Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadarda pek destek vermiş sayılmazlar. Galiba bizim ülkede sadece satışı yapılıyor.
  • hslk kullanıcısına yanıt
    IMEI sorunu bu sabah baktığımda çözülmüştü.30 dakikada %50 dolum yapıyor ,1 saat-1 saat 10 dakika arasında da tam dolum yapıyor. Şarjı 1 gün ancak gidiyor 1,5 gün kadar gitseydi çok daha güzel olacaktı. Sabah 8 de %85'ten alıyorum ,saat 20.00 a kadar %7 kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb li -- 22 Mart 2017; 9:57:16 >
  • fb li kullanıcısına yanıt
    Zte ile görüştüğümde internette yer alan 30 dakikada %83 dolum bilgisinde yanlışlık olduğunu aslında %50 olduğunu söylemişlerdi. Yani sizin hedef tam tutmuş. Ama bir gün ancak gitmesi ilginç. Gün içerisinde yoğun mu kullanıyorsunuz. Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb li

IMEI sorunu bu sabah baktığımda çözülmüştü.30 dakikada %50 dolum yapıyor ,1 saat-1 saat 10 dakika arasında da tam dolum yapıyor. Şarjı 1 gün ancak gidiyor 1,5 gün kadar gitseydi çok daha güzel olacaktı. Sabah 8 de %85'ten alıyorum ,saat 20.00 a kadar %7 kalıyor.

Telefonun dolduğunu gösteren yeşil ışık yandıktan 1-1,5 saat sonra şarjdan çekersen batarya performansında ciddi artış oluyor. Ben böyle yapıyorum 5 saatten fazla ekran alıyorum ki bazen yoğun kullanımda 7 saate kadar da çıktığı oldu fotosunu paylaşmıştım. Rahat 1,5 gün dayanıyor.

Mesela şuan telefonum 21 saat açık kalmış ve ekran olarak da 3 sa 13 dk gözüküyor ve bataryası %50 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 22 Mart 2017; 14:19:33 >

Ekran süresini tam ölçmedim sadece tahminde bulunabilirim 4,5 - 5 saat arasıdır diye tahmin ediyorum. Yalnız ben sürekli 4.5G 'de kullanıyorum ondan olabilir mi?

• Dediğinizi hatırladığım için öyle yapıyorum. %100 den daha geç düşüş oluyor. Telefonu kullanırken çok hızlı gidiyor. Onun dışında pek gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb li

Ekran süresini tam ölçmedim sadece tahminde bulunabilirim 4,5 - 5 saat arasıdır diye tahmin ediyorum. Yalnız ben sürekli 4.5G 'de kullanıyorum ondan olabilir mi?

4.5 G den kaynaklı. Şuan dört dörtlük sinyali güçlü bir 4.5 G yok. Sinyal zayıfladıkça telefon daha fazla enerji tüketiyor. Ben bu yüzden 3G kullanıyorum. Sinyali daha stabil en azından.

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

Forumlarda genel olarak, 4.5g nin 3g ye göre daha az şarj tükettiği söyleniyor.Tabi aksini iddia edenler de var. Ancak şahsi görüşüm eğer bulunduğumuz yerde 4.5g 1-2 diş çekiyor, 3g de full çekiyorsa 3g de daha az şarj tüketir telefon. O yüzden bu durumda telefonu sadece 3g ye ayarlamak mantıklı olur. Onun dışında her iki seçenekte benzer çekim gücü söz konusu ise 4.5g iyidir. Zaten telefon sinyal gücüne göre otomatik geçiş yaptığı için o zaman 4g 3g otomatik şeklinde ayarlamak daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben de yoğun kullanımda tam bir gün gidiyor ve yaklaşık 6 saat (veya 6.5 saat gibi) ekran sürem oluyor. Hatta bir kaç defa 7 saat civarı süre aldığımı hatırlıyorum. (Oyun için kullanmıyorum). Normal kullanımda 1.5 gün gidiyor ekran süresi de haliyle düşüyor ve 5_5.5 saat gibi oluyor.

• Sağolun Hocam .Programı bende kurdum test edip bakacağım. 4.5G 2,3 diş çekiyor sorun dediğiniz gibi bundan kaynaklanıyor olabilir.

6,7 saat çok iyi değişen 2 telefonuda az kullanmama rağmen o süreyi görmemiştim. En fazla 6 saat görmüşümdür. 4.5G den vazgeçmek biraz zor çünkü hızı baya iyi şimdilik, 3G çok kötü. Bir uygulama kurdum test edip bakacağım . Teşekkür ederim Hocam :D

• Android 7 nin tarihi kesinleşmedi hala. Zte kendini kanıtlamak istiyorsa Güncellemeyi es geçmemeli.

Genel olarak telefondan çok memnunum. Yalniz bu Atmos özelliğinin tadına varmak için iyi bir kulaklık şart gibi. Atmos u açınca Desibel tatmin edici olmuyor orjinal kulaklık ile.

