Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
5.553
Cevap
53
Favori
216.004
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> ZTE >> ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      529 Mesaj
      07 Kasım 2018 22:53:23

Tuş kombinasyonuyla da oluyor ama gerek yok. Buradan da yapabilirsiniz. Aynı şey.Yedekle ve Sıfırladan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 7 Kasım 2018; 22:54:7 >
      |
      |
      farukakgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      08 Kasım 2018 10:09:18
      Yabancı forumlara bakıyorum bizim gibi güncelleyemeyenler de var. Ayrıca Oreo romu zip halinde paylaşmışlar birkaç kişi. İndirdim ama tel görmedi sanırım recovery modda yüklenmesi gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:39:52
      Güncelleme Almanya'ya da OTA üzerinden dağıtılmaya başlandı. Bizim telefonlarda ne varsa artık hangi ülkenin firmwaresini yüklersek yükleyelim güncelleme henüz ülkemizde dağıtılmadığı için otomatik olarak Türkiye kullanıcısı olduğumuz tespit ediliyor sanırım bu yüzden çıkmıyor.

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      08 Kasım 2018 20:50:56

valla heyecanla bekliyorum , oreo ile umarım şu bt sorunum çözülür..
      |
      |
      panorama_ömer16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TF NİC POLICE
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      08 Kasım 2018 21:08:41

İnşaallah. Gelsin yüzümüz gözümüz şenlensin. En çok beklentim pil tarafında, biraz da arayüz güzel olsa tamamdır diğer konularda üzmeyen bir telefon zaten.

|
      |
      gokayozyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      48 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:57:34
      ben oreo yu edl den kurdum .

deneyimlerim olarak .Çok uzun süre önce stock nougat kullanmiştim.O zamanlar pil yeniydi.Bence pil olarak geriye gidilmiş biraz.akıcılık olarak gayet iyi.Ekim guvenlik yamasi var.Ses performansi tatmin edici.Yeni dolby uygulamasi çok güzel.Fakat bence en eksi yönü Camera2 api bulunmamasi.(fakat twrp den yamasi var .tani ki bunun için twrp şart ).Camera2 api olunca pixel cihazlardaki hdr+ özelliğini kullanabiliyorduk. Amerika oreosunda camera2 api var.

• Yarbay
      2367 Mesaj
      09 Kasım 2018 01:50:49
      Zte den Pil konusunda iyileştirme olan bir güncelleme göremedim maalesef.

• Teğmen
      107 Mesaj
      09 Kasım 2018 07:44:21
      Nougat b11 veya b12 nasıl gecicez.zte sitesinde 7.1.1 gorunuyor bende ...nerden buluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ne seni Unutacak kadar Zaman Geçecek,Nede Geçen Zaman Seni Unutturmaya Yetecek,Bırakıp Gitsemde Unuturum Sanma,Zaman Alışmayı Ve Sensiz Yaşamayı Öğretir Belki ama,Seni Unutmayı Asla.....
    • Yüzbaşı
      834 Mesaj
      09 Kasım 2018 08:14:39
      ZTE Axon 7 kullanıyorum. Batarya yüzde 90 iken birden yüzde 10 a düşüyor. Bataryasını nereden bulabiliriz, ya da değiştirebiliriz? Firma kapanmıştı ama yedek parça bulunabiliyor mu? Telefon elimizde patlayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Binbaşı
      1767 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:05:38

sanırım buradada konuşulmuştu, hangisi olursa olsun ilk yüklenen yazılım pili herzaman daha çok kullanıyor. yada yeni yüklenen yazılımın ilk zamanları diyelim. devam eden günlerde stabilite dahada artıyor ve pil kullanımı düşüyor diye duymuştum. yani ilk izlenim yanıltıcı olabilir...
      |
      |

TF NİC POLICE
    • Binbaşı
      1767 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:16:09

dostum destek bilişim bakıyor , netten telefon bulursanız arayın ilgileniyorlar.
      |
      |
      emrah44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TF NİC POLICE
    • Yüzbaşı
      834 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:58:18
      Çok sağ ol orayla görüştüm. İhtiyacı olan olursa 0850 222 0 490

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:57:37
      pile ne fiyat istedi. öğrenmiş oluruz. benim henüz bi sıkınyım yok ama..
      |
      |

TF NİC POLICE
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      09 Kasım 2018 16:10:07
      quote:

Orijinalden alıntı: 33atakan

ben oreo yu edl den kurdum .

