Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: user.cm

Merhaba, özel mesaj gönderemiyorum buradan yazma gereği duydum.

değişim kararının bildirilmesi sonrası, teslim tarihinden itibaren 30 günlük süre ile ilgili maddeyi tüketici kanununda bulamadım.
    Bulduğum ilgili madde 15, 4. bendinde şu şekilde geçiyor:

(4) Ücretsiz onarım veya hizmetin yeniden görülmesinin seçildiği hâllerde, hizmetin niteliği ve tüketicinin bu
    hizmetten yararlanma amacı dikkate alındığında, makul sayılabilecek bir süre içinde ve tüketici için ciddi sorunlar
    doğurmayacak şekilde bu talep sağlayıcı tarafından yerine getirilir. Her hâlükârda bu süre talebin sağlayıcıya
    yöneltilmesinden itibaren otuz iş gününü geçemez. Aksi takdirde tüketici diğer seçimlik haklarını kullanmakta serbesttir.

kaynak:http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6502.pdf

kanun değişmiş olabilir mi?

Beni durumum şu şekilde, telefonum teleservicede onarım gördü, geri geldiğinde teslim sırasında kontrol ettiğimde ekranda açılma olduğunu fark ettim. Teslim sırasında fark edildiği ve kesinlikle değişim talep ediliyor notu düşülerek tekrar onarıma alındı.

Bu konuyla ilgili takibi sağlıyorum.

Orijinal konuda sorunuza cevabı verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

3.5-4 saat ekran süresi çok kötü. Hayır 3 gün batarya süresi olurda anlarım 3 saat ekran süresini.

Önceleri böyle değildi.5.5-6.5 saat hatta bazen daha fazla süre alırdım. Şimdilerde (yaklaşık 1.5-2 aydır) durum böyle. 5 saati bulunca sevinir olduk.O da greenify nin katkılarıyla.Oyun v.s de yok.Klasik kullanım.Telefonu 10 aydır falan kullanıyorum acaba süreye bağlı pilde ömür azalması mı oldu.Ya da bu durumu sadece 7.1.1 e mi bağlamak gerekiyor bilemiyorum.Siz de durum nasıl ve hangi sürümdesiniz. 7.1.1 de olan arkadaşlar konu hakkında bilgi paylaşabilir mi.

TR B06 Nougat sürümü ciddi sorunlu. Sürüm olarak bu sürümde isen bataryada düşüş normal bence. Fırsatım yok olsa hemen İspanya B05 e geri döneceğim o çok daha iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkarss

12 gündür kullanıyorum. Hoparlör açınca çoğunlukla cızırtı oluyor. Emin olmak için youtube hoparlör test videosu var. 250 hertz ile 550 hertz aralığında patlak varmış gibi bir cızırtı tespit ettim. Deneyip görüşlerinizi paylaşır mısınız? Bu bir kronik sorun mudur, Yoksa sadece bende mi var.

Test linkini alabilir miyiz?

• nova launcer prime b05 de fazla şarj yemiyor b06 tr sürümde daha fazla yiyordu şarjı b05 geçtim denedim iyi gayet

• Merhaba arkadaşlar,

Axon7 ye yeni geçtim. Sizden ricam telefonda 3g ye Manuel geçebiliyor muyum yardımcı olabilir misiniz ?

Bir de WhatsApp mesajı geldiğinde kilit ekranında uyarı çıkmıyor. Ancak kilit ekranını uyandırdığım zaman görebiliyorum. Bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: duran.zafer

Merhaba arkadaşlar,

Axon7 ye yeni geçtim. Sizden ricam telefonda 3g ye Manuel geçebiliyor muyum yardımcı olabilir misiniz ?

Bir de WhatsApp mesajı geldiğinde kilit ekranında uyarı çıkmıyor. Ancak kilit ekranını uyandırdığım zaman görebiliyorum. Bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Teşekkürler

Bende de önceleri whatsapp tan mesaj geldiğinde ekran açılır kimden ne gelmiş görürdüm telefona dokunmadan. Şimdi ise ekran siyah kalıyor.Sadece sesli uyarı geliyor. Öyle olunca da güç düğmesine basmak gerekiyor kimden ne gelmiş anlamak için.Çözümü varsa iyi olur gerçekten.
    Diğer sorunun çözümü için ayarlardan çift sim ayarlarına gelin oradan da şebeke moduna tıklayıp istediğiniz ayarı yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 17 Ekim 2017; 19:2:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

quote:

12 gündür kullanıyorum. Hoparlör açınca çoğunlukla cızırtı oluyor. Emin olmak için youtube hoparlör test videosu var. 250 hertz ile 550 hertz aralığında patlak varmış gibi bir cızırtı tespit ettim. Deneyip görüşlerinizi paylaşır mısınız? Bu bir kronik sorun mudur, Yoksa sadece bende mi var.

https://youtu.be/URrEtyFSENc

Buradan deneyebilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

quote:

https://youtu.be/URrEtyFSENc

Buradan deneyebilirsin.