• A2017U modeli cihazıma gelen 7.1.1 güncellemesi ile 5 gündür kullanıyorum. 7.0.1 yüklememiştim malum şikayetlerden dolayı. 7.1.1 genel memnuniyet yüksek olduğu için geçtim ve hiç pişman olmadım. ZTE bu sefer iyi iş çıkarmış. Amerika cihazı olanlar beklemeden geçsin, diğer modellere de yakında gelir diye düşünüyorum. Bu arada wipe, format falan hiçbirşey yapmadım ona rağmen hiç bir sorun yok. Ortalama ekran açık süremde 6.0 da 4 saatti, şuan 6 saat civarına çıktı. Bilginize..
  • Hadi Bismillah. Su an da Mm'ye telefonu mu almaya gidiyorum. Insallah sorunsuz bir cihaz gondermislerdir. Renk konusunda da heyecanliyim hangi renk gonderdiler acaba?

• Telefonu teslim aldım. Bir kere çok özensiz göndermişler. Kutu mutu yıpranmış halde. Üstelik yeni gönderdikleri cihazın ekranına jelatin yapıştırılmış ama toz içinde. Servis fişi başka bir cihazın ki ile karıştırılmış olduğu için onu da alamadım. Bütün bunlara tuz biber olarak kutu içeriğini eksik göndermişler. Sim card slotunu açmak için kullanılan iğne ve type c dönüştürücü yok. Yarın hem servis fişini hem de eksikleri göndermelerini isteyeceğim. Ne saçma salak insanlar anlamadım ki. Daha fişe bile sahip olamayan adamlara telefon emanet etmişiz.

Bu arada bu sim card takmak için toplu iğne falan kullansam yuvaya bir zararı olur mu bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: veterans

Telefonu teslim aldım. Bir kere çok özensiz göndermişler. Kutu mutu yıpranmış halde. Üstelik yeni gönderdikleri cihazın ekranına jelatin yapıştırılmış ama toz içinde. Servis fişi başka bir cihazın ki ile karıştırılmış olduğu için onu da alamadım. Bütün bunlara tuz biber olarak kutu içeriğini eksik göndermişler. Sim card slotunu açmak için kullanılan iğne ve type c dönüştürücü yok. Yarın hem servis fişini hem de eksikleri göndermelerini isteyeceğim. Ne saçma salak insanlar anlamadım ki. Daha fişe bile sahip olamayan adamlara telefon emanet etmişiz.

Bu arada bu sim card takmak için toplu iğne falan kullansam yuvaya bir zararı olur mu bilginiz var mı?

İğne gibi sivri bir şey kullanma ucu düz olan bir şey ile aç bence.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    fb li kullanıcısına yanıt
    Başta iğne ile denedim çünkü bazı forumlarda toplu iğne ile rahatlıkla açıldığı yazılmış. İğne içeri saplanıp kaldı daha sonra zar zor çıkarıp başka bir iğnenin ucunu keserek açmayı başardım. Öneriniz için teşekkürler.

Hocam bu arada sizin değişen telefonun da arkasında bant şeklinde yapıştırılmış imei no var mıydı? Baya tırnakladım fakat bir türlü çıkmıyor meret.

• veterans V kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun Hocam. Öyle bir etiket yoktu. Hangi rengi gönderdiler. Ve IMEIsini kayıtlı olup olmadığını kontrol ettiniz mi ?

• Aldığımda b04 yüklü idi. Zte sitesinden b05 indirip sd karta çıkardım. Update. Zıp. Dosyası çıktı içinden. Bu halde telefon görmüyor güncellemeyi. Ve bu zıp dosyasınıda açmaya çalıştığımda dosya başarısız diyo.

Nasıl olacak bu iş...

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Android 7 nin tarihi kesinleşmedi hala. Zte kendini kanıtlamak istiyorsa Güncellemeyi es geçmemeli.

Genel olarak telefondan çok memnunum. Yalniz bu Atmos özelliğinin tadına varmak için iyi bir kulaklık şart gibi. Atmos u açınca Desibel tatmin edici olmuyor orjinal kulaklık ile.

Sormayın hocam ben de ne zamandır kulaklık arayışındayım ama hala karar veremedim ne alacağıma. İnternetten araştırmaktan bıktım. Parasından da geçtim aldığıma değecek axon unkinden daha permormanslı birşey arıyorum. Ennson sennheiser cx 3.00 a niyetlendim. Ama onun da sesi az çıkıyor şeklinde yorumlara rastlayınca soğudum. Çünkü zaten telefonun ses çıkış gücü kısıtlanmış (b10 sürümünde ciddi artış olduğunu da kabul etmeliyim bu arada) üstüne bir de dolby de daha da düşük olduğu için desibeli yüksek kaliteli ses veren bir şey lazım.Forumlarda danıştıklarım genelde yurtdışında satılan şeyleri öneriyor. Onunla da uğraşmak istemiyorum.

E devletten sorgulattım, orada zte adına kayıtlı gözüküyordu. Başka bir yerden bakılıyorsa bilmiyorum. Gold göndermişler. İçimdeki iş adamı hala yaşıyor anlayacağınız Fakat gri güzel ya durup durup düşünüyorum keşke gri gelseydi diye.

Bir saat on dakika önce şarja taktım şu an yüzde doksan beş oranında şarj olmuş durumda. Hiç yoktan sorunumuz düzelmiş. Size de geçmiş olsun.

Mail de attım eksik aksesuarlarımı gönderin diye. Cevap gelsin bir fırça daha yazacağım. Hangi ahraz ilgilendiyse evire çevire sarj kablomun dış yalıtkanını zeledemiş.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.