deneyimlerim olarak .Çok uzun süre önce stock nougat kullanmiştim.O zamanlar pil yeniydi.Bence pil olarak geriye gidilmiş biraz.akıcılık olarak gayet iyi.Ekim guvenlik yamasi var.Ses performansi tatmin edici.Yeni dolby uygulamasi çok güzel.Fakat bence en eksi yönü Camera2 api bulunmamasi.(fakat twrp den yamasi var .tani ki bunun için twrp şart ).Camera2 api olunca pixel cihazlardaki hdr+ özelliğini kullanabiliyorduk. Amerika oreosunda camera2 api var.
      Kısaca anlatır mısın nasıl yaptığını?Google'da Türkiye forumlarında ZTE Axon 7 için EDL diye birşey göremedim.Basit ise anlatır mısın?

|
      |

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      09 Kasım 2018 21:16:28

Hocam pil değişimi için ne kadar ücret istediler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      emrah44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      834 Mesaj
      09 Kasım 2018 21:37:01
      Öğleden sonra ara dediler müsait olamadım. Bilgi alınca söylerim

|
      |
    • 10 Kasım 2018 20:00:04
      Ben batarya değişim ücretini geçen ay sorduğumda 215 tl demişlerdi tabi o zaman dolar yüksekti belki şimdi ucuzlamıştır. Aliexpresste bataryalar 10 dolar civarı fiyatı var alıp telefonculara taktırabilir miyiz bilmiyorum gerçi internette batarya değişim videoları var gerekli aletler(ısı tabancası vs.) olsa basitçe takılabilir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      11 Kasım 2018 23:22:09
      Arkadaşlar yabancı forumda Oreo'yu OTA'dan yüklenebilecek şekilde zip halinde paylaşılmış. Ben yükledim kullanıyorum. "ZTE A2017GV1.3.0B02 OTA zip" şeklinde Google'da aratırsanız bulabilirsiniz. Boyutu 1.93 GB

Oreo'ya geçmeden önceki kullandığım Nougat B10 sürümündeydim, Almanya olması gerekir. Ya da herhangi nougat sürümü üzerine de yüklenebilir sanırım. Bir deneyin.

Romu yeni yükledim, baya yenilik içeriyor. Diğer telefonlar (Motorola, General Mobile, Pixel) gibi saf Android arayüzü var, Kamera performansı artmış gibi geldi bana. Ayarlarda güç tasarrufu bölümü yenilenmiş, diğer ayarlarda yenilenmiş. Bir kaç yerde ingilizce ibareler dışında pek eksiği yok. En güzeli yeni Dolby Atmos arayüzü olmuş. Müzik, Film ve Diyaloğa karşı tepkisi başarılı, yani hangisini açarsanız o moda girmesi kolaylaşmış, Nougat'ta iyi çalışmıyordu bu özellik. Daha anlatmayayım yükleyin görün :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 11 Kasım 2018; 23:33:49 >

• Yarbay
      2367 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:17:25
      quote:

Orijinalden alıntı: panorama_ömer16

Arkadaşlar yabancı forumda Oreo'yu OTA'dan yüklenebilecek şekilde zip halinde paylaşılmış. Ben yükledim kullanıyorum. "ZTE A2017GV1.3.0B02 OTA zip" şeklinde Google'da aratırsanız bulabilirsiniz. Boyutu 1.93 GB

Oreo'ya geçmeden önceki kullandığım Nougat B10 sürümündeydim, Almanya olması gerekir. Ya da herhangi nougat sürümü üzerine de yüklenebilir sanırım. Bir deneyin.

Romu yeni yükledim, baya yenilik içeriyor. Diğer telefonlar (Motorola, General Mobile, Pixel) gibi saf Android arayüzü var, Kamera performansı artmış gibi geldi bana. Ayarlarda güç tasarrufu bölümü yenilenmiş, diğer ayarlarda yenilenmiş. Bir kaç yerde ingilizce ibareler dışında pek eksiği yok. En güzeli yeni Dolby Atmos arayüzü olmuş. Müzik, Film ve Diyaloğa karşı tepkisi başarılı, yani hangisini açarsanız o moda girmesi kolaylaşmış, Nougat'ta iyi çalışmıyordu bu özellik. Daha anlatmayayım yükleyin görün :D
      Hayırlı olsun hocam, pil ile ilgili yorumlarınızı da merak ediyorum, inşallah ufak da olsa iyileştirme vardır.

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:46:40

Üçüncü gün oldu. Pil konusunda birçok kişinin olduğu gibi beklentim olumsuzdu ama Nougat'tan pek fark hissetmedim, aynı gibi. Hatta birkaç saat Asphalt 9 oynadım Nougat'ta olduğu gibi pil çabuk tükenmedi. Daha sonra Ekran süresini paylaşırım. Ek güncellemelerle pili biraz daha stabil haline getirirlerse çok iyi olur aslında.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.