra SMS kullanarak çözdüm. Ayrıca çalışan programları güç yönetici pil kullanımını grafiği içerisinde listedeki uygulamanın yanında çalışıyor ibaresi bulunan uygulama yanındaki x işareti ile kapatabiliyoruz. Eldiven modu kaldırılmış gözüküyor henüz bulamadım. Kamera da güzel ekstra olarak one camera yükledim Qhd Plus video çekebiliyor.

Alıntıları Göster
      ekran kilit uygulamasını kullanıyormuydunuz onu nasıl hallettiniz. bide adım sayar nerde.. ?

TF NİC POLICE

• Yarbay
      2367 Mesaj
      15 Kasım 2018 13:48:12
      Oreo da ekran kilit uygulaması yok en çok onu arıyorum :)

|
      |

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      15 Kasım 2018 18:15:57

Ekran kilit uygulamasını hiç kullanmıyordum. Hatta bazen beni sinir ettiği için gizlediğim bile olmuştu. Bu güncellemede o da kaldırılmış. Adımsayar kısmını da bulamadım. Onu da kullanmıyordum bu arada. Bir kaç kez doğru çalışıyor mu diye denedim hepsi bu. Bu arada güç tuşuna arka arkaya basınca fotoğraf çekiyor. Daha önceki sürümlerde varmıydı bilmiyorum ama her şekilde çalışıyor. Kilitli iken açıkken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      15 Kasım 2018 18:35:29
      quote:

Orijinalden alıntı: szr1907 Ekran kilit uygulamasını hiç kullanmıyordum. Hatta bazen beni sinir ettiği için gizlediğim bile olmuştu. Bu güncellemede o da kaldırılmış. Adımsayar kısmını da bulamadım. Onu da kullanmıyordum bu arada. Bir kaç kez doğru çalışıyor mu diye denedim hepsi bu. Bu arada güç tuşuna arka arkaya basınca fotoğraf çekiyor. Daha önceki sürümlerde varmıydı bilmiyorum ama her şekilde çalışıyor. Kilitli iken açıkken Alıntıları Göster
      Nougat'ta yer alan Araçlar da kaldırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 15 Kasım 2018; 18:38:36 >
      |
      |

• Yarbay
      2367 Mesaj
      15 Kasım 2018 18:51:36

güç tuşu fotoğraf çekme işi bende çalışmadı, defalarca denedim ilginç.
      |
      |
      szr1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      15 Kasım 2018 19:35:54

ayarlar kısmında dabıl tık ayarı var ama tam nasıl çalıştığını çözemedim. bide selfyde parmak izi deklanşör görevi görüyordu oda kalkmış. araçlar klasörünü kullanıyordum oda yok. ekran kilidini hala arıyorum. power tuşuna basmaktan daha pratik. adım sayar benim hep açıktı , güm sonu ana ekranda bakıyordum gözüm alışmış ama oda yok. üzüldüm açıkcası. belki tr versiyonunda gelir. tek sevindiğim çağrı engelleme , o iyi olmuş.
      |
      |

TF NİC POLICE

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      15 Kasım 2018 19:53:55
      quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun güç tuşu fotoğraf çekme işi bende çalışmadı, defalarca denedim ilginç. Alıntıları Göster
      Kamera ayarlarında o seçenek mevcut. "Double tap power key" adı altında "Snapshot" seçeneği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 15 Kasım 2018; 22:29:33 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      16 Kasım 2018 00:09:32
      Arkadaşlar, telefonumda otomatik ekran döndürme problemi yaşıyorum. Yani telefonu yatay çevirip sonra dikey yapınca düzelmiyor. Önce Youtube uygulamasında rastladım, Youtube'da sorun vardır diye düşündüm ama maalesef Chrome'de klavyeyi kullanırken de oldu. Sizde farkettiniz mi?

Ayrıca daha önce de güncellemeyi ilk alan kişilerin gözlemlediği Wi-Fi çekim sorunu bende de baş gösterdi.Yarım saat önce iki defa Wi-fi'de kopmalar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 16 Kasım 2018; 0:52:45 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      16 Kasım 2018 01:39:47

Parmak izi deklanşör kısmı duruyor hocam. Ayarlar parmak izi kısmında bulabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      16 Kasım 2018 08:29:56
      Anlaşılan o ki, bu yeni güncelleme stabil değil.Sorunlar çok gibi

|
      |

• Yarbay
      2367 Mesaj
      16 Kasım 2018 10:00:24
      Ekran döndürme sorunu web de ve Youtube da denedim bende olmuyor, wifi sorunuda yaşamadım

|
      |

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      16 Kasım 2018 10:45:27

bende de bikaç saçmalama olunca bende 7'ye döndüm miflash ile arkadaşlar. tr güncellemesini bekleyeceğim. umarım çabuk gelirr...
      |
      |

TF NİC POLICE

• Çavuş
      48 Mesaj
      16 Kasım 2018 23:46:27
      quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer bende de bikaç saçmalama olunca bende 7'ye döndüm miflash ile arkadaşlar. tr güncellemesini bekleyeceğim. umarım çabuk gelirr... Alıntıları Göster
      bence tr ye hiç gelmez

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      17 Kasım 2018 11:18:56

avrupaya verdilerse bize de verirler heralde..
      |
      |
      33atakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TF NİC POLICE

• Er
      6 Mesaj
      21 Kasım 2018 01:55:42
      Wifi kopması çok oluyor Android 8.0 de sanki hız da biraz yavaş geldi bana

• Er
      6 Mesaj
      24 Kasım 2018 01:51:17

hocam nasıl döndünüz

ben de oreo yüklü ve bt kilidini açamıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      24 Kasım 2018 12:54:34
      PM attım dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2367 Mesaj
      24 Kasım 2018 14:35:04
      Aşağıdaki işlemleri yapan deneyen var mı ?

Turn off the device.

Press and hold the Volume Up and Power buttons until the ZTE logo screen appears, then release.

Press the Volume down button to highlight wipe cache partition.

Press the Power button to select.

Wait until the device displays 'Cache wipe complete.'

Press the Power button to select reboot system now.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.