Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sanırım durum ciddi 60 dereceler var...

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler axon 7 de ne yaptıysam face bildirimlerini alamıyorum illa uygulamaya girmem gerekiyor sebebi ne olabilir ?
  • GtHas G kullanıcısına yanıt
    Hocam, programı yükledim ve baktım. Cihaz notebook üzerinde şarjdaykenki en düşük ve en yüksek değer aralığı şu şekilde: 24,0-30,4

Siz bu uygulamaya bakmaksızın, cihazı elinize aldığınız zaman bariz bir ısı yüksekliği hissediyor musunuz? Ben henüz en hafif bir ılıklık dahi hissetmedim. Elbette mevsimin ve henüz cihazı zorlayacak şeyler yapmamış olmamın da etkisi vardır.

Elinizle ciddi bir ısı yüksekliği hissetmiyorsanız bence fazla takılmayın.
  • Vallahi hocam ne yalan soyleyeyim ellerimi bile terletiyor bazen ama isin ilginci real racing 3 yukleyip acaba daha da artacak mi diye denedim ki nerdeyse pek bir degisme olmadi su an misal whatsapptan mesaj atip chrome da geziyorum ve telefon cayir cayir acaba android n guncellemesini yapsam bir degisiklik olu mu?

• Arkadaşlar ben şu an telefonda stok gelen yazilimi kullaniyorum orada b11 yaziyir direk b06 ya gecebilir miyim?

• Bunu

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• Hesaplar kısmına facebook u ekleyemiyiorum bu yüzden bildirim gelmiyor olabilir, sizin hesaplar da facebook varmi arkadaşlar?

Face silip tekrar kurdum hesaplara geldi hala bildirim gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 2 Aralık 2017; 23:51:35 >
  • TR yeni sürüm ne zaman geleceği hakkında bilgi sahibi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

quote:

Orijinalden alıntı: emrah44

Benim orjinal kulaklığım ilk zamanki kadar yüksek ses vermiyor neden olabilir? Bir arızası da yok ama.

Toplu iğneyle kulaklığın ses çıkış haznesindeki siyah malzemeyi dikkatlice temizleyin düzelir.Aynı durum bende de olmuştu.Bu şekilde çözdüm.

Hiç aklıma gelmedi bu ama olabilir eyvallah deneyeceğim. :)
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    Kesin çözüm şüpheniz olmasın.Hatta ben siyah filtreleri çıkarttım eskisinden iyi oldu.

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    android 8 oreo 2018 Ocak da kesin olarak Çinde çıkıcakmış.Türkiye'ye de herhalde şubat veya mart içerisinde gelir diye tahmin ediyorum.
    Ve Bluetooth kulaklıklar için AptX HD ve LDAC high definition Bluetooth ses desteği de gelicekmiş.
  • GtHas G kullanıcısına yanıt
    Evet

• Merhaba arkadaşlar, ben de Axon 7 alarak bu kervana katıldım :) Telefonu açar açmaz bir güncelleme geldi, şu anda android 6.0.1 A2017GV1.0.0B11 MiFavor 4 yazılımı var

Bundan sonraki güncellemeler hafıza kartı ile yapılıyormuş galiba. Bu sürüm ile yeni güncelleme arasında ciddi farklar var mı? Geçmeye değecek bir fark yoksa hiç uğraşmayacağım, çünkü bu sürümden hem şarj olarak hem de çalışması olarak çok memnun kaldım 4 gündür.

• *Ubeyd* kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. İyi bir seçim yapmışsınız. Sorunuza gelince.Nougatta kulaklık ses çıkış seviyesindeki artış dışında ciddi olarak nitelendirilebilecek bir gelişme yok. Tam tersi ısınmada artış, batarya süresinde azalış var. Ve daha önce olmayan bazı ufak tefek kararsızlık sorunları var. Kulaklık ses seviyesi sizi tatmin ediyorsa b11 de kalın derim. Biz de genel olarak esas itibarıyla ses için nougata geçtik. Onun dışında nougatın kayda değer bir artısını görmedik.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için, kulaklık hiç kullanmıyorum bile, telefonun hoparlör sesi o kadar sağlam çıkıyor ki, onu bile yarı seviyede tutuyorum :) o halde en iyisi kalmak b11de

Bu arada şimdilik uydurma bir koruyucu taktım ekrana, telefoncuları dolaştım ama koruma camı bulamadım maalesef

2.5D nano koruma camı bulup kullananınız var mı? Varsa nereden hangi siteden aldığını yazabilir mi?

• *Ubeyd* kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Ekran koruyucuyu boşuna telefoncularda aramayın bulamazsınız.Ya mediamarkt a ya hepsiburada ya da çin menşeili sitelere bakın.(aliexspres v.s).N11 de de olabilir. Mediamarkt ta var zaten ama ben tam uyumlu olmadığı ve çirkin göründüğü için tercih etmemiştim. Hepdiburadadan ekran koruyucu film aldım onu kullanıyorum.Tavsiyem siz de cam yerine film kullanın.Camlar hem kaba gösteriyor hem de gerekli değil bence.Çünkü telefon ekranı zaten sağlam. 3, 4 kez beton, astfalt gibi sert zeminlere düşürdüm ordan biliyorum.😀

• http://www.ztedevice.com/support/detail?id=98CEB24F9FFD433EA99EC424163149A6

B09 güncellemesi yayınlanmış bilgilerinize arkadaşlar denemek isteyen olabilir

• mevsim4 M kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkenin bu kardeş.

• Malezya olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsim4

Malezya olması lazım

Teşekkürler. Bir aksilik olmazsa Pazartesi geçip deneyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.