Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer b12 nin uptade.zıp dosyası ikinci ekran görüntüsündeki gibi çıplak halde dizinde görünmezse telefon güncellemesi görmez ve yazılımınız güncel der. İlk ekran görüntüsü ise b12 dosyasının içeriği ve görüldüğü gibi orada update.zip dosyası yok. Olsa da sorun olmaz ama update zip dosyasının herhalukarda ana dizinde yer alması lazım.(Unutmadan uptadate.zıp dosyasını zipten ayrıca çıkarmamak gerekiyor.).Android 6 ile ilgili bir durum yok zaten. Dediklerim işe yaramazsa önce Nougatın b10 veya hatırlayamadım şimdi varsa b11 i ni yükleyerek deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 6 Kasım 2018; 15:35:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Eğer b12 nin uptade.zıp dosyası ikinci ekran görüntüsündeki gibi çıplak halde dizinde görünmezse telefon güncellemesi görmez ve yazılımınız güncel der. İlk ekran görüntüsü ise b12 dosyasının içeriği ve görüldüğü gibi orada update.zip dosyası yok. Olsa da sorun olmaz ama update zip dosyasının herhalukarda ana dizinde yer alması lazım.(Unutmadan uptadate.zıp dosyasını zipten ayrıca çıkarmamak gerekiyor.).Android 6 ile ilgili bir durum yok zaten. Dediklerim işe yaramazsa önce Nougatın b10 veya hatırlayamadım şimdi varsa b11 i ni yükleyerek deneyin.

Tamam, dediğiniz gibi "xxxxxx.zip" dosyasının içindeki "update.zip" dosyasını ayıklamadığım için görmüyormuş. Demek ki Türkiye B06 Nougat üzerine de güncellenebilirmiş.

Acaba bunu yükledikten sonra Oreo OTA güncellemesi sırasında veriler silinir mi? Harici diskim olmadığı için verileri yedekleyemiyorum.

• panorama_ömer16 P kullanıcısına yanıt
    Ota güncellemesinde veriler silinmedi bende.

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    En son işlem olarak wipe/cache yapmak gerekir ama tam optimizasyon için.

• quote:

Orijinalden alıntı: panorama_ömer16

En son işlem olarak wipe/cache yapmak gerekir ama tam optimizasyon için.
    Axon da bunu nasıl yapıyoruz hocam ?

• farukakgun kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlar gibi standart değil herhalde ben de tam bilmiyorum, Google da aratıp yapacağım.

• B12 Polonya romu yükledim ama Oreo OTA çıkmadı.Bu iş canımı sıkıyor.

Açığa çıkarmış olduğun update.zıp dosyasını başka bir klasörün içerisine gizle. Açıkta kalmasın.(Yoksa yine b12 yi görür).

Sonra ayarlardan güncellemeleri kontrol et. Görecektir.

• oreo da pil nasıl arkadaşlar ?
  • tr surumu nezaman gelir dostlar. bi haber varmi bu konuda.. b09 var bendede bekleyelimmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Açığa çıkarmış olduğun update.zıp dosyasını başka bir klasörün içerisine gizle. Açıkta kalmasın.(Yoksa yine b12 yi görür).

Sonra ayarlardan güncellemeleri kontrol et. Görecektir.
    Yaptım, hatta sildim bile fakat yine aynı. Bugün İspanya romunu indirdim bir de onu deneyeyim. Bu arada İtalya'da da dağıtılmaya başlanmış Oreo.

• quote:

Yaptım, hatta sildim bile fakat yine aynı. Bugün İspanya romunu indirdim bir de onu deneyeyim. Bu arada İtalya'da da dağıtılmaya başlanmış Oreo.

Alıntıları Göster
    Hocam hangisinde sonuç alırsanız bize de haber verin, bende yükleyeceğim inşallah. 2 yıldır bu telefonu kullanıyorum OTA dan bişey geldiğini hatırlamıyorum gerçi :)
    Yapar yapmaz söylerim.

• İspanya romunu yükledim gene çıkmadı. Hiç birşey anlamadım bundan.

Hocam var bir talihsizlik

• quote:

İspanya romunu yükledim gene çıkmadı. Hiç birşey anlamadım bundan.
    Siz deyince ben de tekrar kontrol edeyim dedim.Güncellemeyi gördüğüne dair ekran görüntüsü atmak için. Ama ilginçtir 2-3 gün önce gördüğü güncellemeyi bu sefer görmedi. Muhtemelen sürümde bir sorun görüp güncellemeyi geri çektiler. Aklıma başka bişey gelmiyor.

• quote:

Siz deyince ben de tekrar kontrol edeyim dedim.Güncellemeyi gördüğüne dair ekran görüntüsü atmak için. Ama ilginçtir 2-3 gün önce gördüğü güncellemeyi bu sefer görmedi. Muhtemelen sürümde bir sorun görüp güncellemeyi geri çektiler. Aklıma başka bişey gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Acaba telefonu sıfırlamadığım için olabilir belki.Eski bilgiler ve ayarlardan sıkıntı olabilir.

Hiç zannetmiyorum.

Tuş kombinasyonuyla da oluyor ama gerek yok. Buradan da yapabilirsiniz. Aynı şey.Yedekle ve Sıfırladan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 7 Kasım 2018; 22:54:7 >
  • Yabancı forumlara bakıyorum bizim gibi güncelleyemeyenler de var. Ayrıca Oreo romu zip halinde paylaşmışlar birkaç kişi. İndirdim ama tel görmedi sanırım recovery modda yüklenmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.