Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.1.1 için ota dan gelen B02 yi neden çektikleri belli oluyor.

Bu sürümde de ekran ışığının titremesi sorunuyla karşılaştım. Telefonu yeniden başlatınca düzeldi.

Ayrıca telefonla biraz uygulama kullanınca eskiye nazaran ciddi derecede ısınma var ve şarjı ciddi manada düşük performas sergliyor.

Dün akşam bir bug ile daha karşılaştım. Ayarlar > Güvenlik > Ses İzi ne tıklayınca Ayarlar çöküyor. Telefonu yeniden başlattım sorun yine devam ediyor.

Anlaşılan o ki ZTE almak hata idi. MM görevlilerine bir daha asla güvenmeyeceğim. Samsung Note 5 alsam sanırım bundan daha iyi olacaktı ya neyse...
  • Yeni sürüme ya da bir önceki sürüme dönerken yedek alıp sırasıyla Ayarlar - Advenced settings - Yedekle ve Sıfırla - Fabrika ayarlarına sıfırla - Telefon Belleğini Sil şeklinde

telefonu komple sıfırlayın ve yeniden kurulum yapın henüz rahatsız edici bir sorunla karşılaşmadım ve umut ediyorum bu durum aynı şekilde devam eder saygılarımla arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hslk kullanıcısına yanıt
    Klavye önerisi için teşekkürler arkadaşım gayet şık bir uygulama 👍

• Bu telefonun yenisi ne zamam çıkacak ?

• siakawa S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Beğendiğinize sevindim. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: matraks__06

sonunda, sayende aradigimi buldum cok tesekkur ederim dostum süper bir klavye...

Rica ederim. Epey bi klavye uygulaması aradım. Bunda karar kıldım. Beğenince de paylaşayım dedim. Güle güle kullanın.

• Arkadaşlar günaydın bu sabah telefona b11 güncellemesi geldi ancak halen daha Android 6 da 7 olmadı 7 ne zaman gelir acaba bu arada b11 de baya hızlı olmuş.

• knc7 kullanıcısına yanıt
    Ben B10 kullanıyorum Hocam bana gelmedi. Siz hangi sürümdeydiniz ?

• Bir önceki sürüm b04 dü ama zte yazılım konusunda bence sınıfta kaldı bir daha almam

• knc7 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar yanlış ne kadar doğru bilmiyorum ama ZTE aldıktan sonra büyük ve güvenilir firmaların neden öyle olduğunu anladım .

• Arkadaşlar bu typany klavye uygulamasını ben de indirdim. Kullanıyorum ama içimde bi şüphe kaldı. O kadar banka şifresini, kişisel bilgiyi böyle bi klavye uygulaması ile girmek güvenli midir? Bilen arkadaşlar aydınlatsa bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shemshamer -- 2 Mayıs 2017; 17:11:59 >
  • Daha önce de sormuştum ama bir kez daha sormakta yarar var. Sizin telefonda şarkı veya videolarda yüksek sesteyken arada çıt çıt şeklinde sesler geliyor mu? Dolby'nin demosunda olmuyor, şarkı ve videolar da yüksek sesteyken oluyor. İlk telefonda böyle bir şey vardı fakat değişimle gelen ikinci telefonda da var. Hatta bu telefon da o çıt sesleri daha sıklaşmış durumda.

• veterans V kullanıcısına yanıt
    Bazı şarkılarda oluyor bazılarında olmuyor. Spotifydan dinliyorum bir sorun şimdilik yok .

• fb li kullanıcısına yanıt
    Benim de her şarkıda olmuyor ama çoğunda böyle. Dedim acaba Zte iki kere mi kazıkladı beni. Zaten daha imeim de kayıtlı değil. Mesaj gelmeyince bir şey yapmadım. Büyük ihtimal devletin gözünde kaçakçı durumumdayım şu an.

DestekBilişim halletmedimi hâla. Arayıp tekrar bildirdiniz mi?

Size ilk sorduğum zaman mesaj atacaktım, bir üşengeçlik geldi, hâlâ gitmedi. :))

Nasıl bir üşengeçlik Hocam İşlemler uzun sürebiliyor telefon kilitlenmesin boş yere .

• quote:

Orijinalden alıntı: shemshamer

Arkadaşlar bu typany klavye uygulamasını ben de indirdim. Kullanıyorum ama içimde bi şüphe kaldı. O kadar banka şifresini, kişisel bilgiyi böyle bi klavye uygulaması ile girmek güvenli midir? Bilen arkadaşlar aydınlatsa bizi.

Hocam ben daha önce swiftkey i de indirmiştim. İstediği izinler arasında.... kredi kartı numarasını dahi okuma v. s izni vardı ki swifkey en çok indirilen uygulama, klavye konusunda. Tipany kurulurken böyle bir izin istemedi mesela. Çok da şüpheci olmamak lazım. Tipany de 5 milyon kez indirilmiş ve 4.5 puanı var. O kadar uygulama indiriyoruz ki telefonlara hemen hemen hepsi alakalı alakasız izinler istiyor ve ne yaptıklarından haberdar değiliz. Garantimiz hiçbir şekilde yok yani. İsterseniz uygulamalardan tipany yi seçip izinlere tıkladıktan sonra sağ üst köşedeki 3 noktadan tüm izinlere bakın swiftkeyle karşılaştırın.

• S.a beyler iyi geceler suan bi güncelleme geldi indiremiyorum ama 350mb civari bu ne guncellemesi

Bide size android 7.0 geldi mi bana hala gelmedi geldiyse yenilikleri neler link felan verebilirseniz sevinirim

Hayirli forumlar

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.