Herhangi bir cızırtı vb olmadı bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

quote:

Orijinalden alıntı: duran.zafer

Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler

Bende de önceleri whatsapp tan mesaj geldiğinde ekran açılır kimden ne gelmiş görürdüm telefona dokunmadan. Şimdi ise ekran siyah kalıyor.Sadece sesli uyarı geliyor. Öyle olunca da güç düğmesine basmak gerekiyor kimden ne gelmiş anlamak için.Çözümü varsa iyi olur gerçekten.
    Diğer sorunun çözümü için ayarlardan çift sim ayarlarına gelin oradan da şebeke moduna tıklayıp istediğiniz ayarı yapın.

Galiba Wifi'yı açtığınız menü de "Senkronizasyon" var geri dönüşüm işareti gibi şekli onu açarsanız belki düzelebilir.Bende iki türlü de çalışıyor ama kapalı ise açmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 18 Ekim 2017; 16:49:45 >

• Arkadaşlar elimde Zte Axon 7 ye göre tam uyumlu 3 Adet hiç kullanılmamış şeffaf tpu kılıf vardır isteyenlere 3 ünü birden satıyorum pm ile ulaşabilirsiniz
  • arkadaşlar sorunun yeri burası değil ama başka bir konu bulamadım. zte s291 , snapdragon 801 işlemcili. yurtdışında uygun fiyata satılıyor, acaba zte cihazlara, daha özelinde s291'e imei tamiri yapılabiliyor mu? bilgisi olan var mı acaba?
  • Zte Axon 7 yine büyük indirimde gittigidiyor da almak isteyenler kaçırmasın.Axon 7 1679 LİRA İNDİRİM
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    kaptık 1 tane. mediamarkt ın sitesinden 1799a beklerken gittigidiyor bağlantılı 70 tl maxipuanla 1609tl ye gelecek günlerdir onun eğrisi bunun doğrusu derken kafayı yicektim aldım kurtuldum :)
  • 100 maxi puanla 1579 tl ye geliyor. Aslında fiyat çok iyi. Mediamarkt ın sitesinden 420 tl daha ucuza geliyor.

Kasımda HTC U 11 almazsam Axon 7 yi alacağım. Kampanyalar 30-40 günde bi geliyor. Yine gelecektir.

• Arkadaslar gittigidiyordan aldigim urunuk kargoya cikmis.urunu teslim alirken kargo gorevlisi ayrilmadan kontrol etmem gerekiyormu ve nelere dikkat etmem gerekir? Internetten ilk teknoloji alisverisim cahilligimi maruz gorun.

• stalyosa S kullanıcısına yanıt
    Kutuyu acip bakabilirmiyim de izin verirse ac kutu saglamsa al hatta bisey demezse kutuyuda ac olmaz vs derse alma gitsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar almalimiyim dizce hep htc kullandim desire m8 m9 ve 10 si di samsung 50lik kullaniyorum fiyati iyi gibi 1579a cvp verirseniz sevinirim
  • emrebey19 kullanıcısına yanıt
    Hiç htc kullanmadım.

5.5 inç ses ve 2k ekran aynı axonla U 11.

En önemli 3 artısı

kamera , işlemcisi ve sar değeri.

2400-2500 e htc U 11 mi almak.

Yoksa 1579 a Axon 7 mi almak. Ne dersin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Hiç htc kullanmadım.

5.5 inç ses ve 2k ekran aynı axonla U 11.

En önemli 3 artısı

kamera , işlemcisi ve sar değeri.

2400-2500 e htc U 11 mi almak.

Yoksa 1579 a Axon 7 mi almak. Ne dersin?

Bu sorunun cevabı yanlış olursa şak diye bir tokat sesi gelebilir arkadan :D

Emre dostum düşünmeden almanı tavsiye ederim.Ben, biz okadar karşılaştırma yaptık ki burda htc11 miş lg g6 imiş şuanda 2400 üstüne telefon alsan daha iyi bir tek yazılımını parmakla gösterebilirim o da belki geri kalanıyla sana pek fark yaratmıyacak bir telefon.

Telefon geldiğinde kargodan pakete bak eğer bir yerinde hasar varsa alma ama paket sapasağlamsa alabilirsin.Telefonu aldıkdan sonra Şarja tak fulle ve telefonu sonrasında asla %15'in altına indirip kendi kendine kapanmasını sağlama bu bataryanın ömrünü kısaltır.%15 ve üstünde şarja geri tak.Sana verebileceğim tavsiyeler bunlar, muhtemelen 1 ay içersinden yaptığın en doğru seçim olduğunu anlayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 23 Ekim 2017; 22:30:1 >

• Merhaba,

Nova launcher prime (paralı sürüm) ve tesla unread kullanıyorum. Bir tek cevapsız çağrılarda telefon simgesinde rozet çıkmıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mıdır? Veya bir çözümü var mıdır?

Selamlar
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.