Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı uğurlu olsun, yükleyen arkadaşlar ilk izlenimleriniz nasıl ? Benim de OTA güncelleme çıkmıyor.
  • Resimler yüklenmiyor. Yüklense detaylı bilgi vereceğim. Şimdilik standart yüklü gelen uygulamaların arayüzü değişmiş. Arama, mesajlaşma, kişiler, dosya yöneticisi kamera arayüzü çok değişmiş. Ön kamera için değişiklik olmuş geniş selfie, yapay flaş vs. Kişiler uygulaması sıkıntılı kişi ekleme yapılamıyor. Google kişiler uygulamasını yükleyip o şekilde çözdüm. Arka kamera da panoramik çekim ekstra menü de değil direk video fotoğraf geçişi yaptığımız kısımda. Ayrıca mono siyah beyaz çekim yapabildiğimiz bir mod eklenmiş mono çekimden farklı olarak mavi yeşil ve kırmızı renkleri seçip diğer kalan tüm objelerin siyah beyaz kalmasını sağlayabiliyoruz. Ayarlar sekmesi tümden değişik en kötü durum ise yarı İngilizce yarı Türkçe olması. Nougat ile yaptığımız pratik kısayolları burada yok. Ekran görüntüsü almak için uzun süreli basmamız gerekiyor tuşlara ve uzun sayfa çekimleri veya ekran görüntüsü üzerinde çizim yapabilmemiz bu tuşlarla mümkün değil. Mipop kısayol tuşu ile ekran görüntüsü aldığımızda bu tür değişiklikler yapabilmemiz mümkün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• stock olarak bi yerden indirebiliyormuyuz peki..umarım bt sorumun hallolur..
  • 7.1.1. B06 dayim benimde ota da görünmüyor.acaba farkli bi sürümü mu yeklemek gerekiyor önce...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Resimler yüklenmiyor. Yüklense detaylı bilgi vereceğim. Şimdilik standart yüklü gelen uygulamaların arayüzü değişmiş. Arama, mesajlaşma, kişiler, dosya yöneticisi kamera arayüzü çok değişmiş. Ön kamera için değişiklik olmuş geniş selfie, yapay flaş vs. Kişiler uygulaması sıkıntılı kişi ekleme yapılamıyor. Google kişiler uygulamasını yükleyip o şekilde çözdüm. Arka kamera da panoramik çekim ekstra menü de değil direk video fotoğraf geçişi yaptığımız kısımda. Ayrıca mono siyah beyaz çekim yapabildiğimiz bir mod eklenmiş mono çekimden farklı olarak mavi yeşil ve kırmızı renkleri seçip diğer kalan tüm objelerin siyah beyaz kalmasını sağlayabiliyoruz. Ayarlar sekmesi tümden değişik en kötü durum ise yarı İngilizce yarı Türkçe olması. Nougat ile yaptığımız pratik kısayolları burada yok. Ekran görüntüsü almak için uzun süreli basmamız gerekiyor tuşlara ve uzun sayfa çekimleri veya ekran görüntüsü üzerinde çizim yapabilmemiz bu tuşlarla mümkün değil. Mipop kısayol tuşu ile ekran görüntüsü aldığımızda bu tür değişiklikler yapabilmemiz mümkün.
    sadece görünüm olarak düşünürseniz güzel mi acaba. hatalar mutlaka olacaktır bir sonraki güncellemede düzeltilir herhalde.

• Genel görünüm olarak iyi. Bir kaç gün alışma dönemi istiyor haliyle. Eski alışkanlıklardan kurtulmak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    Oreo'ya Nougat'ın hangi sürümünden geçtiniz. Ben B06 TR romunu kullanıyorum, henüz güncelleme çıkmadı.

• Bende B10 kullanıyorum güncelleme çıkmıyor, pil ömrü nasıl hocam en önemli konuo bence.

• panorama_ömer16 P kullanıcısına yanıt

Resim ekledim güncelleme geçmişi bu şekilde. Hangi ülkeye ait olduğunu hatırlamıyorum. Batarya konusunda yorum yapamayacağım zira benim batarya tamamen öldü sayılır %50 lerde kapanıyor. Ama nougatdan daha iyi gibi.

• szr1907 S kullanıcısına yanıt
    Nougat B12 romu İspanya, Polonya ve Almanya olduğuna göre ilk buralara verilmiş demekki?

• quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Genel görünüm olarak iyi. Bir kaç gün alışma dönemi istiyor haliyle. Eski alışkanlıklardan kurtulmak için.

resimler için teşekkür ederim kamera uygulaması eskisine göre daha güzel olmuş gibi. ayarlar uygulamasını ise stock androidlerdeki uygulamadan koymuşlar.
    bu resim işini de çözdünüz sanırım aktaramıyordunuz ya hani ?

• B12 ispanyadayım ve güncelleme bana gözüktü ama şimdilik güncellemeye niyetim yok.

• Benim sürüm 6.0.1 B06 dayım yani ilk aldığım halde. Telefonda güncellemeler kısmına geldiğimde "yazılımınız güncel" diyor. Nougat OTA yok mu ki? (hadi oreo yeni çıktı şu an görmüyor) Bana garip geldi. Yardım edebilecek birileri var mı ne yapmam gerekir?
  • Resim yükleme olayını puffin tarayıcı ile hallettim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Telefonumun kapanıp bir daha açılmaması üzerine telefonu garantiye yollamıştım anakart ve lcd değişimi yapılarak geri verildi şu an sorunsuz çalışıyor ama servisten yeni gelmiş olmasına rağmen Android 6.0.1 ve güncellemeleri denetleme yaptığımda güncel görünüyor nasıl Android 8 yükseltmesi yapabilirim.

• ademsahin A kullanıcısına yanıt
    Oreo güncellemesi şimdilik sadece otadan geldi. Yani cihazında sadece nougat 7 nin b12 sürümü olanlar bu güncellemeleri alabilecek. Nougat b12 ye güncellemek için önce anroid 6 yı b11 (ya da b12 tam hatırlamıyorum)e güncellemeniz lazım. Bunun için zte nin sitesinden yazılımı telefona indirmeniz gerekiyor.

• [simage]https://i

mg.donanimhaber.com/upfiles/481391/eb16e693-4fa4-4f9b-873a-299a73a7ae61.jpg[/simage]

Mono çekim de renkleri Manuel olarak seçebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 5 Kasım 2018; 11:47:16 >

• Oreo yükleyen arkadaşlar, pil ömrü ve stabillik nasıl, olumlu olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Oreo güncellemesi şimdilik sadece otadan geldi. Yani cihazında sadece nougat 7 nin b12 sürümü olanlar bu güncellemeleri alabilecek. Nougat b12 ye güncellemek için önce anroid 6 yı b11 (ya da b12 tam hatırlamıyorum)e güncellemeniz lazım. Bunun için zte nin sitesinden yazılımı telefona indirmeniz gerekiyor.
    Şuan ben Nougat B06 Türkiye romdayım. Dün Nougat B12 Polonya sürümünü indirdim ama telefon görmedi. B12 ye geçmek için Android 6 B11 sürümünü yüklemek mi gerekiyor?

• Blutooth kaliteli flac müzik dinleyebileceğimiz kulakiçi kulaklık tavsiye edecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.